Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam stvarno potpuno zadovoljan kako su odigrali obe utakmice nema sta da se momcima zameri,ljudi glavu gore jbg i ovo je sastavni deo sporta nekada te jednostavno nece... Ako ovako odigramo prvenstvno uzimamo titilu sigurno pa da pokusamo sledece sezone u LS,ovakvom igrom kao protiv Bordoa sigurno mozemo,ali tesko ce biti zadrzati ovaj sastav

    Comment


    • Svaka cast momcima, ali jebiga, nije htelo i to ti je. Kada sinoc nisam umro, verovatno necu nikada..

      Na Marakanu u nedelju, pa barem peske morao da idem!
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by DeMar DeRozan View Post
        Ja sam stvarno potpuno zadovoljan kako su odigrali obe utakmice nema sta da se momcima zameri,ljudi glavu gore jbg i ovo je sastavni deo sporta nekada te jednostavno nece... Ako ovako odigramo prvenstvno uzimamo titilu sigurno pa da pokusamo sledece sezone u LS,ovakvom igrom kao protiv Bordoa sigurno mozemo,ali tesko ce biti zadrzati ovaj sastav
        ODigramo QF za LS ako ne prodjemo dobijemo neke bede tipa Tromso za LE i prodjemo lagano. Citava poenta. Vojvodini smo dali proslu tekmu, u to sam ubedjen i ne sumnjam da nam od njih ove sezone dolazi 6 bodova. OVi momci su cigani u dusi i sa partizanom ce nastaviti gde su stali, u to sam siguran. Ne nose onaj pritisak kao igraci prethodnih godina jer su 3 puta dobili partizana . Uglavnom sve se vraca na svoje posle par godina, sad treba cuvati tim sto je moguce vise, a ako neko oce LAzu treba ga oladiti za 10 milki najmanje.

        Comment


        • Originally posted by KERSDRS View Post
          ODigramo QF za LS ako ne prodjemo dobijemo neke bede tipa Tromso za LE i prodjemo lagano. Citava poenta. Vojvodini smo dali proslu tekmu, u to sam ubedjen i ne sumnjam da nam od njih ove sezone dolazi 6 bodova. OVi momci su cigani u dusi i sa partizanom ce nastaviti gde su stali, u to sam siguran. Ne nose onaj pritisak kao igraci prethodnih godina jer su 3 puta dobili partizana . Uglavnom sve se vraca na svoje posle par godina, sad treba cuvati tim sto je moguce vise, a ako neko oce LAzu treba ga oladiti za 10 milki najmanje.
          da svakako kroz kvalifikacije ali mislim da mozemo ovakvom igrom i preko kvalifikacije jbg igrali smo mozda i najbolji fudbal protiv bordoa odavno ih nisam video sa onolikim zarom... Tesko ce biti zadrzati Lazu,on ce sigruno sledece sezone a to da ce se taj isti klub otvoritit i to stoji

          Comment


          • Znam ali treba uzeti najmanje 10 miliona za Lazovica. Nisam verovao u njega do sinoc, iskreno. Ali kad sam video kako lagano prolazi one iz Bordoa , znam da ima potencijal.
            Last edited by Cassius Clay; 31-08-12, 11:28.

            Comment


            • Originally posted by KERSDRS View Post
              Znam ali treba uzeti najmanje 10 miliona za Lazovica. Nisam verovao u njega do sinoc, iskreno. Ali kad sam video kako lagano prolazi one iz Bordoa , znam da ima potencijal.
              Ne uzimati nista za sada, a Laza da bude tu gde jeste.


              P.S. Sinoc snimak na SK, pokusao da gledam i prebacio posle 3 minuta...

              Comment


              • Jutros se budim (spavao sam čitava 2 sata i opet kao i poslije utamice Srbija - Australija, čitav meč sa premotao u glavi, svake šanse sam se sjetio) gledam u veliki ZVEZDIN peškir koji mi je okačen u sobi i osjećam se ponosno na svoj tim, na one momke koji su sinoć ostavili i srce i dušu i svu svoju snagu na terenu, na one navijače koji su išli u Bordo i na nas koji smo ih bodrili odavde. Kraj utakmice ovi stariji sjede i gledaju u prazno, mi srednji sa pognutim glavama sjedimo i šutimo, a klinci od 12-13 godina i manje plaču ko kiša (isti sam takav bio poslije Bajerna i Strazbura). Jednostavno ..... boli..


                Koštalo nas je to što Bordo u sezoni ima najmanje 15 ovakvih utakmica, a mi imamo 2-3. Koštalo nas je to što su sve ovo momci od 19,20,21. godinu. Sada ih treba maksimalno podržati, jer sa ovom igrom mi se možemo prošetati do titule. Lazović će vjerovatno otići, a kao što kaže KERSDRS mora se uzeti minimum 10m za njega. Nadam se da će biti istina ono što se pričalo da Lukić & co. idu, da se vraća Dzaja. Jednostavno taj čovjek bi znao kako dalje sa ovim timom, čiji kostur (Maksa, Mićko, Filip, Milun, Milivojević, Kasalica) se mora zadržati + ovi iskusni Jovanović, Milijaš + 3-4 dobra pojačanja. I ono što je veoma važno je to da moramo ostaviti Saleta na mjestu trenera (pričalo se da Rusi hoće Jovanovića iz APOELA)..

                ZVEZDA JE ŽIVOT, SVE DRUGO SU SITNICE..
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                Comment


                • Ne znam u kojem vi svetu zivite, al' niti ce se Lazovic prodati za 10 miliona, niti smemo da ga prodamo, tako da od te bajke nema nista. Samo se bojim da ce ga prodati za 3 - 3.5 miliona, ali da se plati u celosti odmah.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Ne znam u kojem vi svetu zivite, al' niti ce se Lazovic prodati za 10 miliona, niti smemo da ga prodamo, tako da od te bajke nema nista. Samo se bojim da ce ga prodati za 3 - 3.5 miliona, ali da se plati u celosti odmah.
                    Covece sledece godine. Mozemo da uzmemo ne 10 m mnogo je ali mozemo od 6-8 miliona. Kad je Dinamo uvali Eduarda Arsenalu , mogli bi i mi malo pametnije da poslujemo a ne na prvu svakog igraca da dajemo. A od necega klub mora ziveti. Tako da je na sledece leto prodaja realna opcija, nazalost.

                    Comment


                    • Kada Mamić može Badelja uvaljati za 5m, možemo i mi za Lazović uzeti duplo više..
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                      Comment


                      • Ne mozemo, jer Dinamo igra LS i samim tim su im igraci skuplji. Da smo usli u LE, imali bi mozda sanse da izvucemo solidne pare za Lazu.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Sad ce Ernesto sve da naslozi

                          Nesto sam veliki skeptik kad je u pitanju broj navijaca protiv Nisa sad u nedelju Daj da odemo, mnogo je bitna pobeda da malo pododju posle soka od sinoc.

                          Север: 300 динара
                          Исток: 400 динара
                          Запад: 500 динара

                          Sutni levom sutni
                          Last edited by Condition23; 31-08-12, 14:40.
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment



                          • Dobrodosao nazad majstore..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Andrija Milutinovic je igrac kojeg je Covic dovukao iz vukojebine pre 6-7 godina. On je mlad, talentovan, meka ruka, izuzetno skocan... Najbolji igrac na treningu, gazi na malim utakmicama, ali ima jednu manu... tremaros, nema muda... Kad se svetla upale i treba da izadje na veliku pozornicu da pokaze sta zna njega nema nigde, manji od mahovog zrna... Nije on kriv, jer takav se rodio. To unutar grudi je nesto s cime se radjas, ne moze da se nadoknadi treningom, ne moze trener da te nauci... Jedan od retkih srecnika kojeg je Covic cekao 7 godina (priznanje da vredis). Sve mu je pruzeno, postojalo je jos hiljade klinace koji su cekali u redu i hteli da budu na njegovom mesti ali nikad nisu dobili sansu. Cak mu je i dat novi ugovor, ozbiljna lova. A, onda je jedan dan Nebojsa shvatio da je ozbiljna lova ulozena u klub i da ne moze da se osloni na talentovanog sutera i gleda u pasulj kad ce on da proradi i pogodi. Da zivi i da umire sa talentovanim suterom. Shvatio je da ne moze da izvuce lovu koju je ulozio prethodnih 7 godina u njega, da ne moze da ga unovci i pokazao mu je gde su izlazna vrata. I tako je propao jos jedan mladi talentovani igrac koji je imao "ceo paket" , zbog te jedne male mane.

                              Postoje lepe i ruzne uspomene koje ostaju urezane do kraja zivota. Poslednji put kad sam se iznervirao ovoliko je bilo kad smo uzeli poslednju titulu... Dusan Djokic zeleci da bude prvi strelac lige promasuje dva penala protiv Hajduka u poslednjem kolu. Od tog dana, svaki dan molim Boga da celavog slepca ne sretnem na ulici.
                              Last edited by Ernesto; 31-08-12, 15:05.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • Originally posted by KERSDRS View Post
                                Da li si realan ti? Sta mislis? Klub spaja kraj sa krajem, i baz zato sto igramo shlj ligu ne treba ocekivati mnogo jer ovi momci imaju eventualno 3 jake utakmice i to je to.Drugi gol glupo primljen kao i treci ali vala i oba smo glupo dali tako da sta je tu je.Ja ne volim Lukica i protiv njega sam otkako je Rajdojica ulazio na teren i samarao Pizona zbog Kaadua i Savia..A bio zonpi prvi. Lukic je shljam. Sad mozemo lagano da ga teramo, valjda ce se Dzaja vratiti, mada nije ni on svemoguc da od govana napravi pitu. I vidi se prijatelju da se nikad nisi bavio sportom, jer to je trenutak, desi se i Martinu Skrtelu da vrati loptu Tevezu i ovaj da gol. Ovaj tim je jos mlad ti govoris sansa dolazi i prolazi, da ali za ovu godinu. I u neku ruku mi je drago sto nismo prosli u LE jer nemamo tim i za LE i za domace takmicenje, daj prvo da pobedimo u nasem dvoristu lako cemo mi u evropu uz sacuvan kostur ovog tima.
                                Hvala Preletu, Ivi, Darku, Bucanu, Anthony-u, Webb-u... Oni su me naucili svemu sto znam o sportu i zivotu, bili mi mama i tata, vaspitali me i napravili coveka od mene. Nisam bio na maloj maturi, nisam bio na velikoj maturi, poslednji put sam bio na rekreativnoj nastavi na Tari u 3. razredu osnovne skole. Sa 16 bez znanja stranog jezika bio u vojnoj ustanovi gde su mi lenjirom merili da li sam dobro ili lose namestio krevet. Krio mobilni u zasivenoj carapi u krevetu. Ja sam poslednji covek na ovom forumu kojem trebas da pricas o sportu. Ako ti treba savet za teretanu, tu sam. Ako ti treba savet za zdravu ishranu, tu sam. Neustrucavaj se da me pitas.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X