Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Абу најбољи нападач у нашој лиги? Ау...не бих се сложио, па одмах ми падне бар пет бољих, ево Касалица, Марковић, оба Шћеповића, Којић, Спалевић. Оумару је још један од лоших странаца у нашој лиги, који ето може да игра овде код нас и нигде више, док ћемо ми овог Мудринског и уваљати негде, ако нигде бар на исток. Што се тиче двоцифрене цифре Абу је четири године старији од Мудринског тако да за овог малог има времена даће двоцифрен, само полако...мада када упоредимо статистику једног и другог Оумару је дао у Војводини од 2010 на 41 мечу 16 голова, а Мудрински од 2011 до 2012 у Јагодини на 30 мечева 9 голова, што када погледамо и није нека разлика, чак бих у поређењу предност дао Мудринском, јер обрати пажњу прво овај је старији, искуснији играч, друго игра у Војводини екипи која је дупло боља од Јагодине, самим тим би, ако је још и толико бољи од Мудринског, требао да има бар дупло бољи учинак, има ли, нема...у Јавор дакле!
    Гледао си Вошу, Абу се труди бори, публика се одушеви, борбен овај црња и сви задовољни, сад што једва дају неки гол и то га да везни играч, муче се нема везе...није то довољно за Звезду, никада неће ни бити и све док Звезда буде доводила ТАКВЕ странце који ће одузимати место свом омладинском погону само зато што су странци, од Звезде никада ништа неће бити....па нама одводе децу са 15 година у иностранство, вероватно зато што су таленти, е такве треба задржати, дати им прилику да играју, а не да неки Евендро одузим место Филипу Јанковић, Савићевићу, Симићу, или ето неки Оумару да су га довели Ожеговићу, ја нисам за ту политку, те ако се доводи странц он треба да оскаче, а поготово још ако зарађује 400.000 годишње!

    Comment


    • Spalevic, Kojic i Stefan Scepovic bolji od Abija? Hajde ostali navedeni donekle se slazem (treba jos videti kako ce se Marko S vratiti posle povrede), ali pobogu... Ako smem da primetim, zanimljivo da ti Mudrinski nije na toj listi onih koji su bolji od tog groznog stranca. Previse cenis nase igrace a dosta njih to ne zasluzuju. Kao sto rekoh, u Zvezdi mi je jedino bitan kvalitet. Ni nacionalnost, ni da li je igrao u Zvezdi, Partizanu, Tunguziji ili gde vec, ni da je nase dete ili whatever. Samo suvi kvalitet, koji jedan igrac u ovom slucaju donosi, a drugi ne.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Абу неће дати голова у животу колико је овај Спалевић до сада дао, што се тиче Којића и Шћеповића и они су бољи, и запамти шта сам ти рекао обојица ће имати боље каријере од поменутог Оумаруа.
        Што се тиче квалитета, нзм где ти ја нисам рекаода ми квалитет у Звезди није битан, па побогу навијам за тај клуб, али да Оумару има тај потребан квалитет ту се не слажемо, он је просек чак и у нашој лиги, имао је прилику у Звезди видело се да није то то, што би се враћали уназад, не поседује жељени квалитет за Звезду и ту се ставља тачка, немој да се вараш. А што нисам набројао Мудринског међу боље, прочиташ даљи ток текста и све ти је јасно шта мислим о поређењу ове двојице.
        Да мене неко пита, ја бих у Звезду довео Ђорђа Ракић, постоји прича и нзм зашто није реализована, мислим да би се исти поред Милијаша надавао голова јер добро игра главом, можда је пресудила жеља Јанковића који познаје Огњена из младе репке, или је финансијски фактор био пресудан...не знам. Било како било Оумару није решење, и искрено пре бих исфорисрао једног Бабаља да бар знам што сам бацио 325.000е него довео још једног промашаја у клуб!

        Comment


        • "Broj koji sam hteo je zauzet, pa sam se odlučio za 91 pošto sam rođen 1991. godine, a tada je i Zvezda postala šampion Evrope",


          E pa prijatelju, jos da nam doneses titulu u LS i da pevamo
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment



          • Samo hrabro momci..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Кул је најава, мада већ виђена, овај говор је коришћен бар у десет Јувеових клипова....било како било имамо прилику, храбро момци да је и искористимо!

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Кул је најава, мада већ виђена, овај говор је коришћен бар у десет Јувеових клипова....било како било имамо прилику, храбро момци да је и искористимо!
                Brate, nisu mogli sami da pričaju i da naprave nešto. A i svaki mogući motivacioni govor kojeg ima na YT je korišćen u velikom broju video zapisa...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Сутра против Звезде сигурно је ван строја Шеик Дијабате, а под знаком питања су Бен Калфалах, Белион, Шалме, Андре Биоко-Поко и наравно за разлику од прошлог меча Сиани неће бити у комбинацији јер је појачао римски Лацио.

                  Comment


                  • Jussie se oporavio u potpunosti, pa bi mogao biti starter. To je jedna od losijih vesti.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Ma jos bolje ako je starter ;) sigurno nece biti skroz svez s obzirom da je pauzirao....taman da ga neko potkaci onako iskusno pa da se opet povredi i zakomplikuje svom timu situaciju na terenu.... ...po meni Kasalica treba da igra pre Milunovica jer je dosta brz i koristilo bi to Zvezdi s obzirom da ce vrv da se fokusira na kontre i na cvrstu igru pozadi....mada ne bi bilo lose ni da udej kao dzoker u drugom poluvremenu...samo prvih 45min da se pregrmi a posle bi se Bordo sve vise i vise otvarao i Zvezda bi imala puno prostora....

                      Comment


                      • http://www.mozzartsport.com/vesti/mi...botu-promocija

                        milijas dolazi u subotu

                        Comment


                        • MIlijas dolazi sutra, a u subotu je promocija zbog toga sto su svi u Francuskoj. Samo da preciziramo

                          Dobrodosao nazad Miki, sve najbolje i da podignes koji pehar ove godine.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by fudbalinho View Post
                            Ma jos bolje ako je starter ;) sigurno nece biti skroz svez s obzirom da je pauzirao....taman da ga neko potkaci onako iskusno pa da se opet povredi i zakomplikuje svom timu situaciju na terenu.... ...po meni Kasalica treba da igra pre Milunovica jer je dosta brz i koristilo bi to Zvezdi s obzirom da ce vrv da se fokusira na kontre i na cvrstu igru pozadi....mada ne bi bilo lose ni da udej kao dzoker u drugom poluvremenu...samo prvih 45min da se pregrmi a posle bi se Bordo sve vise i vise otvarao i Zvezda bi imala puno prostora....
                            Ја ценим да ће Касалица и почети, јер са са Милуновићем у нападу не постиже ништа специјално, слабашан је за оне дивове од црнаца.
                            А што се тиче игре, такође мислим да ће бити простора за контре, преко Лазовића и Касалице, с тим што везни ред мора баш добро да стегне на наших 30 метара, ту мува не сме да прође ако хоћемо да постигнемо неки добар резултат.

                            Comment




                            • !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NASA ZVEZDA JE OPET NAJBOLJA!

                              Comment


                              • Uz Bozju pomoc veceras i podrsku 2 pakle cigara, izvesnu kolicinu piva i kikirikija. A za sutra septolete...

                                Comment

                                Working...
                                X