Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jankovic je veceras postavio sjajnu taktiku. Doduse, sigurno Bordo moze mnogo bolje od ovoga veceras, ali nesto nisam ni ubedjen da su dosli ovde da se bas zajebavaju. Pozrtvovanje igraca veceras me je ostavilo bez teksta u cudu, igra (po meni) je bila dobrim delom Robijeva zaostavstina. Nije bilo besomucnog dodavanja/pokusaja dodavanja stopera i zadnjih veznih, a bilo je dosta momenata sa kratkim dodavanjima koja je Robi forsirao. Stoperi veceras Imali su veliku pomoc od Mladenovica koji je svega nekoliko puta istrcao u napad. Mikic kapitenski veceras, bilo ga je i napred i pozadi. Cava odlican, dosta dobro funkcionise sa Lazovicem. Micko i Milivojevic ekstra u odbrani. U napadu mrsavo, ali mislim da je to bilo deo taktike. Vesovic prvo poluvreme dobar, u drugom neprimetan (verovatno je crk'o posle prvog). Lazovic, kako rece Brajkula, dobar sa materijalom da moze dosta dosta bolje. Milunovic mukica, pored onih "cistokrvnih" Francuza i nije mogao bolje.

    A ja se nadam da ce, ako se utrefi nekada, da neki nas tim igra protiv nekog francuskog koji ima vise od jednog belca u postavi... A Karaso, mislim da sam prvi put u zivotu video da neko "koristi" levu ruku i desnu nogu. Meni to uvek nekako islo suprotno...

    Comment


    • Ovaj Ciani je rupetina jadna i Kas to mora iskoristiti u revansu. IDEMO DALJE!
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment



      • Last edited by Condition23; 24-08-12, 03:24.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • http://www.telegraf.rs/sport/312435-...esic-iz-zvezde

          Koliko u ovome ima istine ..
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

          Comment


          • Telegraf je obicno dobro upoznat sa desavanjima u Zvezdi i SNS. A i ovo sve nije neka tajna da budemo realni, prica se od kako je dosla nova vlast.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Nekad prva ekipa, gostovanja i tuce, a sad iz fotelje. Aca Vucic <3
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Ja primecujem da je ove godine Zvezda konkurent i favorit no.1 u skoro svim sportovima. Slucajnost? Maybe.

                Comment


                • E jel ima neko negde isecak onog detalja sa utakmice kad je Cava (Chava ) natero onog francuza da padne na dupe ??? Veliki sam anti-zvezdas ali sam i veliki ljubitelj fudbala....moram da vidim ono opet retko sam vidjao takve finte na nasim terenima tj. ono je prvi dribling koji sam video od nekog naseg igraca, a da je bio na evropskom nivou...ozbiljno...

                  Comment


                  • Čava je odličan fudbaler, samo brzina mu je ..
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                    Comment


                    • Originally posted by deki94 View Post
                      Čava je odličan fudbaler, samo brzina mu je ..
                      Nikad nije odigrao kod Robija kao sinoc kod Jankovica. On i Lazo na istoj strani da prave metez. Prijatno me iznenadio, mada mogao bi da smrsa jos 5-7 kg, da dobije na brzini i da posecuje redovnije teretanu da radi na explozivnosti.

                      Comment


                      • Nema Cava fizicke predispozicije ma koliko radio, ali nema ih ni Pirlo recimo pa kakav je fudbaler. Kada imas skill neke stvari mozes da izvuces. I cisto da se vidi koliki je dobitak Bata Radulovic, juce smo se istrcali sa Bordoom 90 minuta.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Nema Cava fizicke predispozicije ma koliko radio, ali nema ih ni Pirlo recimo pa kakav je fudbaler. Kada imas skill neke stvari mozes da izvuces. I cisto da se vidi koliki je dobitak Bata Radulovic, juce smo se istrcali sa Bordoom 90 minuta.
                          мсм да нам он није више кондициони тренер, да Јанковић није успео са њим да договори наставак сарадње, дакле отишао заједно са Робијем.

                          Comment


                          • Nije otisao on, otisao je Radakovic, ali vrlo je moguce da ce ostati u klubu na nekoj drugoj funkciji.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Nema Cava fizicke predispozicije ma koliko radio, ali nema ih ni Pirlo recimo pa kakav je fudbaler. Kada imas skill neke stvari mozes da izvuces. I cisto da se vidi koliki je dobitak Bata Radulovic, juce smo se istrcali sa Bordoom 90 minuta.
                              Kakve fizicke predispozicije? Moze da sredi ishranu, da radi na definiciji( ima para sigurno za suplementaciju) bio bi brzi za 30% + ima dobru tehniku. ALi jok on dodje sa treninga pojede pljeskavicu i sarmu

                              Comment


                              • Originally posted by KERSDRS View Post
                                Kakve fizicke predispozicije? Moze da sredi ishranu, da radi na definiciji( ima para sigurno za suplementaciju) bio bi brzi za 30% + ima dobru tehniku. ALi jok on dodje sa treninga pojede pljeskavicu i sarmu
                                Otkud ti znas sta on pojede kad dodje sa treninga? I, promeni avatar odmah.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X