Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja emociga, covece. Jebem vam sve, dovodite klub u red, pogledajte sa cime se igrate.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Jebem im mater pacovsku.
      Na Zvezdi ne sme da se zaradjuje i bogati.
      Zvezda ne sme da sluzi kao odskocna daska klincima u prodaji belog roblja prebogatih menadzera.

      Cale mi prica da pre kada su isli na Marakanu uprava je ladno sedela medju njima, nije bilo odvajanja jer su ljudi imali muda i nisu imali cega da se boje. Danas uprava dolazi na stadion u blindiranim kolima, imaju po 10 clanova obezbedjenja a kucu im cuva policija.
      Danas imamo 5 pravih zvezdasa u ekipi. Danas je fudbal u kandzama menadzera koje najmanje bole patka za Zvezdu.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Suze su same krenule. Nikad neću zaboraviti ono noć kada nam je Gameiro zavukao u 93.minuti. Dva dana sam ja nisam progovorio, osjećao sam se ko da mi je neko umro. Zato 14 dana ranije protiv Rome, uh... za taj osjećaj se živi...

        Lukiću i tebi i onima čija si marioneta želim samo da osjetite tugu kakvu mi osjećamo zadnjih godina i valjda će vam to biti dovoljno da odete iz jedne jedine...
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

        Comment


        • Boli njih uvo bre, briga ih samo za njihove dzepove. Dok je Lukićev prijatelj " saopštenje" u klubu nema nama spasa.

          Comment


          • http://www.mozzartsport.com/vesti/ur...-sastavlja-tim
            A sto je najjace, glavni ljudi na tribini ne bi da teraju upravu kao sta cemo sa sezonom? (ne mislim da su placenici, to nemojte da vam pada na pamet, momci zive za Zvezdu)Pa moramo se jednom resiti bagre. Dosad su prosle 3,4 sezone i nista aj neka prodje i ova ali da oteramo Lukica pa sta bude. Bolje i da zavrsimo kao Rendzers pa sve ispocetka nego ovako da krpimo kraj sa krajem.

            Comment


            • 1:20 do 1:24 da li sam pod uticajem sranja koja se desavaju, ali sam se raspao specijalno na ovom delu...

              Comment


              • ,,Ne može mene neko da ubeđuje da je crveno-belo ustvari roze.''

                Molim lepo, prijatno.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Prema Mondu i ostalima, Laza igra veceras.

                  Veske igra levo krilo, a Milunovic napokon na svojoj poziciji da zaigra, nadam se da ce pokazati veceras dosta.

                  CRVENA ZVEZDA: Bajković, Mikić, Maksimović, Jovanović, Mladenović, Milivojević, Mijailović, Dimitrijević, Vešović, Lazović, Milunović. Trener: Aleksandar Janković.

                  Samo hrabro i uz Boziju pomoc, da izvucemo pozitivan rezultat.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Counter-attack! Sve osim toga je samouništenje...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Moram gledati zbog Vesovica, igra u startnoj postavi. Neka vam je sa srecom.
                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • Svaka cast momcima na igri veceras. CEO STADION!!!

                        Posebno na mene ostavilo utisak, Darko pikao lopte.

                        Comment


                        • SVAKA CAST igracima Zvezde na pristupu !! Odavno kod nasih klubova, igraca nisam video onoliku agresivnost, trcanje, borbenost, hrabrost, bezobrazluk...extremno zestoko su ulazili u svaki duel....zadnji put sam to video kad je Partizan igrao sa Njukaslom onaj revans mec i posle toga ni jednom....ovo je prava pouka i za igrace Zvezde i za igrace svih nasih klubova kako treba da se udje u mech....sumnjam da ce Zvezda izdrzati u francuskoj ali ako uspe da ponovi ovakav pristup i zalaganje onda nije nemoguce uopste....

                          Comment


                          • Originally posted by fudbalinho View Post
                            SVAKA CAST igracima Zvezde na pristupu !! Odavno kod nasih klubova, igraca nisam video onoliku agresivnost, trcanje, borbenost, hrabrost, bezobrazluk...extremno zestoko su ulazili u svaki duel....zadnji put sam to video kad je Partizan igrao sa Njukaslom onaj revans mec i posle toga ni jednom....ovo je prava pouka i za igrace Zvezde i za igrace svih nasih klubova kako treba da se udje u mech....sumnjam da ce Zvezda izdrzati u francuskoj ali ako uspe da ponovi ovakav pristup i zalaganje onda nije nemoguce uopste....
                            Ma ajmo i Zvezda i Partizan u LE. Pa znaju Srbi fudbal da igraju nismo bre mutavi!

                            Comment


                            • Daj Boze, samo da se posebno u Zvezdi ne dize sada euforija...

                              Comment


                              • Борили су се момци, то је неки општи утисак, свака част.
                                Што се игре тиче, конкретно индивидуалног учинка играча, штоперски двојац феноменалан, Димитријевић искакао у вези, био је једини играч који може мало дуже да задржи лопту у ногама те да је проследи напред, Лука Миливојевић и Мијаиловић или су је губили или су је враћали позади или селили тежиште игре неким дугим лоптама са једне на другу страну, сад да ли то има ефекта зависи од конкретне ситуације, углавном је то било из немоћи, али било је тренутака и када је уродило плодом.
                                Шпица данас буквално нисмо имали, Милуновић нема ту конституцију да се рве са црнцима па су се напади преко њега углавном завршавали тако што би исти изгубио лопу и остао на земљи, било како било и такав је се борио (као и цела екипа), па и није чудо што су нам се сви напади завршавали шутем ван 16 метара. Асамоа је мало раздрмао морам признати, нисам сигуран у његове квалитете, али од самог уласка је како тако претио штоперима.
                                Дарко Лазовић, сасвим ок, претио је, трудио се, играо...сада, искрено ја од њега очекујем доста више, искрено....сад да ли су ми очекивања нереална, не знам...данашња игра ок, али очекујем сличне партије као у младој репки када сам реши текму голом и асистенцијама (а данас је имао прилику за асистенцију када је се изборио за лопту, али није послао употребљиву Милуновићу).
                                Бајко, цар, довољно је
                                Навијачи, опет смо доказали да смо најбољи, свака част, амбијент да позавиде сви и признајем да ми је криво што нисам отишао на стадион

                                Comment

                                Working...
                                X