Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je sa Evandrom koji djavo?!?
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Izgleda da je otišao, a vraća se Milijaš. Iskreno ako je to tačno nek mu je srećan put. Meni je više žao Kadua što se povredio, bio je za sve ovo vreme uvek bolji od Evandra. evandro nije pružio ni 30% od onog što je trebao. Što se tiče dolaska Milijaša, za ove naše uslove super pojačanje.

      Comment


      • Ne bih se ja odrekao Evandra nikad. Ko zna, verovatno se smorio zbog neisplacenih para i upravom kluba, ne verujem da su ga namerno najurili zbog manjka kvaliteta. Nek' se teraju u k.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Gde bre napuseni Milijas pojacanje, covek ne moze da trci.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Kakav manjak kvaliteta,ja ne pamtim boljeg tehnicara od njega zadnjih godina,bolji je igrac i od Milijasa i od Kadua i svih nasih veznjaka ali ako je hteo da ode(a hteo je sto se vidi po njegovim partijama)neka mu je srecan put i ne krivim njega ni najmanje.Milijas ako dodje ne mogu da kazem da bih bio nezadovoljan jer sad smo tu bas tanki
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Kad pomislim na Milijašev povratak setim se Milovanovića, onda Pixija Kovačevića itd.

              Je'l ima nekih naznaka kakvu formaciju voli Janković i je'l zna neko kakvu je formaciju koristio u prvom mandatu u Zvezdi?
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • NIje mi samo jasno zasto se nadam svake godine, uopste mi nije jasno.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Najiskrenije se nadam da poslije Bordoa idu Lukić & co. Otići fino kod Džajića i zamoliti ga da preuzme Zvezdu bar 2-3 godine dok ne otjeramo svu bagru.

                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                  Comment


                  • Treba mi pomoc ne znam gde da pisem. Video sam na Sportklubu da ima vikend u barseloni kada je el klasiko za 230E ali ne mogu nikako da nadjem broj na kome mogu da dobijem vise informacija a nemam sportklub. Trazim po netu ali nista nigde ne mogu da nadjem.
                    Jel ima neko broj agencije ili sajt?

                    Comment


                    • Evandro nije odigrao za nas poštenih 5 utakmica dobro. Dzaba mu sva tehnika sveta kad se uglavnom na utakmicama nije ni primećivao. Svaku 7 se vidi ostalo teška beda kao uostalom i ceo tim. Milijaš je za naše uslove super. Za TSL idealan. Kao da ovi sadašnji igrači nešto više trče- Pogotovo sad kad nam Jankosan trener sa njegovom Batadjora taktikom ima da se nagledamo mrtvog fudbala.

                      Comment


                      • Ma da bre sad losu igru Evandra pravdate time da je bio nezadovoljan i da je od pocetka hteo da ode.
                        Decko je prosek realno,a primao je 400 000e.
                        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                        Comment


                        • Kako je igrao kao mrtvac zadnjih ko zna koliko, dovidjenja prijatno.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Sunce ti jebem, 400.000 evra..

                            Odlican igrac, ali nikakve koristi od toga, kada covek nece da igra za nas, evidentno. Snacicemo se valjda nekako, jbg...
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ma ništa on je meni najveće razočarenje . Koliko je Kadu igrao manje a koliki je veći učinak imao. i golova i asistencije.
                              Ni ja nisam neki ljubitelj vraćanja igrača, ali ovom mladom timu treba jedan iskusan igrač, makar to bio i Milijaš. On je igrač poteza , ima sjajan šut. Pa ni Evandro nije trčao više nego što će trčati Milijaš. A kladim se da će imati bolji učinak od Brazilca.

                              Comment


                              • http://www.youtube.com/watch?v=d2xQ2...layer_embedded
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X