Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bez najmanje 2 pojacanja mi ovde nemamo sta da trazimo, to moramo da shvatimo odmah. Ova ekipa nije slabija od proslogodisnje, ali opet ima mnogo nedostataka da bismo imali cemu da se nadamo. Levo krilo nemamo, spica nemamo, Evandro ne postoji na terenu.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Bez najmanje 2 pojacanja mi ovde nemamo sta da trazimo, to moramo da shvatimo odmah. Ova ekipa nije slabija od proslogodisnje, ali opet ima mnogo nedostataka da bismo imali cemu da se nadamo. Levo krilo nemamo, spica nemamo, Evandro ne postoji na terenu.
      Ti shvatas da to znaci da debili iz uprave zapravo nadju nekoga ko vredi pa da onda nadju pare za njega i da ih redovno isplacuju, pa jos da se dogovore sa njima za platu i sve to u sledecih nekoliko dana, da nadoknade ono sto nisu uradili za godinu dana. Ma koliki da su kampanjci to tesko da je moguce. Bar se ja ne bih kladio na to.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Naravno, sve ja to shvatam, samo sagledavam stvari iz fudbalskog ugla cisto. Bez levog krila mozemo da se slikamo jer Luka to nije i daleko je vise u sredini, nego li na boku. Spica ce da igra ko, Asamoah? Babalj? Luka je recimo po meni odigrao juce mozda i najbolju utakmicu otkad je u Zvezdi i ocekujem da bude sve bolji, a mi sa cemo sa Cavom kurac uraditi. Ne moze da povuce loptu i da probije linije protivnika nikako, plus ona njegova dodavanja unazad od kojih me muka uhvati.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Zapravo, ja bih rizikovao sa Asamoom da se rastrcava sa onim ludacima, bar ce ih malo umoriti ako nista. Cava ne sme teren da vidi u ovom dvomecu, ja o njemu imam mnogo bolje misljenje nego vecina Zvezdasa i mislim da i ti to znas, ali ce ga srednji red Francuza masakrirati verovatno, pogotovo u prvom poluvremenu. Na njegovu glupost smo realno i ispali od Rena, da Pitroipa nije dao onaj gol na kraju prvog, potpisujem da bi imali sanse da prodjemo. Sada je spremniji ali to nije dovoljno. Najbitnije opet da ne primimo gol kuci, pa tamo sta bude... I da Mijailovic i Milivojevic dobro istuku Gufrana.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Vezni red mora biti Micko - Luka - Evandor ili bukvalno nemamo sta da trazimo. Jos kad bi nasli samo levo krilo negde, nekako do 23. i milina, da krenemo u boj.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Kakav crni vezni red?Evandro kao sto neko rece nevidljiv, Dimitrijevica necu da pominjem. Sad bi ja otisao da zamolim upravu,radicu za dz, da im budem kondicioni trener. Pa bre pola njih ne moze da izdrzi 120 minuta utakmice cije tempo u minusu, mrtva utakica. Da li su toliko mutavi, da ne mogu fizicki da pripreme ekipu, mora teretana, mora trcanje, mora suplementacija.Kad vidim Dimitrijevica bude me sramota kad ga neko nazove sportistom. Znaci ocemo neko igru a temelj nismo izgradili. Kad bi moje pripreme prosli usrali bi se, ili dovesti nekog kondicionig iz chempionshipa, oni trce kao ludi . Pa cemo tek posle da pricamo o tehnici i taktici. Evandro covek ne moze da dise a nista ne radi. Po meni ce uvek Kadu biti bolji jer je kreativniji. I treba dati Asamoi sansu,crnja je to, trci dobro garant. Igramo neki seoski fudbal, fazon dobacivanja na 40 m od gola, i to niko da utrci MRTVA IGRA. Robi jesi slep?

              Comment


              • Ти би да објашњаваш Радаковићу који је мајстор свог посла како да физички спреми екипу?
                Па тај Чава обично цркава после 15 минута а одиграо је 120 минута.

                Треба нам или лево крило или централни везни, јер 2 појачања да доведемо тешко је.

                Comment


                • Originally posted by Armija View Post
                  Ти би да објашњаваш Радаковићу који је мајстор свог посла како да физички спреми екипу?
                  Па тај Чава обично цркава после 15 минута а одиграо је 120 минута.

                  Треба нам или лево крило или централни везни, јер 2 појачања да доведемо тешко је.
                  Ban zbog nedolicnog ponasanja.



                  Nesto sumnjam da cemo videti bilo sta od toga, al' ajd, mozda nas mladi Luk iznenadi do 23.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Igrao danas Bordeaux sa Evian-om, 3-2 dobili, odbrana im je kriminalna.

                    Da ovi nesto znaju, dobili bi ih, tako da, mozemo ih dobiti 1-0 valjda u BG-u.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Tesko da necemo primiti gol,jer je i nasa odbrana cirkus.
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Originally posted by Liverpool FC View Post
                        Tesko da necemo primiti gol,jer je i nasa odbrana cirkus.
                        Netacno, sa Mrvom to mnogo bolje izgleda. Nije spektakularno, ali mozda i bolje nego prosle godine. Sigurno bolje nego proslo leto.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Ne mozes ocekivati da ne primimo gol od Bordoa. Nisu oni za potcenjivanje. Ja sam ocekivao da nas Omonija izbaci.
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Па не можемо ни ући у меч са мишљењем како ћемо примити гол. Идемо да играмо, не треба падати и ако га примимо. Једноставно ми нисмо фаворити, али ипак неку шансу имамо. Густо, јако ,чврсто, максимално ангажовано па шта нам Бог да.

                            Comment


                            • E sad citam da ce Babalj igrati protiv Bordoa? Ja sam misljenja da treba Asamoa da zaigra, ali valjda RP zna.

                              Comment


                              • Био је недавно интервју који је радио РСБ у коме је Роби лепо објаснио зашто неки нису играли и кад ће добијати шансу.
                                Треба лепо заслужити шансу, ако је Бабаљ радио и изборио се играће (али сумњам у то), чак је реалније да стартује Асамоа.
                                Ипак очекујем неке сигурније варијанте, Милуновића и Вешовића или тако нека варијација.

                                Comment

                                Working...
                                X