Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskren da budem ja Bordo nisam gledao nijednom prosle sezone i nemam predstavu kako igraju,ali na osnovu zdravog razuma kazem da mi ni u jednom segmentu igre nismo bolji od njih.


    Ja bih prvi bez razmisljanja izabrao Levante,jer nisu mesari a i LE im svakako nije prioritet,tacnije bili bi potpuno nezainteresovani
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Hapoel Tel Aviv - F91 Dudelange
      Motherwell - Levante
      Feyenoord - Sparta Praha
      Horsens - Sporting CP


      Idemo Dudelanž!
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Ne vredi...kao sa detetom da raspravljam

        Srecno u svakom slucaju.
        Pa ne znam sta se cudis, Levante nije slabiji od Bordeax-a, jaci su od njih, oni su jaci od Hapoel-a i Sparta-e, ne lozi se Ljubasine dzaba, bili su peti u Francuskoj, dok je Levante bio u Spaniji sesti.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Pa ne znam sta se cudis, Levante nije slabiji od Bordeax-a, jaci su od njih, oni su jaci od Hapoel-a i Sparta-e, ne lozi se Ljubasine dzaba, bili su peti u Francuskoj, dok je Levante bio u Spaniji sesti.
          Ma nisu bauk. Ali je poenta da je nas fudbal toliko bedan da se ja bukvalno svakog protivnika plasim. A do skoro sam bio veciti optimista.

          Voleo bih da se to promeni,ali tesko...jako tesko.

          Comment


          • Ne moze Levante biti jaci od Bordeaux-a, pa da mu jebem mater. Posebno sto se tice stila igre bi nam gamad legla bolje.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Ma nisu bauk. Ali je poenta da je nas fudbal toliko bedan da se ja bukvalno svakog protivnika plasim. A do skoro sam bio veciti optimista.

              Voleo bih da se to promeni,ali tesko...jako tesko.
              Ma naravno, jaci su oni od Zvezde, ali ih mozemo proci, ja uvek verujem u to, jbg..

              Trebace nam srece naravno, ali verujem da mozemo.

              Moze biti jaci, Levante moze da umrtvi igru protiv bilo koga, najbolji primer su Real i Barsa, fantasticno igrali 90% Primere, koja je klasa za Francusku, da ih povrede nisu spopale, igrali bi LS Mekinjo. Imaju dobre napadace i krilne igrace..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Samo da Prosinecki bude pametan i da cepi bunkericu tamo kod njih.

                Comment


                • Originally posted by KERSDRS View Post
                  Samo da Prosinecki bude pametan i da cepi bunkericu tamo kod njih.
                  Bez uvrede svima koji volite Zvezdu, ali licno smatram da ono tika-taka sranje od fudbala nece proci protiv ekipe koja moze odigrati 120 minuta k'o iz picke sa atletama u ekipi.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Imamo i mi crnca u ekipi, zavice ih Asamoah u crno u Beogradu.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Al' smo se usrećili, majko moja... 'oće li nas onaj odozgo nekada pogledati....
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Al' smo se usrećili, majko moja... 'oće li nas onaj odozgo nekada pogledati....
                        Opustencija ljuta. Samo dodji, navijaj, budi deo Zvezde , budi na Marakani.

                        Comment


                        • FK Crvena zvezda pobeđivao je na penale Real Madrid, Olimpik Marsej i Mec, gubio od Milana, ali nikada se nije dogodilo da u dva meča na evropskoj sceni crveno-beli odigraju bez golova!

                          U dva meča protiv Omonije, 90 minuta u Beogradu i 120 minuta u Nikoziji, Zvezda nije ni postigla, ni primila gol, što se nikada ranije nije dogodilo.
                          Malo zanimljivih podataka..

                          Nismo Francuze dugo tukli, vreme je..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Bez uvrede svima koji volite Zvezdu, ali licno smatram da ono tika-taka sranje od fudbala nece proci protiv ekipe koja moze odigrati 120 minuta k'o iz picke sa atletama u ekipi.
                            Kakve uvrede druze, kao da smo mi slepi pa da ne vidimo da igraju zastareo fudbal bez imalo trcanja, ja ne znam sta radi onaj Prosinecki, ali znam da bi nas svaki tim iz Cempionsipa razguzio kao majmune. Ali mi Zvezdasi smo ti takvi, da igramo sad i protiv Barselone nadali bi se da mozemo dalje.

                            Comment


                            • Naravno, takvi smo uvek i bili. Ko god da dodje, uvek ima sanse.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • sanse ima ali realno bolji su dosta od nas mi moramo da damo sve od sebe i da budemo uz nase momke pa sta bude...mi bi volili da prodjemo ali nazalost treba biti realan...srce na teren i mi i igraci pa sta nam bog dragi da

                                Comment

                                Working...
                                X