Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Cestitke svim delijama osim Mac-u. Moze mi se
    Napisao si Delije malim slovom, shvaticu to kao uvredu.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Napisao si Delije malim slovom, shvaticu to kao uvredu.
      Srce mi ne dozvoljava. Ali stvarno iskrene cestitke. Gledao sam penale na nekom tv-u sto je bio na sred ulice

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Srce mi ne dozvoljava. Ali stvarno iskrene cestitke. Gledao sam penale na nekom tv-u sto je bio na sred ulice

        Sta bre cestitas kad se jedes u sebi, krivo ti, kakav si to covek licemeran sto lazes i njih i sebe

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Sta bre cestitas kad se jedes u sebi, krivo ti, kakav si to covek licemeran sto lazes i njih i sebe
          Ne lazem majke mi. Mozda sam sazreo

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Ne lazem majke mi. Mozda sam sazreo
            Rec koju trazimo je ostario.

            Comment


            • Sporting Clube de Portugal (POR)
              FC Girondins de Bordeaux (FRA)
              Hapoel Tel-Aviv FC (ISR)
              Levante UD (ESP)
              AC Sparta Praha (CZE)
              Moguci protivnici, i nije tako lose, a i jeste. U nekim ludackim scenarijima svi su prolazni, videli smo sta je Hajduk uradio Interu, dakle nema predaje.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • 60% šansi za dobar žreb...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Originally posted by Krle View Post
                  60% šansi za dobar žreb...
                  Otprilike, mada ne bih voleo ni Levante. Pravi dobitak bi bio revans kuci, sa bilo kim. Ludnica.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Bilo bi lepo i Špance da izbegnemo ali opet ne bih se bunio ni da oni budu ti jer bi smo izbegli ova prva 2 koji su jači rivali...

                    Nismo loše prošli sa ovim pred-žrebom...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Zao mi je sto nece biti Liverpul
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Sparta ili Hapoel bi vam koliko toliko ostavili sanse za prolaz a ostali...tesko da bi nesto mogli da uradite....barem nema Liverpula, Intera.....ovaj zreb i vama i nama nije bas los ali videcemo drugi deo...za sad je dobro..nije najboje ali je dobro...

                        Comment


                        • Ja nisam tako razmišljao za Inter... xD

                          Mora da bude dobar žreb. Sad gledam Izraelce, imaju samo 2 stranca, Sparta ima samo jednog crnca itd. Doduše mnogo su kvalitetniji Česi nego Izraelci, vidi se na primeru Plzena koji sa domaćim igračima dere...

                          Levante ima po neko zanimljivo ime ali njima pa i kasno počinje liga, a i dobro je što oni predstavljaju Španiju a ne Sevilja na primer...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Dobro,nije vam lose kad se uzme u obzir da niste nosioci,nema zvucnih ekipa sto ne znaci da su ovi slabi.

                            Comment


                            • Zvezda u celoj prici moze bolje da prodje od crnobelih. Ako izvuku Anzi ili Vaslui cao djaci. Ja ne bi voleo samo Sporting nama. Izvlacimo Levante osecam.

                              Comment


                              • Kad je žreb?

                                Comment

                                Working...
                                X