Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tri zuta su suspenzija, ne dva Dacho..

    Steta sto Dimitrijevic nije suspendovan.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Sad znam i ja,ali sam mislio da su dva kao i vecina
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Nikakve koristi od toga, ako ce igrati Dimitrijevic. Treba Robi da pokusa sa Cadu-om i Milivojevicem, a da Evandro i Cava idu na klupu, jer su u katastrofalnoj formi. Sa ovim timom, da su u formi, zgazili bi one sinoc, ali eto, moramo mi mrtvo poceti svaki puta..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Tri zuta su suspenzija, ne dva Dacho..

          Steta sto Dimitrijevic nije suspendovan.
          Da mi je znati ko gura debelog Cavu? Covek moze da se takmici sa Babovicem koji manje lici na sportistu.

          Comment


          • Mogu misliti koliko je Zvezda losa bila kad je cak i Wada ispizdio.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • za revans takatika je vise nego jasna, brzo im dati gol i onda sakriti loptu

              Comment


              • Originally posted by Dacha View Post

                idemo dalje!!!
                Grmljavina, doduse bez pljuskova.



                Idemo dalje...


                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • http://www.mondo.rs/s254745/Sport/Fu...povredjen.html

                  Sunce ti jebem..

                  Brz oporavak ti zelim care, da nam se sto pre vratis! Ipak nam je Cadu ljubimac..
                  Last edited by D-Wade; 04-08-12, 19:19.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • pa nemogu da vjerujem sta nas sve nece snaci,stvarno smo baksuzi sa tim povredama

                    Comment


                    • Do kurca, Pera Djurickovic u Radnickom, tacno ne znam ko ce nam igrati.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Savicevic i Simic
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • nasa druga postava izgubila u kostolcu od Rudara 1:0
                          http://www.zurnal.rs/2012/08/05/posr...lcu/index.html

                          Comment


                          • Originally posted by duka79 View Post
                            nasa druga postava izgubila u kostolcu od Rudara 1:0
                            Nije bas samo druga

                            Comment


                            • upravu si ima tu i prvotimaca sto je naravno jos veca bruka

                              Comment


                              • Originally posted by duka79 View Post
                                upravu si ima tu i prvotimaca sto je naravno jos veca bruka
                                Meh, Timok.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X