Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Navodno je Jovanović spreman da zaigra od početka.

    Comment


    • Zvezda ponovo na Prvoj..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by KERSDRS View Post
        Sve se slazem samo ne znam da li bih zamenio Milivojevica...Meni bi igrali Milivojevic, Mijailovic i Kadu.. Evando mi se u zadnje vreme ne svidja, nema ga nigde kad treba, jednu odigra dobro pa onda ga nema, dok Kadu najduze igra u Zvezdi od svih njih...Kad god je trebalo Kadu je dao gol..Dosta vaznih i lepih golova dao je prosle sezone, a to da je fizicki slab, jeste ali ne vidim da je Evando nesto jaci..Jedino sto je on nas El Maestro, mogli bi obojica da igraju, onda neka leti Milivojevic.
        Ne moze to tako

        Ne mogu konstantno da igraju 2 ista igraca zajedno, Kadu i Evandro, slicne su im uloge. Jeste macka Kadu, ali je*ena je situacija oko startne postave.O Kaduovoj defanzivi ne moze da se prica jer gotovo da ne postoji, dok je taj segment igre kod Milivojevica dosta dobar i zato ima prednost. Zna Robi sta radi, rotacija mora da ucini svoje.
        Micko je klasican anchor man, bice strasan igrac.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by Condition23 View Post
          Ne moze to tako

          Ne mogu konstantno da igraju 2 ista igraca zajedno, Kadu i Evandro, slicne su im uloge. Jeste macka Kadu, ali je*ena je situacija oko startne postave.O Kaduovoj defanzivi ne moze da se prica jer gotovo da ne postoji, dok je taj segment igre kod Milivojevica dosta dobar i zato ima prednost. Zna Robi sta radi, rotacija mora da ucini svoje.
          Micko je klasican anchor man, bice strasan igrac.
          Malo teze. Otkad je stigao nije ni pokusao bilo sta da promeni od prvobitne ideje, igramo k'o Barsa i tvrdoglavo bez rezultata samo guraj istu stvar. Onaj koji zna sta radi mora da se prilagodi kada treba on to nece ni da pokusa.

          Comment


          • Da nije Robi dosad bi bio oteran 100 puta, da se ne lazemo... Mnogo forsira covek igru koja ne pije vodu sa ovakvim timom u ovakvoj ligi.. Kad mi ne mozemo da budemo prvi pored partizana kome Babovic igra u prvoj onda treba da se zapitamo sta mi to radimo..

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Malo teze. Otkad je stigao nije ni pokusao bilo sta da promeni od prvobitne ideje, igramo k'o Barsa i tvrdoglavo bez rezultata samo guraj istu stvar. Onaj koji zna sta radi mora da se prilagodi kada treba on to nece ni da pokusa.
              Sa uslovima kakvi jesu u klubu, on je za mene Bog. Moze Zvezda da bude peta, ne smem da kazem lose za njega pa makar i subjektivan bio. Stoji to da sa ovakvim igracima ne mozes da igras kao Barselona ali realno Partizan bi u proslim godinama osvajao titule i sa drugacijom Zvezdinom igrom u par utakmica.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Originally posted by Condition23 View Post
                Sa uslovima kakvi jesu u klubu, on je za mene Bog. Moze Zvezda da bude peta, ne smem da kazem lose za njega pa makar i subjektivan bio. Stoji to da sa ovakvim igracima ne mozes da igras kao Barselona ali realno Partizan bi u proslim godinama osvajao titule i sa drugacijom Zvezdinom igrom u par utakmica.
                Pizon je bio prvi sa najgorom zvezdinom postavom ikad

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Pizon je bio prvi sa najgorom zvezdinom postavom ikad
                  Veliko je pitanje sta bi tu bilo do kraja a i dzaba sve kad te najure na keca.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Veliko je pitanje sta bi tu bilo do kraja a i dzaba sve kad te najure na keca.
                    Robi jos nije doveo Zvezdu u tu situaciju a Pizon koga svi ismevaju jeste. Veliki je to poraz za Robija. Ne dovodim njegovu velicinu u pitanje ali njegove trenerske vestine u svako doba dana.

                    Comment


                    • Novak je u sredu pobedio u tri seta Lejtona Hjuita i plasirao se u četvrtfinale olimpijskog turnira, ali je iskoristio priliku da pruži podršku ekipi Roberta Prosinečkog.
                      "Nema prognoze kad Zvezda igra, uvek je samo pobeda u opticaju", rekao je Đoković posle meča.
                      Kada bi ovako i naši fudbaleri razmišljali, kako bi dobro bilo..
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                      Comment


                      • Sutra braco po pobedu, da bijemo "Kiprane"!

                        Idemo Zvezdo bre!


                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Nemoj 4, 2 su dosta.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Samo da ga ne primimo,sto se mene tice moze i nula nula
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • imam neki osjecaj da cemo da kidamo veceras,bice mi stvarno krivo ako nas bude malo veceras na tribinama,veceras mora da gori i na terenu i na tribinama

                              Comment


                              • Sve super ali sto Dimitrijevic...Auu ja sam bolje fizicki spreman od njega glavu dajem..

                                Comment

                                Working...
                                X