Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Svako drugacije dozivljava stvari, a ja tebe molim da mi vise ne govoris kako lupam jer znam itekako sta govorim i osecam.
    A brate ne mozes reci da te je sramota...jer Zvezdu ti volis bez obzira na rezultate, igru...
    http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

    Comment


    • Naravno da je volim i to nema nikakve veze sa onim sto sam napisao.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Naravno da je volim i to nema nikakve veze sa onim sto sam napisao.
        zbog navijaca jel?

        Comment


        • Kakvi crni navijaca,zbog igre i odnosa prema njoj.
          Puno soliranja i suteva iz vana,i kardinalne greske odbrane u obaa meca.

          Mada bolje sada samar,barem ce imati sansu da se dignu,i da vidimo da li ima ista u njima.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Samo jedno zvuči neverovatno...a to je da stvari izgledaju sve gore i gore... u svim segmentima...igra, rukovodstvo, igrači, odnos prema klubu i dresu, organizacija...ali sve.. iz sezone u sezonu.
            Nema ovde nikakvog uzdizanja, niti promena na bolje i to zna se do kada. Šamar sada, batine do kraja.
            Jedina svetla tačka je bio Robi... ali u ovom moru idiotizma, pogrešnih ili možda čak i smišljenih odluka i poteza....ne smo što ništa neće da uradi, već će navući najveći gnev na sebe.
            Moj pesimizam i kritički stav traju veoma dugo i nešto ne vidim da se bilo šta, ali bukvalno bilo kakva sitnica promenila na bolje. Samo tonemo sve dublje.
            Ali nešto slično pisah već puno puta.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Sigurno da smo podbacili u ovom dvomecu, odigrali ispod svakog moguceg nivoa. Verujem da je i Robi uvideo da je Cava jednostavno truba od igraca i da ga treba terati, bolje da smo sa njim raskinuli ugovor nego sa Perovicem, ali sta je tu je. Svaki gol koji smo primili je rezultat katastrofalnih gresaka, pre svega naseg kapitena Nikole Mikica, koji, brat bratu, ne bi vodu nosio igracima koji su bili na njegovom mestu u skorijoj proslosti. Ne mogu da shvatim kako covek onako igra u odbrani, a o napadu i da ne pricam. Pa bre, sinoc kod prvog gola je prosto pustio coveka da ga pretrci(btw, ovaj lik je isao kao puz prema golu i opet bio brzi od Mikica). Kod treceg gola je opet on pustio igraca da mu pobegne i tako nas jos vise zakopa. Ne mogu takodje da shvatim da Bajko primi gol glavom sa 16 metara, pa sunce mu jebem, pomeri se covece. Jovanovic ce valjda biti spreman za dvomec sa Omonia-om, gde se iskreno nadam da cemo pokazati pravo lice i da necemo da podbacimo kao u ova dva meca.

              Verujem i dalje da cemo da ih prodjemo, ko zna, mozda je ovo i u neku ruku dobro sto smo se ovako namucili, a mozda nas i Omonia otrese kao slinu.

              Vesovic je za ono malo sto je igrao, delovao dosta dobro, mozda pokusati sa njim na levom krilu, a Micko da cuva ledja Evandru i Luki..
              Last edited by D-Wade; 27-07-12, 13:07.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Lazovic me je svojim pasovima odusevio u oba mece. A nasu igru ne bih ni komentarisao, bruka! Dodji ti 30 000 ljudi da te gleda i onako da odigraju, pa strasno.

                Comment


                • ja se ni najmanje nisam uzbudio, posto ja odavno govorim da smo krs a da nam je vodjenje kluba jos veci krs... sad je onim sto su branili upravu i govorili kako imamo odlican sasatav doslo iz dupeta u glavui... za mene je najbitnije da smo prosli...

                  Comment


                  • Naravno da je najbitnije da smo prosli, sinoc je 20 hiljada na stadionu zelelo da ne prodjemo.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Bravo za Markonija, neopisivo mi je drago sto je on dao gol

                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • Jedino me iznerviralo sto je slavio kao da je dao gol protiv Barse za pobedu, ali razumem ga, ovo mu je prvi posle dugo vremena. Mnogo dobar momak, gine na terenu i daje sve od sebe svaku utakmicu.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Jedino me iznerviralo sto je slavio kao da je dao gol protiv Barse za pobedu, ali razumem ga, ovo mu je prvi posle dugo vremena. Mnogo dobar momak, gine na terenu i daje sve od sebe svaku utakmicu.
                          Mogao je bar da se okrene prema Lazovicu i da mu zahvali za fenomenalnu asistenciju, a ne onako da slavi k'o da je ne znam ti nija sta uradio.

                          Comment


                          • Originally posted by chicharito14 View Post
                            k'o da je ne znam ti nija sta uradio.

                            Spasio vas velike bruke, videla sam na pregledu da je pre gola imao dobro ubacivanje i dodavanje ali je ne znam koji igrac promasio ceo gol.
                            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                            Comment


                            • Mislim da je bio Evandro taj koji je promasio.Kasalica i Lazovic zasluzuju prolaznu ocenu,i neizmerno mi je drago sto je Laza pokazao muda,odnosno preuzeo odgovornost sto se od njega i ocekuje i imao par suteva.Kasalica odlican,Milunovic nije za krilo,stvarno treba pokusati sa Vesketom na toj strani,pogotov kad su nam otisli Perovic i Pacheco ili da promenimo tu sugavu formaciju sa krilima.Krneta je truba ali ni Maksa nista nije bolji,cinjenica.
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Ne moze Maksa da igra odbranu za cetiri igraca, budimo realni, on je jedini odigrao nesto u nasoj odbrani. Sada sto duva promaja pored Krnete i Mikica je druga stvar. Odbranio je golman Evandru, nije promasio gol. Da je golman nije dirao, gol bi bio.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X