Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taman da se podsetimo fudbalskih umeća Čaušića, a i treba naći nove prospekte od par miliona.
    Dokle god je Partizan u ovakvoj agoniji nema ni nama nekog zdravog napretka, naročito u jačanju kluba i uspeha u Evropi. Iz godine u godinu propuštamo priliku da stvorimo moćan klub u svakom smislu.
    Brine što smo zaslepljeni nekim pobedama protiv ekipa koje ispadaju od nižerazrednih klubova sa Malte i td.

    Comment


    • Može.

      Comment


      • Večeras krećemo.

        Nek' nam je sa srećom!

        Sastav:

        Borjan, Eraković, Milunović, Dragović, Rodić, Kanga, Kangva, Bukari, Katai, Ivanić, Pešić.

        Comment


        • Odma gol.

          Idemo breee

          Bravo Bukari!

          Comment


          • E do mojega, ofsajd.

            Comment


            • Bukari

              Ovaj put je gol

              Comment


              • Majstor je Bukari!

                Konačno krilo kakvo smo želeli.

                Dva gola i asistencija.

                Comment


                • Kakva igračina je Bukari!
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Veoma brz igrač a nije na vi sa loptom, Kangva je takođe pojačanje - pogodak ali se malo piše o mladom Mitroviću koji je zaista naša perspektiva (ako ga Terza ne uvalja nekom svojom kombinacijom).
                    Ono što je loše su naši bekovi. Jako je teško uspeti da u jednom minutu dobiješdva žuta kartona, jako teško ali je Roda pokazao da nije i nemoguće.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Malo ozbiljnije ekipe bi kaznile onolike greške zadnje linije kod pasova, naročito Milunovića i Erakovića. O bekovima se nema šta pričati jer ih i nemamo.
                      Igrati sa Kangom i Kangvom na sredini i oslanjati se na njihovu igru u defanzivi je neozbiljnost, što se i protiv ovih sinoć videlo u više navrata, naročito ako se uzme u obzir da im ništa neće pomoći Ivanić, Katai, Bukari, čak naprotiv. Mnogo je tu na sredini igrača koji su sličnih karakteristika, po mom mišljenju fale dva ozbiljna brza, fizički jača manevarska igrača umesto npr Kange(izuzetno diskutabilna igra u defanzivi, skoku) i Ivanića. O špicu uzalud više pominjati, kao i za bekove.
                      Sve ovo važi za Evropu i ozbiljan fudbal, siguran sam da će se brzo uvideti sve te slabosti i mane.
                      Drago mi je da smo sinoć dobili relativno lako i ubedljivo, pobeda je pobeda i da je osigurana EL, mada mi je žao što nismo kompletirali tim za veća dostignuća, a malo fali.

                      Comment


                      • Originally posted by L a z a r View Post
                        Malo ozbiljnije ekipe bi kaznile onolike greške zadnje linije kod pasova, naročito Milunovića i Erakovića. O bekovima se nema šta pričati jer ih i nemamo.
                        Igrati sa Kangom i Kangvom na sredini i oslanjati se na njihovu igru u defanzivi je neozbiljnost, što se i protiv ovih sinoć videlo u više navrata, naročito ako se uzme u obzir da im ništa neće pomoći Ivanić, Katai, Bukari, čak naprotiv. Mnogo je tu na sredini igrača koji su sličnih karakteristika, po mom mišljenju fale dva ozbiljna brza, fizički jača manevarska igrača umesto npr Kange(izuzetno diskutabilna igra u defanzivi, skoku) i Ivanića. O špicu uzalud više pominjati, kao i za bekove.
                        Sve ovo važi za Evropu i ozbiljan fudbal, siguran sam da će se brzo uvideti sve te slabosti i mane.
                        Drago mi je da smo sinoć dobili relativno lako i ubedljivo, pobeda je pobeda i da je osigurana EL, mada mi je žao što nismo kompletirali tim za veća dostignuća, a malo fali.
                        Ja verujem da će malo više prostora dobiti Sanogo umesto Kange i to već protiv ovih izraelaca u sledećoj rundi. Takođe nadaam se i ovom Gruzinu da zauzme mesto pored aut linije.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Biće katastrofa ako zbog Miluna prebace Erakovića desno ili ga ostave na klupi.

                          Momak se u drugom delu prošle sezone stabilizovao, dobio na samopouzdanju, igrao odlično.

                          Gledaju što pre da ga prodaju jer čim im neko maše sa 5 miliona evrića, oni zinu i zabalave, nemaju strpljenja da sačekaju a možda će momak vredeti tri puta više.

                          Mi smo dolaskom Kangve i Bukarija ubrzali srednji red, ali još uvek nedovoljno.

                          Kangva nije zadnji vezni, on je neko ko igra ispred zadnjih veznih i na toj poziciji bi bioi još bolji.

                          Njemu svaka čast na trudu u defanzivi, ne štedi se i voli da bude tamo gde je i lopta.

                          Katai i Ivanić su odlični individualci ali spori kao i Kanga. To je jedan od razloga što loše pokrivamo prostor i što nema presinga i agresivnosti na loptu kad se izgubi.

                          Inače, Kangva i Bukari su odlična pojačanja. Konačno da ubodemo.

                          Sinoć lepo zvezdaško veče, i na tribinama i na terenu.

                          Comment


                          • Gledam Fulam i 11 igrača besprekorno fizički spremni, "pojeli" su ove. Liverpulovi igrači nisu imali priliku loptu da prime, u svakom duelu je bilo po dva fulamova na lopti i suparničkiom igraču.Kao osice, borbenost, disciplina. Tipičan primer, kako se jedino može suprotstaviti milionerima. Zato su im i pune tribine.
                            Onda se setim Milunovića, Sanoga, Rodića, Kataia, Pavkova, Krstičića... Nikad nisam mogao da shvatim da profi igrač nije fizički spreman ili da tehnički nedostatak nadomesti fizički i borbenošću. Kangu bi tamo promaja od brzine i snage ovih igrača odnela, oduvala, naročito na toj centralnoj poziciji.
                            Znači Fulam, koji je predvidjen za borbu za opstanak.
                            Last edited by L a z a r; 06-08-22, 14:30.

                            Comment


                            • Comment


                              • Zvezda našla zamenu za Sanoga, reprezentativac Gane želi na Marakanu

                                http://www.zurnal.rs/fudbal/super-li...akanu?lang=lat

                                Comment

                                Working...
                                X