Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemanja Motika izgleda će morati sledeće sezone da se dokazuje.

    Comment


    • Sramota me je Zvezdinih bolida sa šipke i ovog majmunisanja sa laserima.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Radovanje ko da se igralo finale LŠ.

        Momak iz Radničkog jeste napravio glupost sa utišavanjem publike, ali nije ni to razlog da se igrači ponašaju šizofreno i linčuju ga.

        Mnogi od njih koriste priliku da se dokažu vođama navijača. Sreća pa nije bio Gobelja da skida gače.

        Napravila se takva atmosfera da ako treba gaziće se i preko mrtvih zbog titule.

        Sve ovo je postalo mučno i odvratno. Fuj.

        Comment


        • Vazduh da je igrao umesto Gajića, Srnića, Sanoga naročito, donekle i Rodića sve bi bilo isto . Ljudi nemaju nikakav pozitivan uticaj na igru Zvezde.
          Benzema i Mane da igraju u špicu Zvezde brzo bi bili prozvani vezarama, ako se uzme u obzir kako funkcioniše i kakav je smisao igre zadnjih godina u Zvezdi.
          PS
          Oni debeljuškasti što prodaju bostan sa kamiona imaju veći radijus kretanja plus dosta i eksplozivnije i brže u odnosu na onu nekretninu od Sanoga.
          Na žalost naš trener ne zna kako bi to trebalo da izgleda s'obzirom da je igrao sasvim drugu igru.
          Last edited by L a z a r; 16-02-22, 20:52.

          Comment


          • Nema potrebe da gledaju, stručnjaci CZ, po Evropi kako bi trebalo da izgleda zadnji vezni, dovoljno je da to vide u komšiluku.
            Odnos kvaliteta Zdjelara i Sanoga je dosta veći nego što pokazuje razlika u bodovima na tabeli.
            Tako bi trebalo da izgleda srce tima, a ne sporo,tromo, debelo, mrtvo puvalo.
            Last edited by L a z a r; 17-02-22, 22:15.

            Comment


            • Joj Pićini šta učini

              Comment


              • Nastavlja se agonija.
                Imam dojam tjedna meseca veljaĆe, da je mnogo isplativije i racionalnije bilo da nisu dobili ovo danas.

                Comment


                • Originally posted by L a z a r View Post
                  Nastavlja se agonija.
                  Imam dojam tjedna meseca veljaĆe, da je mnogo isplativije i racionalnije bilo da nisu dobili ovo danas.
                  Ja sam se one sezone kad je Partizan poslednji put osvojio titulu, radovao porazu od Voždovca.

                  Da smo osvojili titulu siguran da ništa od ovoga kasnije što se desilo ne bi bilo.

                  Sledeća sezona je važna jer osvajač titule ide direktno u LŠ.

                  Ja bih ove sezone forsirao mladog Stankovića, Motiku, dao šansu još nekim mladim igračima.

                  Treba ih pripremiti za narednu sezonu.

                  Ne mora titula po svaku cenu.

                  Comment


                  • Originally posted by Karamazov View Post

                    Ja sam se one sezone kad je Partizan poslednji put osvojio titulu, radovao porazu od Voždovca.

                    Da smo osvojili titulu siguran da ništa od ovoga kasnije što se desilo ne bi bilo.

                    Sledeća sezona je važna jer osvajač titule ide direktno u LŠ.

                    Ja bih ove sezone forsirao mladog Stankovića, Motiku, dao šansu još nekim mladim igračima.

                    Treba ih pripremiti za narednu sezonu.

                    Ne mora titula po svaku cenu.
                    Šta da forsiraš kad od, lupam, 20 nazovi pojačanja u poslednjih 2-3 godine igraju njih dvojica ili čak jedan u prvoj postavi.
                    Odgledao sad Lids-Mančester, dobije čovek frustracije kad vidi koja je to razlika u, ne kvalitetu, već pristupu igri i zalaganju, ma svee.
                    Poželim nekada da samo vidim ZDRAVE, FIZIČKI SPREMNE igrače koji će istrčati pošteno 90 min, ne kaskati i vući ko creva, već "da grizu" bar kao u drugoj ligi ENG.
                    Na žalost teško će se desiti nešto pozitivno u skorije vreme.

                    Comment


                    • Zaslužena pobeda.

                      Moglo je čak biti i ubedljivije.

                      Prvo poluvreme odlično uzimajuči u obzir kako igramo ove sezone.

                      Drugo poluvreme jedino vredno pomena je šansa Ivanića i ništa više.

                      Nije se igralo 10 minuta.

                      Kad se sve sabere i podvuče crta, bolji smo i apsolutno smo zaslužili pobedu.
                      Last edited by Karamazov; 27-02-22, 19:09.

                      Comment


                      • Kako ono kaže njihov onaj Lola: Sada ako ih nije sramota, neka budu šampioni...
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Delije su verne, Delije te vole, Delijama Zvezda, ostvaruje snove.

                          Zvezda, hej hej hej, Zvezda hej, hej, hej...

                          Crveno-bela, moja i tvoja, crveno-bela, naša je boja.

                          Comment


                          • De si bre Uroše, šta ima novo?

                            Danas protiv Voždovca u 3.

                            Najverovatnije sa dva špica, Ohi i Pavkov.

                            Comment


                            • Na kraju smo ih pregazili na njihovom krovu kao plitak potok. 3:0
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Nikada ništa nećemo uraditi u fudbalu.

                                Uvek se nađe neki bezmozgaš da sve sjebe.

                                Užas.

                                Comment

                                Working...
                                X