Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Dobro nam došao!

    Comment


    • Italijan najbliži Zvezdi, Valensija ga platila 8.000.000 evra

      https://www.mozzartsport.com/fudbal/...00-evra/408136

      Comment


      • „Šilja Pešić je profil igrača kakav je potreban Crvenoj zvezdi. Zamislite koliko mi njega cenimo kada smo ga pre pet godina platili 750.000 evra, odnosno toliko smo uložili u njegovo obeštećenje. To je kao kada bismo za nekog igrača danas dali dva miliona evra. Eto, toliko smo verovali u Pešića. On je za mene profil igrača kakav je potreban Crvenoj zvezdi. Uradiću sve što je u mojoj moći da se Šilja Pešić narednog leta vrati u Crvenu zvezdu“, rekao je za naš portal Zvezdan Terzić.
        Narednog leta? Pa ti nećeš biti tu jer si obećao da ćeš otići ako ostanemo bez titule.

        A teško ćemo osvojiti titulu.

        Comment


        • Охи: Звездина величина ме је привукла

          http://www.crvenazvezdafk.com/scc/ve...me-je-privukla

          Razgovaramo sa Pičinijem, postoji obostrana želja da se taj transfer realizuje. Razgovaramo i sa Valensijom, nadam se da ćemo u skorije vreme imati i Pičinija pred vama“, rekao je Mrkela.
          Last edited by Karamazov; 11-01-22, 15:06.

          Comment


          • Detalji Pičinijevog transfera u Zvezdu: Plata 600.000 evra, ugovor na dve i po godin

            https://www.mozzartsport.com/fudbal/...-godine/409191

            Comment


            • Njegoš Petrović na pozajmici u Kaljariju.

              Pominjala se Španija, ali Italija će biti sledeća destinacija Zvezdinog veziste Njegoša Petrovića!

              Kako Mozzart Sport saznaje, Petrović se seli u Kaljari na pozajmicu do kraja sezone koja će biti plaćena. Crvena zvezda će na ime šestomesečne pozajmice inkasirati 250.000 evra, a klub sa Sardinije ima i mogućnost da otkupi srpskog vezistu. Ako Kaljari izbori opstanak, moraće da za obavezan otkup Petrovića plati 1.600.000 evra. A ako i ne ostane u ligi, ima opciju kupovine po istoj ceni.

              Comment


              • Teš što je došao Pićini povredio zadnju ložu.

                Momak je imao ogromnih problema sa povredama poslednje dve godine tako da i ne čudi što se brzo povredio.

                Comment


                • U 16č prijateljska sa Mariborom.

                  Prenos na AS1P.

                  Popović, Gajić, Eraković, Pankov, Gobeljić, Krstičić, Stanić, Ivanić, Katai, Falko, Ohi
                  Last edited by Karamazov; 25-01-22, 14:48.

                  Comment


                  • Evo i prvenca Ohija.

                    1:1.

                    Comment


                    • Pokazao je dobru oobinu, osobinu rasnog strelca (samo da ga ne ureknem) i prvu šansu pretvorio u gol i to rveći se sa centarhalfom Maribora...znači može i na snaagu.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • ZVEZDI ČETIRI MILIONA EVRA I BONUSI - Lazetić Milanov do 2027. godine

                        http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/124707/zvezdi-cetiri-miliona-evra-i-bonusi-lazetic-milanov-do-2027-godine?lang=lat



                        Momku sve najbolje!

                        Inače, nisam prmetio neki poseban talenat kod njega.

                        Dejan Stanković: Mnogo dobrih stvari, ali ima i onih koje treba ispraviti

                        http://www.zurnal.rs/fudbal/super-li...aviti?lang=lat

                        Danas sam video mnogo dobrih stvari, ali i dosta onih koje su zamaskirane umorom. Naravno, ima tu i stvari koje treba ispraviti i na koje ne utiče ni umor niti bilo šta drugo, i na tome ćemo raditi, kako se ne bi ponovilo na narednim mečevima”, rekao je Stanković za klupski sajt.
                        Mnogo dobrih stvari a loše su posledica umora. Jooooooj.

                        Nikad on neće postati odličan trener.

                        Juče jedina dobra stvar je Ohi, napisao je Ganac zbog čega.

                        Sve ostalo isto kao i ranije. Spora i bezidejna igra.
                        Last edited by Karamazov; 26-01-22, 09:28.

                        Comment


                        • Danas pobedili Lask sa 2:1.

                          Ohi još jednom strelac.

                          Odlična reakcija kod gola, vidi se da momak ima fudbalskog znanja.

                          Comment


                          • Počela utakmica sa Šahtjorom. Prenos na AS1P.

                            I PIćini igra.

                            Comment


                            • Već je 2:0 za Šahtjor.

                              Comment


                              • Oni su spremni i odavno u takmičarskoj formi, za razliku od nas.
                                Sjajano odradjen prelazni rok.

                                Comment

                                Working...
                                X