Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Promenjena su pravila oko tih žutih kartona u ovakvim situacijama.

    Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока

    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Osvojismo i trofej u Kupu.

      Dupla kruna. To je lepo i čestitam igračima i stručnom štabu!

      Ja jedino kad sam uživao i imao golemu volju da gledam klub jesu evropske utakmice i posebno one sa Milanom.

      'Bem li ga, nekako mučna sezona i zbog svega što se događa oko našeg fudbala.

      Kraj sezone konačno i ajd ćao.
      Last edited by Karamazov; 25-05-21, 21:00.

      Comment


      • Prvi put u zivotu vidim da dva zuta nisu crveni karton, mislim da je i neki engleski sudija to uradio ali slucajno a ovaj namerno. Stojkovic dok se prekrsti tri lopte mogu da mu udju a ne jedna,debilcina,poslali ste nam krticu,jos mu pamtim da je izgubio orijentaciju u prostoru protiv AZ Alkmara,taj brani samo za kladionice.

        Comment


        • Originally posted by Constantin View Post
          Promenjena su pravila oko tih žutih kartona u ovakvim situacijama.

          Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
          Čuh na kraju pojašnjenje, hvala i tebi.

          Comment


          • Aj nek’ je sa srecom, mada ne mogu da se radujem dok ne uzmemo ABA. Sve ovo je nebitno.

            Comment


            • Bolji smo bili, zasluzeno, da ih nije spasio falcineli bilo bi 2-0

              Comment


              • Inače, čestitam na osvojenoj duploj kruni. Zasluženo.
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Verujem da ste favoriti za osvajanje LS,Bajern bi izgubio vise od 6 bodova u bilo kojoj ligi na svetu.

                  Comment


                  • Kuknjava na gobelju, a mustafa pre meca trazio da ga siluju ako izgubi partizan i covek dosao da mu ispuni zelju, ne znam gde je tu problem?

                    Comment


                    • Taj potez moze da opravda samo neko ko ima IQ manji od broja cipela koji nosi.

                      Postoji nesto sto se zove postovanje prema protivniku, na zalost u ovoj zemlji to ne postoji.
                      Last edited by belgrade_owl; 25-05-21, 22:19.

                      Comment


                      • Ma gobeljic je mentol na kub tu nema greske...no neko ko je takodje mentol i ko takodje ne postuje protivnik i klub koji ga je i podigao nema prava da se buni, niti bilo ko da kuka sa njihove strane

                        Comment


                        • Originally posted by Czbg9 View Post
                          Kuknjava na gobelju, a mustafa pre meca trazio da ga siluju ako izgubi partizan i covek dosao da mu ispuni zelju, ne znam gde je tu problem?
                          Gobelja:
                          A Stojković:
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Gobeljić ima iritantnu njušku. Jedan mi je od onih ljudi koji su odbojni i teraju od sebe.

                            Pripala mi muka kad sam nedavno na proslavi titule na stadionu video njega na čelo kolone kako predvodi ostale igrače.

                            Zgadio mi se i kad sam par puta na terenu video kako urla na saigrače (Jovančića i Degeneka) zbog grešaka.

                            Umislio čovek da zbog drugovanja sa nekim vođama postao član sicilijanske mafije.

                            Stojković nije ništa bolji. Često deluje da nije vinklovan i da mu se mozak preobrnuo.

                            On kao bivši zvezdaš ima potrebu da se stalno ističe i svima dokaže svoje grobarstvo.

                            Bilo je i nekada provokacija, ali imalo je to nekog šmeka. Tačnije nije bilo mržnje, drugarsko peckanje.

                            Ovo sada je fuj.

                            Comment


                            • Originally posted by Karamazov View Post
                              Gobeljić ima iritantnu njušku. Jedan mi je od onih ljudi koji su odbojni i teraju od sebe.

                              Pripala mi muka kad sam nedavno na proslavi titule na stadionu video njega na čelo kolone kako predvodi ostale igrače.

                              Zgadio mi se i kad sam par puta na terenu video kako urla na saigrače (Jovančića i Degeneka) zbog grešaka.

                              Umislio čovek da zbog drugovanja sa nekim vođama postao član sicilijanske mafije.

                              Stojković nije ništa bolji. Često deluje da nije vinklovan i da mu se mozak preobrnuo.

                              On kao bivši zvezdaš ima potrebu da se stalno ističe i svima dokaže svoje grobarstvo.

                              Bilo je i nekada provokacija, ali imalo je to nekog šmeka. Tačnije nije bilo mržnje, drugarsko peckanje.

                              Ovo sada je fuj.
                              Evo danas izlazi još jedna njegova glupost (snimak iz svlačionice) na twiteru...Kad je neko bolid onda nema spasa.
                              Sa druge strane, kada i tamo imaš bolida koji da neke glupe i zapaljive izjave možeš očekivati odgovor takvog istog mentalnog i intelektualnog sklopa. Ovim ne pokušavam da opravdam Gobeljićev postupak, naprotiv želim mu brz odlazak iz Crvene Zvezde, već govorim o akciji i reakciji tupan vs tupan.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Sad sam pogledao i taj snimak.

                                I to se desilo posle onog govora Stankovića gde ih poziva da budu gospode i slave trofej onako kako treba.

                                Momak je glup, dokazuje se navijačima a i misli da se na ovakav način dokazuje ljubav prema klubu.

                                Comment

                                Working...
                                X