Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je sa ovim Asamoom , obicno kad smo bolesni imamo visoku tempraturu ,on ima nisku i poslat u BG
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Kako vi Grobari uvek saznate ove vesti pre nas?
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Sta je sa ovim Asamoom , obicno kad smo bolesni imamo visoku tempraturu ,on ima nisku i poslat u BG
        Bataljuj ovakve vesti da im prvi pises ovde ubuduce, to vazi i za ostale.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Kako vi Grobari uvek saznate ove vesti pre nas?
          Zato sto vas mnogo volimo.

          Comment


          • Valjda ce Ogi igrati u Radnickom, kao i Djurickovic.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ogi ipak u BSK otisao na pozajmicu.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Hm zanimljivo,ipak dodje u nasu filijalu.

                Comment


                • Originally posted by Drogba View Post
                  Zato sto vas mnogo volimo.
                  Ne nego ste bolesno opsednuti.

                  Comment


                  • Пречка!!! Барем тако кажу судије...
                    Наиме, Младеновић је сјајно направио лажњак, упутио са леве стране кроз шуму ногу лопту на коју је натрчао Дарко Лазовић, лопта је ударила у пречку а затим се одбила у земљу. Судија је само одмахнуо руком а навијачи из тог дела трибина скочили су спонтано тражећи гол.
                    Са трибина се у овом тренутку чује: "Толе лопове"...
                    1-0 за Црвену звезду. Димитријевић је након пенала послао голмана у једну а лопту у другу страну
                    А у овом тренутку, очигледно задовољна публика судијском одлуком мења плочу и сада се чује "Толе остани"...
                    Neka kaze ko sta hoce, ali mene odusevljava sto i pored svih problema, kao navijaci jos uvek imamo dobar smisao za humor i zezanje. Treba to znati...
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Полувреме.
                      Црвена звезда није одушевила реализацијом у првом полувремену промашивши неколико изгледних прилика. Могуће да је на то утицала слаба концентрација а није искључено да су на слабу концентрацију утицале преслатке девојчице са Златибора и околине које су се шеткале трибинама. Видећемо како ће наше фудбалере држати концентрација када плавушице у Звездиним обележјима замени публика западне трибине Маракане, позната по високој стопи толеранције, наоружана кикирикијем, семенкама, кокицама, наслоњена дебелиом месом на мајске бројеве Новости, Преса, Блица или све популарнијих 24 сата.
                      Ne znam da li sam ja dobro raspolozen sto mi je bio bas dobar dan, ali ja umirem od smeha od ovoga sto RSB kaci na FB.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Koje utakmice imate jos zakazene?Mislim na pripremne?

                        Comment


                        • Evandro sa 20 metara uvaljao, kako kaze izvestac golcina.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by Layzick View Post
                            Koje utakmice imate jos zakazene?Mislim na pripremne?
                            Ne znam, ali nista znacajno, uglavnom drugoligasi.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Pa jel ima neka generalna proba pred ovaj Naftan,mislim na nekog slicnog protivnika?

                              Comment


                              • Nema
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X