Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam sto si stavio klip, dobar je ali moram i ja sad jedan . Kad su u Bratislavi pevali pesmu na nasu melodiju NA 2:21

    Comment


    • marko perovic vracen u beograd sa priprema navodno nesporazum sa upravom oko novca

      Comment


      • sad ce doci wade da brani upravu

        Comment


        • Kako su rezerve dobile batina od prvotimaca.

          Lep gol je dao Milivojevic.

          EDIT: Izdominirao Laza, kao i Evandro, a sa druge strane Vukan objasnio.
          Last edited by D-Wade; 07-07-12, 20:32.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Imam info sa Zlatibora, nista specijalno, ono sto mi je ostalo onako upecatljivo je da Babalj nema blage veze... Daj Boze da nije tako..

            Dodatak : UPRAVA NAPOLJE! Ali stvarno.. Muka mi je vise od ovih Lukica, BOzovica i kojekakve bagre..

            Comment


            • Originally posted by KERSDRS View Post
              Imam info sa Zlatibora, nista specijalno, ono sto mi je ostalo onako upecatljivo je da Babalj nema blage veze... Daj Boze da nije tako..
              Prvi put u zivotu je covek u ovakvm trenaznom procesu, ne znam sta su ljudi ocekivali. On od mene ima grace period do sledeceg marta, onda mora da krene da trpa.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Prvi put u zivotu je covek u ovakvm trenaznom procesu, ne znam sta su ljudi ocekivali. On od mene ima grace period do sledeceg marta, onda mora da krene da trpa.
                Ja nista ne ocekujem ima vec par godina... Treba im svima dati vremena, mlad tim, samo ih treba drzati zajedno, a ne kako koja ponuda, pa da prodajemo , i tako vecno u krug..Od mene imate detaljan izvestaj u ponedeljak ili kad vec CZ iga sa Jedinstvom..

                Comment


                • Ma smesno je proceniti kvalitet ekipe na osnovu prijateljskih utakmica, pa cak i protiv Naftana, treba cekati malo ozbiljniji tim, pa da vidimo gde se nalazimo po kvalitetu.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Imamo najmladji tim u poslednje vreme, ne sme to biti izgovor, ali treba imati u vidu. A za Elija je stvaro poslebna situacija, dosao je covek iz Australije, tamo je liga poluamaterska po vecini standarda. Bio je bez duse posle prva dva treninga sa Batom. Samo polako sa njim. Moze biti dzek pot, samo da ne izgubi samopouzdanje.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment




                    • Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • http://www.mozzartsport.com/vesti/pr...ijedan-problem

                        Comment


                        • 210 000 eura, mnogo je. Samo je glupo to odraditi ovako seljacki.

                          I ne prekidaj me, razmisljam

                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Trazi ga pola premijer lige, sta ti razmisljas.

                            Comment


                            • Lepo od tebe sto citas nase vesti i redovno nas obavestavas o desavanjima u klubu...
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Lepo od tebe sto citas nase vesti i redovno nas obavestavas o desavanjima u klubu...
                                Obavezno! Sve ove lose vesti me zanimaju <3

                                Comment

                                Working...
                                X