Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by forum1nick View Post
    Nije išlo baš tako daleko. Branio je drugi golman. Istina, dobro nam je završio posao. Šteta što tvoji savjeti nisu ispoštovani u većoj mjeri. Ovako je bilo dramatično do zadnjeg minuta.
    Dobro to su mediji malo nafilovali za izostanke, pobeda se piše to je bitno. Dok smo igrali bili smo bolji, pobeda zaslužena u stopostotnim šansama je bilo 2:1 za nas takođe tako da realan je ovaj rezultat. Još uvek nije ovo perfektno, nemamo snage ni kondicije za više od 75 minuta fudbala na sreću ove noći nas ta nespremnost nije koštala.
    BezbSanoga idući meč, jako veliki problem pošto je to jedini iole normalan veznjak u ekipi. Nasilno guranje Kange i Veljka na poziciju centralnog veznog neće nam doneti nikakve koristi. Bekovi strava i užas, ostali u devedesetima po stilu igre za šta naravno i nisu mnogo krivi jer te tako uče od malena kvazi stručnjaci matorci zarobljeni u vremenu kad je Puškaš igro.
    Lepo idemo ka proleću u Evropi, po jedan bek na obe strane da se dovede ali kvalitet a ne bekap ovim koje već imamo i koji bi zapravo maksimalno i smeli biti bekap ekipi koja pruža ovakve rezultate. Sve ostalo nekako i može da se proguta ili pokrije ali dolazi doba kada su bekovi igrači koji kreiraju igru i stvaraju najviše ngol šansi (čitaj Liverpul, Čelsi) a mi igramo sa momcima koji ubodu jedan od 100 centaršuteva, koji nisu ni brži od većine čuvara u Evropi i koji ne umeju da iz driblinga poboljšajunsebi poziciju za pas ili cš.

    Comment


    • Jasmo mi Srbi pljuvači, pobedimo i pljujemo što smo pobedili.

      Znate li kada bi Marko Marin rešavao ove utakmice u Evropi kao što radi Aca Katai ? U kurcu bi.

      Gobelja je klasičan majmun, kako on igra fudbal u Zvezdi je naučna fantastika, izbaci ga čovek u 90 minutu kod one odbrane čoveka kao ja kad driblam svog bratića od 5 godina, baš sramn fudbaler. Još ga Krstaja zvao i u repku, kakav je tek sraman selektor Mlađa Krstaja.

      Bravo momci za pobedu idemo dalje do evropskog proleća !!!

      Comment


      • Naša očajna igra, bata Đora da pozavidi, nakon drugog gola smo se povukli i parkirali autobus...onda uvedemo još jednog zadnjeg veznog i centarhalfa (za svaki slučaj, da se nađe) i samo ispucavanjja iz 16 a i to nismo znali kao ljudi već nekako mitiljavo. Sanogo igra ono što treba da igra i to radi najbolje od svih zadnjih veznih, čak dobro zna kada da prekine akciju fauom (kontru). Gobelja???
        Fascinirao me je Falćineli kretnjom, markiranjem svih 90 minuta se borio i iako nije dao gol on je sinoć bio najbolji pojedinac. Boki je imao u nekom periodu nakon drugog gola pomračenje uma kao i pola odbrane, ona dodavanja lopte u noge igračima Genta su mi bili wtf.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Kanga,Sanogo,Gobeljic i Milunovic veceras katastrofalni,ostali su odigrali dobru utakmicu,posebno Katai,Ben,Gajic i na kraju Borjan mada kuburi sa ispucavanjima.
          Ovo su najkritičnije pozicije. Ključne, ako se fino selektiraju zamene, za jedan ozbiljan i respektabilan evropski tim.
          Ovako, biće natezanja i sa kvalifikantima u avgustu, kao što jeste.

          *Ganac
          Gledajući Sanoga(trom, spor, usporene reakcije, sklon kiksevima, gubljenju lopti, kartoni, grubosti - zbog sporosti i f. spreme) dodje se do zaključka kakve su njegove alternative u klubu. Pri tom, on je stranac koji treba da odskače kvalitetom.
          Last edited by L a z a r; 06-11-20, 08:25.

          Comment


          • Deki je tražio Rouza, nije ga dobio, tražio je Onazija, nije ga dobio, bila je priča oko Dodoa, nije došao.

            Dejan ima ideju i viziju, ima prakratak roster. Ovo je iznad mogućnosti i kapa dole na tome.

            Comment


            • Ako nakon povratka prvog trenera zvezda nastavi sa bledim partijama iz kvalifikacija prvi trener treba da se preseli na neko drugo mesto u klubu ili gde hoce, a da onaj zvezdin Cakar vodi ekipu (kad sam ga prvi put video reko jbt jel moguce da Cakar preleteo ). Taj covek mnogo bolje vodi utakmicu, a to je jednako vazno kao i priprema meca. Cini mi se da Stankovic gusi igrace, mnogo su slobodniji kad nema njegove histerije pored klupe. Nije slucajno da su se dva najbolja meca desila bez njega na klupi.
              Last edited by tamonajugu; 06-11-20, 22:30.

              Comment


              • Uh, magla.

                Ništa se ne vidi.

                Comment


                • Ovo kao da je režirao Džon Karpenter.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Berluskonijev Milan je spasila magla 1988.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Trt, Inđija vodi.

                      Comment


                      • Originally posted by Karamazov View Post
                        Trt, Inđija vodi.
                        Trt, nema problema[emoji16]
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Ne volim nešto mnogo golove glavom ali ovaj Falćinelijev je bio fenomenalan. [emoji41]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Opet Marko Gobeljić namešta ključne golove koji donose šampionske bodove.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Stvarno majstorija šta je uradio Gobeljić, pod presingom trojice centrirao.

                              Samo čovek ko duh, ako ne može da centrira stoji sam u ćošku niko ga ne napada, onda nije ni za Radnički iz Niša kao što postoji gotovo konsenzus oko njegovih kvaliteta.

                              Comment


                              • U nasem fudbalu je senzacija kad bek uputi koristan centarsut, a kamo li kad se taj centarsut zavrsi golom...... Eno Miljkovic isto centrirao dobro posle 100 pokusaja.... Zaostajemo za modernim fudbalom i profil bekova koje imamo po ligi je najbolji pokazatelj da smo zaostali.
                                Last edited by tamonajugu; 09-11-20, 13:12.

                                Comment

                                Working...
                                X