Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima ok zapažanja o fudbalu ali mnogo šalta mišljenje.

    Samo da iskoreni te rasističke i šovinističke momente i sve za 10.

    Comment


    • Kaj se nerviraš frende pa udaraš nisko?

      Kaj je bilo? Imaš temu svog nogometnog kluba. Jasno je od pisanja do avatara, za koga navijaš i da si provokator.

      Koje su te još reči naučili, dede kaži. Rasizam, šovinizam, da čujem dalje.

      Comment


      • Ne vredi, neko ne može da dobaci više od nika "Četnik Hercegovac"...

        Comment


        • Pa ni ne pokušava bato. Što se stresiraš?

          Ima još 2. Nije to jedini.

          Prvi je išao na Aa

          A drugi na F
          Last edited by Cassius Clay; 26-10-20, 13:30.

          Comment


          • Zna Selektor sve

            Comment


            • Imao sam najkvalitetnije šovinisitčke i četničke izjave.

              Par ekselans.

              Comment


              • Može u to ime



                Comment


                • E al rasizam nikada. Da ne pomisle ljudi. Nećemo da se lagimo. Šovinizam svakako, ali rasizam, znaš i sam, nikada.

                  Meni je Ben uvek bio omiljeni igrač.

                  O šovinizmu imam poduži dosije

                  Comment


                  • Pa prozivaju te za Kangu i Boakye

                    Comment


                    • Pa to je kontrarasizam. Ne mogu ja njih da ne prozivam samo jer su crni. Kangu sam u prvom mandatu. A Boaćea dan danas.

                      Pre su ti ljudi rasisti jer oni misle da ga prozivam po boji kože. Za mene su svi isti.

                      Ko je kupljen za 2,5 miliona od Kineza, a prima ogromnu platu, ne sme sebi da dozvoli da bude povredjen 15 puta u dve godine.

                      Tako da su više oni autorasisti ako postoji takav izraz. Kao i autošovinisiti. Pešiću da se zbog CSKA skida glava a ovo da se gleda blagonaklono.



                      Pre par derbija je imao grešku iz koje je pukla kontra i primili smo gol.

                      Protiv Arsenala u gostima je imao 2 100%. Znači dečko je u prvom mandatu imao i dobrih partija, a u drugom bruka.

                      Generalno ne volim sidraše. Falćineli i Hugo su moj tip špica. Kretanje, učestvovanje u igri.

                      Ali Kanga me nervirao pre dok nisam video Marina.

                      Pa pošto sam često pljuvao po Marinu verovatno je i to rasizam, mrzim belce ili whatever.

                      Pažljivije gledajte Zvezdine utakmice, manje mitomanije.

                      Ben je najbolji stranac u istoriji FK Crvena Zvezda.

                      Pa par praznih mesta.

                      Niko nije bio tako konstantan, toliko odan klubu iako je isti hteo da ga se ratosilja x puta. Ne glumi primadonu kao Boaće koji je uvek povredjen ili kao Kanga koji je neretko presebičan.

                      Istu idiotsku narav kao Kanga ima i Spiridonović koji je imao situaciju u Nemačkoj.

                      Takvi igrači su kancer ekipe.

                      Inače osetno fali kladični veznjak a la Nenad Krstičić da poveže redove kako treba.

                      Mada sam posle Marina i Ivanića Kangi sve oprostio. Kanga bar ima muda.

                      Ostaje žal što se u istom mandatu nisu našli Ben na ofaznivnom, Katai desno, levo Radonja, cm Krstičić.
                      Last edited by Cassius Clay; 26-10-20, 15:20.

                      Comment


                      • Generalno mi kao klub i kao navijači nemamo strpljenje niti sistem. Sad svi pljuju klince, a ta deca nisu kriva što klub nema za gorivo pa moraju da igraju da bi bili prodati. I da ta deca nisu nivo talenta klinaca iz Dinama i iz Zagreba i iz Kijeva. U OŠ su uložene ogromne pare mi i dalje nemamo stopera kao što su Pavlović i Bleki. Kijevu protiv Juvea igraju 7 klinaca. Mi to ne znamo.

                        Zašto ovaj Jevremović iz Javora nije kod nas, zašto Lukić iz TSC nije kod nas. A da ne pričam o nekim ozbiljnijim igračima.

                        Comment


                        • To ti Selektore pitaj svoje konekcije

                          Comment


                          • Veljko Nikolić je odličan fudbaler, a ja i dalje tvrdim da modernije krilo od Gavrića srpski fudbal nije iznedrio.

                            Sulejmani je bio tata, to je moja generacija, ali ovaj je igrač za ozbiljan klub samo da mu klikne i tjt.

                            Comment


                            • Ko bude prvi odigrao precizan pas spoljnom, a da predje 15 m. doneće ozbiljne pare klubu.
                              Do tada će se ceniti igrači koji su specijalizovani za "autobuse" i igru u "bloku".

                              Comment


                              • Nikolićeva lična karta je sramotan nastup u Hofenhajmu.
                                Svojevremeno je Nenad Krstičić dominirao i u Kelnu i u Londonu protiv Arsenala, dok ovom Nikoliću preko čela piše druga liga i to boldovano da nekome ne promakne.
                                Nije on prvi slučaj, neki su se kleli i u onog nesrećnog Melega, a on propao kao olovo, isti tip je ovaj Nikolić, bez srca i drskosti.

                                Kao pozitivan primer treba uzeti Roberta Prosinečkog 1989. i 1990. i kasnije naravno. Kako je on žario i palio i to ne samo Jugoslavijom nego pre svega Evropom protiv Galatasaraja, Kelna, Grashopersa, Rendžersa, Dinama iz Drezdena, Bajerna...
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X