Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neverovatni su ovi klinci, kao i da nemaju mozga. Lako ih nahškaju i glume ludilo na konferencijama.

    Filip Stevanović - Nisu zaslužili bod. Pokazali smo koliko smo bolji tim i zašto nisu dobili prethodne derbije.

    Verovatno je uveren da je ovim pokazao svoje grobarstvo. Osim užasne igre, Stanoje ima da ih nauči i užasnom ponašanju.

    Bez obzira na Savin karakter, ipak je on za ove gospodin.

    Comment


    • Jel smo zavrsili jos jedno brukanje?

      (Ne znam, pitam ozbiljno...)

      Edit: aha egal..hehe
      Ali sta je kartona (izvor: Sofa)
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Jel smo zavrsili jos jedno brukanje?

        (Ne znam, pitam ozbiljno...)
        Jesmo.

        Comment


        • Haha strasno
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Da smo ovaj derbi izgubili više ne bih pratio fudbalski klub i nabeđene a preplaćene veličine.
            Sikter bre beduini, usrali ste se FKP koj ima nika lošiju sezonu i ekipu. Pičke raspale.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Falili su dosta kanga i mirko

              Comment


              • Овај реми само ће под тепих да гурне одличну селекцију наших скаута.
                Станковић би и са много бољим играчима направио сличан резултат јер је као тренер прилично лимитиран.
                Једина добра ствар је сачувана бодовна предност.

                Comment


                • Hladne glave mogu izjaviti za dnevnik [emoji3] da je Stanković realno i fer sagledao zbivanja i dao svoj sud, dok se Stanoje prosro za sve pare. Majstore mani me demagogije kao da Grobari elementarno ne poznaju fudbalsku igru i ne mogu zaključiti šta smo mi danas ustvari gledali.


                  Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    Falili su dosta kanga i mirko
                    I nama Suma koji je za vreme koje je proveo bio akter kod gola i sa par poteza potvrdio da mu se baš pikala lopta.

                    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • https://informer.rs/sport/fudbal/556...gracima-zvezde

                      Sramota kako kriminalci iz Partizana vrše pritisak uz direktora policije

                      Comment


                      • Originally posted by Cassius Clay View Post
                        https://informer.rs/sport/fudbal/556...gracima-zvezde

                        Sramota kako kriminalci iz Partizana vrše pritisak uz direktora policije
                        Izjavi Terza poštenjačina.
                        Kad je tako nevinašce zašto je godinama bio u begu po CG pa se skrivao po raznim budžacima.
                        A zaboravljaš vaše čuvene redare koji biju Partizanove fudbalere i prvog trenera.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Pa kad ispaljujete raketu na Acu Radovića i posle onaj vaš imbecil ulazi u teren. Ako pričamo o prvom post-petooktobarskom derbiju

                          Comment


                          • Originally posted by Cassius Clay View Post
                            https://informer.rs/sport/fudbal/556...gracima-zvezde

                            Sramota kako kriminalci iz Partizana vrše pritisak uz direktora policije
                            On je do sada bio čovek SNS-a.

                            Čim je u Informeru izašao ovakav tekst izgleda da je pušten niz vodu.

                            Comment


                            • Ima nas normalnih koji osuđuju svaki vid napada na protivničke navijače. Pogotovo kad se ugasi mlad život zbog par idiota koji glume Ramba ne bilo važno koje su klupske pripadnosti.
                              Prvi sam da je pravde u ovom javaštluku od države tražio da se procesuiraju kriminalci poput Nevolje , Ultra Kopa i svih njih sličnih koji su tu da zastrašuju mlade naraštaje i prave skandale i prestupe na svakom koraku.
                              Partizan bi drakonski kaznio za nezvane goste u loži. Kriminalcima nije mesto na sportskom borilištu i tačka.
                              Znam da od kazni neće biti ništa, niti će se išta preduzeti ne bi li se ovakve stvari sprečile za budućnost.
                              Svi ti huligani, sramota je napisati navijači, rade pod ingerencijom države i dok je tako nemojmo se iznenaditi što će ovakve scene iz loža biti prilično česte.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Ma nije još pušten niz vodu, Vučić ga i šalje da predstavi sliku. Grobarskk b92, snsovski Partizan, oba trenera u repkama grobari, grobarski savez u košarci.

                                On pažljivo bira janičare.

                                Da je pušten niz vodu, sad bi lepili umrlice po gradu.

                                Comment

                                Working...
                                X