Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde Falće kralju

    Comment


    • Gobeljicu, odjebi od Zvezde vise. Ne pamtim goreg "fudbalera".

      Comment


      • Inače Gobeljić najbolji u prvom. Dobio 10 duela. Rodić se ne vidi

        Gobeljić je bio osetno najbolji, tako limitiran. Šta bi bilo da zna da igra

        Comment


        • Opet nam svrsavaju u dupe laganini...uveo bih pravilo ne vise od 3 srpska igraca i tacka...

          Comment


          • Samo da pozdravim majku Bocku, kako igra, nek se vrati u Ganu, mrs bre prevara, i svi sto ga guraju, znas kad bi drugi omasili ovo. Ne zna ni da se okrene.


            A??

            A ne igra Bocko? I drugi ljudi mase?

            E nista onda... zaboravite

            Comment


            • Ljudi bas nista ne igraju, a mogli su mirne duse da vode sa 2 razlike. mi smo imali top 10min, ostalo bledo kao na proslim derbijima, jedino nas ne ubijaju presingom. Ali ne mogu Katai i Ben dovoljno sansi da stvore, koliko ostlaima treba da lepo zahvate loptu.

              Comment


              • Šta lupaš Madrid života ti, pa Boćko je deblo najobičnije. On je od kreacija na derbiju kreirao kontru Partizanu jednu za gol.

                E kao da smo svaki sa njim dobili, pa kao Boćko. Pametan si momak, pogledaj derbije i njegove golove/rezultate derbija.

                Comment


                • Nije to poenta, poenta je da svi spicevi mase, i da ne treba pizdeti zbog toga brt. Kao sto ne pizdim na Falcinelija. Najveci problem Boacija i ujedno zasto sam ja da ode, su konstantne povrede zbog kojih ne moze ni da nadje ritam, iako zna fudbal.

                  Comment


                  • Pa ne pizidm ja na Boaćija što maši nego što i ne dolazi u šanse. Poredi kretnju Falćea i Boaćea i pas igru, nebo i zemlja. Igra glavom Falće takodje.

                    Comment


                    • Boaći je bolji, samo su njega povrede unakazile.

                      Kad je bio spreman igrali smo odličan fudbal.

                      Pavkov mora ući u drugom poluvremenu i rešiti derbi.

                      Comment


                      • Bolji Falćineli meni 3 puta

                        Comment


                        • Erakovic jos na terenu[emoji2357]
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Stanković je balvan.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • AJDE BRE!!!
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • I Kataiu nekad nisu sve koze na broju.

                                Comment

                                Working...
                                X