Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji bre Malta ? Nemoj da se sprdamo.

    Comment


    • Nemam pojma, neko je rekao da je taj lik skaut za nas klub... Tj radio je ili radi. Decko je dijabola najobicnija. Poslali su mi njegov post o Falcineliju.



      Dobar prelazni rok. Jos da odu Simic, Hajdin i Boace i savrseno.

      Nije nagomilan skart. Svako pojacanje se vec ok pokazalo, pa i mali Markovic sto je dao het trik Vosi u prvom poluvremenu.

      Comment


      • Srnić slobodan igrač

        Comment


        • Оно што смо ми урадили претходне 3 године је криминал.

          Comment


          • Došli smo u situaciju da navijam da ne igramo LŠ da se više ne gomila škart.

            Comment


            • Ali mi ne dovodimo igrače da ne bismo pogrešili haha

              Comment


              • Moj sastav za derbi

                Borjan, Rodić, Čupavi, Degenko, Gobi Katarina Grujić, Kanga, Velja, ofanzivni vezni Ben, levo Gavra, desno Magiko, napred Falće

                Comment


                • Ok je, jedino sto ako Velja igra, Kanga nije potreban, posebno ako je Ben vezni, a ne krilo. Umesto Kange Sanogo, posto svi ovi ostali su manje vise ofanzivci, a sam Kanga se ne bi vracao nazad jer ima bol u k. Ovo ostalo se slazem

                  Comment


                  • Ne bih ni da se vraćamo nazad. Dobija ih Novi Pazar. Zabranio bih zakonom zadnjeg veznog na derbiju pa neka izgubimo svaki. Hoću da nam odbrana bude to da ih napadački gazimo.

                    Comment


                    • Ben tesko da ce da doceka derbi kod nas.

                      Krecemo s Veljom i Gavrom, Kanga starter i Sanogo, Ivanic mora na klupu.

                      Za razliku od prethodnih derbija sad ocekujem rutinsku pobedu. Moja prognoza 3 - 1 za nas.
                      Last edited by FKCZ; 09-10-20, 15:45.

                      Comment


                      • Ne bih ja bio tako siguran. Ozbiljno su se pojačali na klupu doveli opasnog trenera, a i 10 miliona od prodaje Sadika sigurno će biti dobra finansijska motivacija, posebno jer su faktički već završili takmičarsku sezonu.
                        Sada su za siću doveli igrača koji je bar tri puta kvalitetniji od prodatog. Ivica Bomba Ilijev je karikatura, ali posao radi odlično. Tako kažu i ja im vjerujem [emoji3]

                        Comment


                        • Ne mislim da smo puno jači, derbi se dobija pristupom a ne igračima.

                          Comment


                          • Mirko Ivanić je najbolji igrač Crvene zvezde ove sezone.
                            Nema tu nikakve diskusije, brojke sve govore.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Koliko ga guraju već dve godine, mora i on ubosti mesec dana u kojima je najbolji. Ipak je igrao u Bate Borisovu ozbiljan fudbal i on i Milunović. Ni jedan ni drugi nisu pokazali 50% od toga.

                              Comment


                              • Veljko Simić, dete CZ, rešava derbi i vraća karijeru na pravi put.

                                Comment

                                Working...
                                X