Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ja brate svakako mislim da ne može biti gori od sidraša ovih. Zna nešto sa loptom, a nije divljak. Ima iskustva.

    Miriše mi na Ben pojačanje.

    Comment


    • Sastav:

      Borjan, Gajić, Milunović, Degenek, Rodić, Sanogo, Nikolić, Gavrić, Kanga, Ivanić, Boaći.

      Comment


      • 1:0.

        Tutnu ga Milun.

        Comment


        • Nove vesti - Boaće se povredio. Jebem ti klub i državu i ko drži ovog tipa. Jebem ti klub ovaj. Ovaj se povredi kad ga pogleda neko.

          Comment


          • Boaći se opet povredio.

            Žao mi je ali njega su povrede osakatile, nema on šta da traži više u fudbalu.

            Comment


            • Sve je super dobar je momak ali nismo mi unicef da ga plaćamo a da bude uvek povredjen. Nema mesta emocijama u fudbalu.

              Comment


              • Jos 2 spica i i jedan na sredini od 160cm da skače na Milunove i Borjanove duge lopte.
                Milunovic i Roda dominiraju brzinom, sigurnoscu u igri.

                Comment


                • Čist crveni za Sanoga.

                  Nije normalan sudija.

                  Comment


                  • Originally posted by Karamazov View Post
                    Čist crveni za Sanoga.

                    Nije normalan sudija.
                    Naravno, mada nikakva razlika u ostrini, čak i nameri nije bilo kod starta na Kangi i tada je igrač Čuke dobio žuti.
                    Inače, ovakva postavka i igra zabrinjava. Imaćemo problema sa samo malo ozbiljnijim ekipama.

                    Comment


                    • Što ne volim kad neko mrači, haos.

                      Comment


                      • Jel volis kad ti se jedini levi bek jedva vuce po terenu i to nategne 45 min.?
                        Jel volis kad startni centarhalf namesti protivniku bar 2 sanse po mecu i pri tom konstantno mu visi jezik od umora?
                        Navodno problem napada, sta smo dobili od ovog Spiridonovica u odnosu na predhodne igrace tipa Simić i sl?
                        Volis li kada 9 od 10 vazdusnih duela izgube vezni igraci i napadači?
                        To prijatelju nije mračenje, to je ogroman problem koji samo u nasoj ligi moze da prodje.
                        Mi jednostavno nemamo odbranu koja igra fudbal, imamo gomilu igraca obucenu da igra bunker sa besomucnim ispucavanjem lopte nikome.

                        Comment


                        • Ma neću iz šupljeg u prazno. Omoniju prolazimo, sasvim dovoljno za klub. Pa ti kukaj posle.

                          Ne gledam ovu sprdnja ligu niti se upuštam u problematiku igračkog kadra jer je od sjaja do očaja.

                          Može da prodje i protiv Omonije i prolazi. I kad prodje, posle ništa više nije bitno.

                          Comment


                          • Neopisivo važna utakmica je gostovanje Omoniji.
                            Utakmica u Tirani nije bila ni malo naivna, a čvrsto tvrdim da gostovanje na Kipru nikome u Evropi ne bi slatko palo.

                            Očekujem izuzetno komplikovanu rovovsku borbu, i moj najiskreniji savet Dejanu Stankoviću je da primeni model legendarnog Branka Stankovića, Ambasadora, kada se išlo do finala Kupa UEFA 1979.
                            Tvrdo i jako, a kada dođe trenutak udariti svom silom i snagom na protivnika, koji po pravilu puca gde je najtanji, ukoliko protiv sebe ima solidan blok.

                            Nekada su Evropom žarili i palili Pižon Petrović, Dule Savić i Miloš Šestić, koji je i dao gol Borusiji Menhengladbah za 1-0 na Marakani u prvoj utakmici finala Kupa UEFA 1979.
                            Sada je kucnuo čas da na scenu stupe Ben, Pavkov i Katai.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • resili smo sve probleme, stig'o jos jedan napadač iz italije.

                              Comment


                              • Plaky

                                Comment

                                Working...
                                X