Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
    Dvadeset sedam utakmica/ tri postignuta gola.
    Ma ne gledam ti ja to. Kad dolazi iz Italije/Španije bolje da ima i 3 gola nego 15 u Rusiji.

    Sama činjenica što je toliko u Italiji u vrhu mi govori da zna. Zna dovoljno za nas.


    Sent from my iPhone using... using my brain cells

    Comment


    • Originally posted by Cassius Clay View Post
      Bolji Boaće.

      Dovoljno.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Bolji Boaće.

        Dovoljno.
        Ovaj što je povredjen svakih 15 dana ili onaj od 2017-8


        Sent from my iPhone using... using my brain cells

        Comment


        • Originally posted by Cassius Clay View Post
          Ma ne gledam ti ja to. Kad dolazi iz Italije/Španije bolje da ima i 3 gola nego 15 u Rusiji.

          Sama činjenica što je toliko u Italiji u vrhu mi govori da zna. Zna dovoljno za nas.


          Sent from my iPhone using... using my brain cells
          Koje nas ? Sine mi smo ekipa koja hoće da igra Ligu Šampiona, nije ovo igrač u te svrhe, al ajde.

          Comment


          • Originally posted by Cassius Clay View Post
            Ovaj što je povredjen svakih 15 dana ili onaj od 2017-8


            Sent from my iPhone using... using my brain cells
            Ne mogu ja to da delim kroz sekvence....u globalu pričam.
            Last edited by Brajkula; 07-09-20, 19:17.

            Comment


            • FK Crvena zvezda

              Originally posted by Brajkula View Post
              Koje nas ? Sine mi smo ekipa koja hoće da igra Ligu Šampiona, nije ovo igrač u te svrhe, al ajde.
              Ćale jebote pa igrasmo li je sa Gobeljom i Pavkovim, nemoj sad jebati. Nisam mislio da je galaktiko, ali je milion i po jeftiniji od Boaćea i manju platu ima od Tomanea čini mi se.

              Ako je gori od Tomanea i Pavkova do kurca

              Sent from my iPhone using... using my brain cells

              Comment


              • Šta će nam ovaj to je pitanje ?

                Sa njim i bez njega tim nam je po kvalitetu identičan, šta nam on donosi što već nemamo ?

                Comment


                • Pa ja mislim da Tomane ide sigurno negde, Boaće je povredjen svako malo, a i ističe mu ugovor uskoro, a Pavkov nema kondiciju 400 metara da istrči.

                  Opet je pozajmica pa kao i nije toliko loš posao


                  Sent from my iPhone using... using my brain cells

                  Comment


                  • Sve najbolje mu želim, 100 komada da postigne u svetom dresu.

                    Comment


                    • Njemu su najbolje sezone bile 15/16 (39-14) i 16/17 (35-13).

                      74 utakmice, 27 golova.

                      Nije neki majstor al možda se uklopi u sistem.

                      Comment


                      • Hahahha.....prave hajpe od ovoga

                        Comment


                        • Pa bolje on nego onaj pacov od zelenih. Svi su se redom israli po njemu pa i onaj Malta sa RSB, znači momak će biti top pojačanje.

                          Drago mi je da nije neko deblo, jako, neka cepanica. Pun mi je ćošak cepanica.

                          Meni je bolji i da igra malo u Seriji B ili Seriji A nego Makeda iz Panatenaikosa.

                          U Italiji se igra čvrsto i ne znam ja da li u manjim timovima prvi napadač predje brojku od 12-15 po sezoni, golova.

                          Kod nas će biti tata.

                          Katai, Ben, Falnićeli, Kanga, Sanogo, Velja, stvarno dugo jači nismo bili.

                          Comment


                          • https://redstarbelgrade.rs/tomane-u-samsunu/

                            Hoće li otići brat više Ispoštovao da pomogne protiv Omonije i onda ide

                            Comment


                            • Italijanski napadači su kao vino, kako stare tako su sve bolji. Pogledajte onog iz Sasuola, s 31. postao jedan od najboljih napadača Serije A.
                              Biće Dijego i više nego dobar. Dobar transfer.

                              Comment


                              • Originally posted by FKCZ View Post
                                Italijanski napadači su kao vino, kako stare tako su sve bolji. Pogledajte onog iz Sasuola, s 31. postao jedan od najboljih napadača Serije A.
                                Biće Dijego i više nego dobar. Dobar transfer.
                                Ako misliš na Kaputa, on ima 33 godine.

                                Od Italijana tamo su najbolji napadači Beloti i Imobile. Imobile ima 30, on je ajde stariji ali on drži dobar nivo od kada je uveo Peskaru u Seriju A, jedino je u Dortmundu tankovao kad je otišao.

                                Beloti je mlad, tako da ta priča oko vina i napadača ne pije vodi, pre bi se reklo za golmane.

                                Comment

                                Working...
                                X