Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by madrid View Post
    Hajde prestani, ja ne znam da li je ovo trolovanje, baksuziranje ili toliko nepracenje Zvezde.

    Zvezda u zadnja 3 ciklusa kvalifikacija otkad igra Evropu kod kuce ima skor 8-4-0

    U gostima je taj skor 3-7-2

    To je nebo i zemlja, a tada su sve bili dvomeci nije moglo da se opravda time, e kod kuce nam zapali slabi, a u gostima jaki, kao recimo ovo godine sto je moguce, pa je zato skor takav.

    Naravno da ima razlike igras li kod kuce ili u gostima i bez navijaca. Ne putujes, treniras ispred kuce, nemas remecenje planova u odnosu na svakodnevnicu, ne ides na nepoznat teren, na koji je protivnik navikao, nego igras na svom gde je svaki igrac odigrao desetine meceva i naviknut je na njega, a protivnik prvi put. Da pitas bilo koji tim koji trenutno jos igra Q gde bi igrali pre, svi do jednog bi odabrali kod kuce, tako da je to bas glupa prica.

    I ne znam sta je ovo neki voodoo il ista, sledece kolo sigurno prolazi dalje, posle muke protiv Proletera i srece protiv Tirane, gde mogu da ti zapadnu Danci u gostima, napisati sigurno ide dalje je bas smesno, i to odmah posle onih iznenadjenja i skoro iznenadjenja juce, gde na 1 mec svakom autsajderu rastu sanse dosta, stvarno ne znam sta da napsiem za taj deo komentara.
    Za evropske standarde taj skor u gostima sa 2 poraza iz 12 meceva je vise nego odlican. Zvezda se muci protiv bunkera ali protiv ekipa koje zele da igraju fudbal se odlicno snalazi jer igra tvrdo, zatvoreno i strpljivo ceka sansu. Borjan je u evropi uvek ekstremno motivisan, a tvda igra defanzivaca i veznih igraca uvek namuci svaku ekipu. Zvezda u evropi ne igra fudbal nego igra na rezultat i zato ce ponovo da udje u Ligu sampiona.

    Comment


    • Jinx jinx

      Al ne prolazi to, imamo toliko sreće da ne može niko da nas isbaksuzira.

      A nikad više krali nismo. Kad smo pošteni bili sreće nigde.

      Neki bi rekli kolo sreće se okreće, ja bih rekao već se okrenulo pa uprkos našim zatvaranjima prvenstva, mislim da nas Barselona ne bi dobila u kvalama.

      Degenek glavom ko s minobacača s pola bi ga dao


      Sent from my iPhone using... using my brain cells

      Comment


      • Koliko znam zvezda je povlascena sigurno i u narednom kolu , a posto ovim modernim fudbalom novac vlada nije beznacajan podatak to sto ima skuplji tim od svih njenih potencijalnih rivala tako da ne znam o kakvom baksuziranju pricas ali ovo su cinjenice. Takodje, u play-ofu je vec jednom izbacila Salzburg i to ne odavno pa ne znam sto ne bi opet. Ako volite da mislite da cete ispasti samo napred mislite tako ali ako se gleda objektivno zvezda moze lako da ponovi proslogodisnji uspeh.

        Comment


        • Nije samo to nego i Stankela je na prst u dupe sa Čeferinom i Laković nam pegla sve u UEFA. Ne sme niko protiv nas da sudi.


          Sent from my iPhone using... using my brain cells

          Comment


          • Tomane out - 800k. Good luck, Tomanerd

            Comment


            • Tomani zveni duel dobiti ne mogu.

              Hvala ti za Tiranu, sve najbolje ti želi Brajkula.

              Comment


              • Milan Pavkov i Ben imaju ogroman potencijal kao tandem. Gobeljić i Katai na krilima, samo ostaje znak pitanja za sredinu terena, Sanogo deluje moćno, videćemo za Nikolića.
                Ako se Nikolić ne pokaže, tu je Mirko Ivanić koji po vokaciji više pretenduje za poziciju Bena ili za nijansu ispod ili sa strane.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Comment


                  • Da li ću dočekati dan kad Boaće nije igrač Zvezde, iskreno se pitam.

                    Comment


                    • Lepo igramo za sada.

                      Pu, pu, pu, da gi ne ureknem.

                      Boaći raspoložen.

                      Joj ako se on razgoropadi, biće kuku lele protivnicima.

                      Comment


                      • Bravo bre, tako se igra!

                        Tutnu ga Katai.

                        Comment


                        • Ovo je crveni za Boaćija.

                          Comment


                          • Crveni za Boaćija glupog govneta bezobranzog!

                            Comment


                            • 2-0 gospodin Aca Katai

                              Comment


                              • Zasluženo.

                                Katai majstor!

                                Comment

                                Working...
                                X