Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post


    Sačuvaj me Bože kad se setim ovog tima..

    Comment


    • Kad se setim Guminog gola protiv Rudar Velenja, suze mi krenu na oči...

      A Brigelova golčina protiv Rada!
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Krle View Post
        Kad se setim Guminog gola protiv Rudar Velenja, suze mi krenu na oči...

        A Brigelova golčina protiv Rada!
        Guma i Blažić Pižonov tandem snova...

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post


          Skontajte Dream Team iz 2009. Da li prepoznajete sve igrace Btw, sliku je na RSB neko okacio zbog ocajnih dresova, ali timcina je Kako smo uspeli te godine da budemo ispred Partizana dobar deo sezone ni sada mi nije jasno.
          zlo i naopako.. a jos je smesnije sto je ovaj tim bio najblizei tituli od svih ovih u poslednjih 5 dina... a mozda bi i uzeli titulu da retardi nisu otpustili zonpija... vodio je ove balvane na 1200 obrtaja...

          Comment


          • Sve ispod pet razlike na Marakani je sramota, a tamo da ih dobijemo sa dva razlike i dosta.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Dresovi su dno dna.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment




              • Pijacarski.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Neko rece da marka nije bitna i da smo seljaci sto smo nosili Nike, evo vam, izvolite. Ima kod Kineza kvalitetnijih dresova.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by gagablues View Post
                    Guma i Blažić Pižonov tandem snova...
                    Blažićevu golčinu protiv naše mušterije Jagodine nikad neću da zaboravim!

                    Spoiler


                    A Leka like a boss, da gol na tacni, stane malo i onda krene sa neopisivim slavljem

                    Spoiler


                    Čak ni Strajnić ne može da poveruje kakvo uklizavanje Brigela!
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Samo da se javi Kondicija... Tovarimo ove semi pro Beloruse sa 20% snage
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Neko rece da marka nije bitna i da smo seljaci sto smo nosili Nike, evo vam, izvolite. Ima kod Kineza kvalitetnijih dresova.
                        Ma iskreno ni Nike nije bio nista specijalno do ove poslednje Bari kombinacije. Ovde kod crvenog dresa je dobra ideja, ali brate izbor nijanse boja je uzasnostrofican. I to nije do Ledjee nego da nasih magaraca koji su sa njima ovo dizajnirali.

                        Ipak, sacekajmo konacne varijante, imam utisak da ce se ovo jos doraditi i da su ove slike pustene pod pritiskom, jbt 20 ljudi juce pitalo na fb strani kada ce dresovi, kao da im zivot zavisi od toga. Nema jos nista na zvanicnom web sajtu. Sacekati 15. jul pa cemo videti.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • I ja mislim da to nije konačna varijanta. . Izgleda da će B82 u sredu da prenosi naš meč iz Slovenije protiv Olimpije.

                          Comment


                          • Ne izgleda, sigurno prenosi

                            Црвена звезда наступа у следећем саставу:
                            Кировски-Ненадић, Крнета, Михајловић, Вешовић, Чава, Каду, Ђуричковић, Мирић, Перовић, Касалица
                            Nema sta, samo mladi igraju
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Zreb je bio odlicam..ocekujem goleadu,kao i neko bum pojacanje uz ostanak Lazovica!


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Duka View Post
                                Zreb je bio odlicam..ocekujem goleadu,kao i neko bum pojacanje uz ostanak Lazovica!
                                Pa ovde mozes da biras, nema para i za jedno i za drugo.

                                Za sada smo dobri, Kasalica promasio dve prilike.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X