Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sada gledam, smesna ekipa, sedmi su u Belorusiji, usli su preko kupa. Ne leze nam ovakve ekipe, ali majku mu ako cemo se ovakvih bojati treba sutra da se gasimo.

    http://en.wikipedia.org/wiki/FC_Naftan_Novopolotsk
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ako ovo ne prođemo, samo fino staviti katanac i doviđenja...
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Sada gledam, smesna ekipa, sedmi su u Belorusiji, usli su preko kupa. Ne leze nam ovakve ekipe, ali majku mu ako cemo se ovakvih bojati treba sutra da se gasimo.

        http://en.wikipedia.org/wiki/FC_Naftan_Novopolotsk
        Samo se ti plašiš...

        Ove sezone su još lošiji, 9. na tabeli. Jedino što će biti u takmičarskoj formi mada bio je i Ventspils. To može da bude samo alibi za neke ako se ne prođe dalje... Al' naravno da će biti ubedljiva naša pobeda.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • http://en.wikipedia.org/wiki/2012_Be...Premier_League

          Ove sezone su 9. imaju 3 pobede iz 13 meceva i nalaze se na 3 boda od ispadanja. Ja sam njih pobrkao sa nekim, ovo je amaterska ekipa. Sve sem gazenja ce biti neuspeh.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Gde igramo prvu?
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Tamo.





              4.500 im prima stadion, kontam da nisu spremni na ono sto ce videti od Cigana, a pogotovo nisu za revans
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Pre 3 sezone ih je jedva izbacio Gent iz Evrope. Tad su i prvi i jedini put igrali neko evropsko takmičenje...

                Ma razbijamo ih!
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Mrs, ko ce cekati 20 i neki jbt.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Vosa igra prvu kuci, ici cemo da navijamo za pacere posto su ovi iz Noshe favoriti ko god da im padne od ove dve ekipe sto su izvukli
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ako ovih treba da se plasimo onda i ne treba da igramo nikakve kvalifikacije za Evropu.
                      Tamo pobeda sa 2 gola,a kuci najmanje 3.
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment




                      • Skontajte Dream Team iz 2009. Da li prepoznajete sve igrace Btw, sliku je na RSB neko okacio zbog ocajnih dresova, ali timcina je Kako smo uspeli te godine da budemo ispred Partizana dobar deo sezone ni sada mi nije jasno.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Bas sad htedoh da okacim sliku ,ne znam sto svi pljuju one dresove kad vide ove.Ali trojka u gornjem desnom uglu je nenadjebiva
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Pižon je bio sjajan motivator nekoliko meseci te sezone... A sa ove slike samo bi mi Ninkov igrao sada...

                            Ali svaka čast za sliku...

                            Guma, Brigel, Pavlović, Tutora, Slavoljub i Savio - strašno
                            Lazetić, Perović, Lekić i Isah - nisu bili toliko loši, ajde da kažemo tako

                            Dobro što nema Kadua da se bruka sa ovima...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Ne znaju ni sami za koliko golova su zasluzni...
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Brigelov hebacki stav, WC solja style Kao da je Roberto Karlos jbt, toliko samopouzdanja, neutemeljenog

                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X