Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by carter985 View Post
    titule smo osvojili igrackim zahvaljujuci igracki kadrom, sto se videl o i u direktnim duelima sa ovima preko kao i u evropi... a sve ove poslednje titule koje je partizan uzeo su plod politicke podrske i haosa kod nas...
    Iz mog ugla, vrlo su slicne price za te poslednje dve titule i ove Partizanove posle. Da, nesto bolji igracki kadar, da, haos kod rivala, ali i jasna politicka podrska i guranje od saveza. Samo se menjaju akteri, DSS - DS/SPS, Terzic - Tole. Ima tu dosta slicnosti.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Tosic: 'zelim da ostanem'....Gingilibingili() mu daje 550000 po sezoni,ovi nasi su mu davali 400000..znaci 150000 je presudilo.Bravo Toske,svaka ti cast.Ljudi se mijenjaju kao vrijeme,cak i istinski deklasirani zvezdasi,bacaju obraz pod noge,kad je u pitanju neka veeca suma.No, da li su neki istinski deklasirani zvezdasi,to je veliki upitnik..


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        Tosic: 'zelim da ostanem'....Gingilibingili() mu daje 550000 po sezoni,ovi nasi su mu davali 400000..znaci 150000 je presudilo.Bravo Toske,svaka ti cast.Ljudi se mijenjaju kao vrijeme,cak i istinski deklasirani zvezdasi,bacaju obraz pod noge,kad je u pitanju neka veeca suma.No, da li su neki istinski deklasirani zvezdasi,to je veliki upitnik..
        sto bi reko adza, ne moze to tako da se gleda... tosic je sada imao daleko manju platu od tih fiktivnih 400k koju su mu nasi satro ponudili, pa mu je opet ostalo neisplacenih ko zna koliko plata.. tako da bi mu onda ove plate od po 400k, najverovatnije bile isplacene do 2020-e.. naravno nije se puno vise usreceio ni sa ovim turcima, posto su oni takodje poznati po redovnim isplatama... kod njih je ko dobar dana da se klub nakon 3 odigrana kola ugasi

        Comment


        • http://www.mozzartsport.com/vesti/pr...vraca-u-zvezdu


          Nesto bas i ne znam koliko je ovo pametno i koliko ce Borha uopste igrati u narednoj polusezoni.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Biće mesta za Borhu sigurno. Ne može da škodi dobar stranac koji se privikao na fudbal u Srbiji...

            Nego je'l ima nekih informacija za novog štopera?
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Nije problem u tome da li ce biti mesta, nego koja je svrha da on bude tu do zime, em ce zauzeti mesto nekom klincu, em ako bude igrao svakako ce biti jedan od bitnijih i na kraju cemo ostati bez njega.


              Sto se tice stopera, trebalo bi do ponedeljka, a mozda cak i ranije da znamo ime.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • pa taman smo mogli da otkupimo za ove pare sto cemo dobiti za tosketa...na njemu nemozemo izgubiti otici ce bar za duplo

                Comment


                • http://redstarbelgrade.info/fudbal-s...situacija.html

                  Уколико Борха ипак одлучи да не раскине позајмицу са Црвеном звездом и врати се у клуб, свакако да ће бити кажњен због кашњења на припреме.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • mustafa Tosicu: 'ma pusti,to je samo ruzna proslost' e moj Toske


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      http://www.mozzartsport.com/vesti/pr...vraca-u-zvezdu


                      Nesto bas i ne znam koliko je ovo pametno i koliko ce Borha uopste igrati u narednoj polusezoni.
                      vracenje borhe na samo 6 meseci bi bio vrh debilizma... il ga dovesti ljudski il ga ni ne vracati...

                      Comment


                      • Sutra cemo saznati ko ce nam biti protivnik u drugom kolu kvalifikacija.

                        Ima prenos u sredu na B92, kada igramo sa Olimpijom.

                        "Hajde, Lazoooo... Još malo! Znam da je teško, 'ajde!" , hrabrio je trener Darka Lazovića.

                        "Nećete umreti od ovoga...", dobacio je Prosinečki jednoj od grupa.

                        "Ja hoću..." , odgovorio mu je Lazović.

                        "Onda umri, da bar znamo šta je s tobom", sa osmehom ga je pecnuo Prosinečki.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment




                        • Novi dresovi, mislim da je ovo treca kombinacija. Nije lose, svidja mi se crveno beli igrac na ramenu i sorcu, originalno. Vise volim ovakve nego tipizovane Najk dresove..
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Na RSB-u su pricali da nam je druga kombinacija skroz crvena oprema, mada nije ni bitno. Mocno izgleda dres, dosta bolji od onog nike-ovog.

                            Jos lepsi ce biti kada se Gazprom istampa na dresu, sve u svemu, extra je.

                            Sto se zreba tice, nadam se nekoj ekipi iz Ex-Yu, tako da ne putujemo bas previse, a i da se malo sprdamo sa komsijama.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post


                              Novi dresovi, mislim da je ovo treca kombinacija. Nije lose, svidja mi se crveno beli igrac na ramenu i sorcu, originalno. Vise volim ovakve nego tipizovane Najk dresove..
                              Evo da okacim jos jednom posto je palo na prethodnu stranu.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ima negde zreb uzivo na netu ?
                                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                                Comment

                                Working...
                                X