Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gura ga Terzić da ga uvale nekome, daj Bože ako uzmu 300k za njega. Milić je za njega igračina. Od Milića si znao šta da očekuješ i to je to. Više cenim jeftine nego skupe krševe pogotovo jer se jeftini više trude.

    Comment


    • Koja tuga.
      Najgore od svega mi je što u našem dresu gledam ljude koji nikako ne bi smeli da ga nose. Počevši od talenta pa do zalaganja.
      Sve na transfer listu i u pm.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Najbolje da trener bude anonimac stranac vredan radnik koji je vodio godinu dve nekoga u Seria B.

        Ovo ovde će postati kao sa Solskerom. Kao nemoj Deki je legenda. Prvo nije on baš tolika legenda CZ, drugo da je otvoren za saznanja i greške pa svi bi mu oprostili. On se pravi neko "mudo" i nešto je on ljut. Marš bre džiberu.

        Comment


        • Sad mi još gore što je ovaj pajser dao gol.
          Last edited by Constantin; 14-06-20, 17:24.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Simic

            Joj radulovicev pas nikog na 20m od lopte. Al sad kad je reseno prvenstvo, niko ne prilazi Milunu skoku onako sa 100% gledaju ljudi da izbegnu lakat
            Last edited by colchonero; 14-06-20, 17:09.

            Comment


            • A ovaj Gobeljic je posebna priča.
              U normalnim okolnostima igrao bi za Surdulicu ili Bačku, ne bi se kocoperio kao da je neki bitan lik.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Evo ga Milun, nabadanje br.2 danas.

                Comment


                • Da se ne lazemo, rutinski poraz. Ono Milunovo slucajno stglo do njega i uslo. Imali smo jos koju sansu ali imali su i oni jos vise. Tako da realan ishod po prikazanom

                  Comment


                  • Igra na duge lopte. Svi halfovi na svojoj polovini, dvojica 190.
                    I tako 20 min.

                    Comment


                    • Nas ne sme da pobedi nijedan klub koji ima sns upravu.

                      Ekipe koje igraju protiv nas su FKP, TSC, Cuka, Vozdovac, Napredak.

                      Nama ovakvima bod ne moze da ocepe Vojvodina i RdN kad igraju kuci.

                      Comment


                      • Anonimni Vulić i neadekvatni Jovičić su srž problema u igri Crvene zvezde danas.
                        Srce sredine terena je ključ igre svakog tima i tu treba da caruju pre svega kreativni i inteligentni igrači tipa Mičela Donalda ili Nenada Krstičića, to treba da budu istinski generali sredine terena.

                        Loš izbor na sredini terena blokira igru tima, ako nema inteligentnog i pozitivnog, brzog protoka lopte, ništa drugo ne može da nadomesti taj nedostatak.

                        Adekvatno pojačanje za sredinu terena i trener-motivator poput Lalatovića bi bili idealan paket za Crvenu zvezdu ovoga leta.

                        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • E da su Vulic i Jovicic jedini problemi, bilo bi super. Mnogi u timu veze nemaju, daleko da je samo sredina problem. Taj Vulic je usao u 65om danas, pre toga je bila tuga na terenu, kad je usao u igru nista bolje nije bilo.
                          Last edited by colchonero; 14-06-20, 17:42.

                          Comment


                          • http://redstarbelgrade.rs/kvalifikac...od-prvog-kola/

                            Comment



                            • Moze kulen, ljut?
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Gde je i šta radi Zvezdan Terzić, od derbija čekam njegovo saopštenje i nema ga još !?

                                TERZO LOPOVE !!!!

                                Comment

                                Working...
                                X