Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    TERZO NAPOLJE !!!
    Kolko sutra ujutru seme mu jebem

    I da povde ovog smrada Stankovića

    Comment


    • Nema ni Stanković hrabrosti. Osim želje mora se imati i znanja.

      Gavrić mu je bio najbolji u prvom derbiju, za Nikolića kažu sitna povreda al ne verujem.

      Boaći katastrofa, šta će mu on nespreman večeras nije mi jasno. Ni za Vukana mi nije jasno.

      Bolji tim je pobedio. U pojedinim trenucima je mučno bilo gledati kako su se sprdali Sadik i Suma.

      Titulu ko da i nismo osvojili, proslava iste me ne zanima.

      Nek' se teraju do vraga.

      Comment


      • FKP je dosta bolji, to je svima jasno.

        Nisu problem VLP, Garsija i Zander.

        Uprava napolje!

        Comment


        • U kvalifikacijama nam se crno pise.

          Comment


          • Ja mislio otišao Miloje i nema više batadjorsita kad ovaj još veći batadjorista

            Comment


            • Igramo dva puta uzstopno LŠ i imamo jednu od najgorih ekipa poslednjih godina.

              Nismo umeli iskoristiti ovaj period, to me naravno ne iznenađuje jer znam ko vodi klub.

              Comment


              • Nikolić je loše odigrao u nastavku nakon korone, Gavra je morao da počne. Ogromna greška Stankovića je postavka sa Vukanovićem i Boćkom u napadu kao i Benom koji od kako je kod nas nije ni jedan derbi odigrao valjano. Utakmicu smo izgubili tu i na pozicij zadnjeg veznog Njegoš bez tačnog dodavanja na više od 5 metara i Jovanča koji mora bar tri puta da pipne loptu a ni defanzivu nisu nešto odradili. Sadik ih je razvalio. Popizdeo sam u nadoknadi kada nam je bila duša u nosu a oni opet brži i agresivniji, odlučni po svaku cenu kao kamikaze startuju a naši manekeni?
                Sram ih bilo.
                I ne bih se ja lako odricao Stankovića ali Bena, Boaćija, Tomanea lako.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Nikolić i sa jednom nogom je bolji od Ivanića. Fenomen Boaći neću više komentarisati. Dečko nije loša osoba ali nema pojma.

                  Terzić, Stanković napolje!

                  Comment


                  • Ovo danas ništa nije valjalo, sem Borjana mačke, zamalo i gol da odbrani! Srećom, brzo će te kvale, da vidimo jel Deki trainer or not ..

                    Comment


                    • Originally posted by FKCZ View Post
                      FKP je dosta bolji, to je svima jasno.

                      Nisu problem VLP, Garsija i Zander.

                      Uprava napolje!
                      Jesu I oni problem. Kako nisu.
                      Ali veći problem su oni u foteljama.

                      Ne moze VLP da glumi igrača kada nije, da baca neke izjave koje nemaju veze sa životom.

                      Najveći problem je to što Stanković priča jedno a radi drugo. To mi se već ne sviđa. Najavljuje da će dati šansu omladincima a onda ih zalepi na klupu zbog Ivanica, Vukanovića i ostalih. Nikolić van protokola zbog povrede, Gavra na klupi a bolji je od svih na terenu.

                      Već se tu nazire organizacioni okvir, dovešće dva, tri stranca a klinci će poduvati. Naravno dve, tri Terzine i Mrkeline šeme iz neke pripizidine i par igrača sa naših pasnjaka kao vid kompenzacije.

                      Natko, Sadik, Suma, Asano tehnički miljama iznad ovih sto su bili na teren. Džaba Gobeljicu želja kada nema trunke inteligencije, nema znanja a ni kvaliteta da bude startni bek.

                      Milunović na transfer listu.
                      Gobeljic isto
                      Boace
                      Tomane
                      Ivanić
                      Vukanović
                      Jovančić
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Terzić Stanković napolje. Pantelić direktor kluba, Vidić trener.

                        Idemo jednog po jednog. Bar znamo za Vidića da nije seljačina raspala kao svi pomenuti i da ima gvozdenu disciplinu.

                        Comment


                        • Au Boze budes ljut na Boacija, Deki izbaci njega, kad ono udje Tomane 3x gori jfjfudheuduudu!!! Vukana ne bih ni komentarisao. Njegos i Radulovic losi, Bakula nevidljiv, Jovanca i Ivanic sada vec standardno.

                          Mi kada Bena i Gavrica nemamo da nesto ucine taj dan, i kada Boaci nije u formi kao sto nije duze vreme i to se apsolutno slazem sa Urosem, sa ovim timom mozemo da dobijemo samo uz srecu neke jake ekipe. I nije problem u Dekiju kao sto nije bio ni u Miloju ali neki to nisu shvatali.

                          Glavni problem je sto mi od 2017.na vamo imamo sve gori tim, i igra nam je losija, samo sto smo to vadili nekim asitencijama i golovima u kvalama (degenek salzburg, ben i radonja trnava, marin boaci kopen). Solidan broj golova bez akcije nas je Bog pogledao. Mora igracki kadar da se poboljsa, onda ce i oji koji trenutno ne igraju dobro, poceti mnogo bolje. Ove ostale sto ne znaju gde je levo treba prodati.
                          Last edited by colchonero; 10-06-20, 21:27.

                          Comment


                          • Brate čudi me da se ti koristiš relativizacijama. Boaći je najskuplji igrač Zvezde u sastavu. 2,5 miliona evra obeštećenje. Normalno je da ću na njega biti najljući.

                            Pa na Ivanića.

                            A najviše na Stankovića i na smrada Terzića

                            Comment


                            • Smrdlje drndaju Gavrića i Velju da ih utope oni za tri klase bolji od svih sem od Bena.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                I ne bih se ja lako odricao Stankovića ali Bena, Boaćija, Tomanea lako.
                                Dugačak je spisak onih kojih se treba odreći.

                                Na prste jedne ruke mogu se nabrojati oni koje treba ostaviti.

                                Comment

                                Working...
                                X