Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by poacher View Post
    Prijović uskoro dobija čiste papire iz Arabije i može da traži novi klub. Pominje se povratak u PAOK.
    Lik voli keš to je sigurno, tu smo sigurni u prednosti jer smo platežno moćniji od PAOKa, možemo više da mu ponudimo (trofeje, igranje u Evropi koje je gotovo izvesno), ali je u PAOKu već igrao tamo je jako cenjen lakše bi se adaptirao nego ovde. Nadam se da, ukoliko bude pregovora, Terzić neće biti ciganin za par stotina hiljada u ugovoru pa da posle dovede neke divljake iz Pafosa za 200 iljada j 30 posto prodaje.
    Daj Zvezdane da jedan prelazni rok odradimo kao ozbiljan klub da ne dovodimo poluproizvode i limitirane igrače iz Niša, Surdulice i Kruševca nego da pljunemo šta treba za povremenog reprezentativca, proverenog strelca u ligama višeg kvaliteta, sa iskustvom igranja LŠ i LE mečeva.
    Pavkov out Prija in
    Prija Boaće i Tomane dovoljno jak napad za celu sezonu i kad igrako sa 2 napred i sa jednim. Uveren sam da nam Prijović garantuje ulazak u LE minimum!
    Tri napadaca a koristimo samo jednog. Koji će ti Prijovic ako ne ode makar još Boace u Celzi...
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Mi nemamo ni evro, koji crni Prijović.
      Dužni smo Napretku, dužni smo plate, pitanje je šta će biti i s Gazpromom, iz kompanije imam informaciju da su uplate trenutno suspendovane do daljnjeg.

      Comment


      • Dve Lige šampiona zaredom, proleće u Evropi, titule i redovna prodaja najboljih igrača, puni stadioni, marketing...
        U klub je ušlo 100+m€, najmanje...

        I sada neko treba da proguta nebulozu da "nema ni evra"?

        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Originally posted by FKCZ View Post
          Mi nemamo ni evro, koji crni Prijović.
          Dužni smo Napretku, dužni smo plate, pitanje je šta će biti i s Gazpromom, iz kompanije imam informaciju da su uplate trenutno suspendovane do daljnjeg.
          Ti si ovde pričao da su plate izmirene. Odakle sada ta priča da nemamo za plate?
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
            Ti si ovde pričao da su plate izmirene. Odakle sada ta priča da nemamo za plate?
            Za onaj period kad se pisalo da nisu isplace plate, a bile su, na taj period sam mislio. Sad se kasni, ali da ne pricam nesto sto ne znam 100 posto.

            Gde su pare, jbg Srbija...

            Prodace Terzic neku decu i Degeneka i bice ok. To je nas sistem.

            Comment


            • Steta bi bila propustiti ga. Damjan obozava Zvezdu, igra za nasu mladu repku i voli da dodje ovde. Istice mu ugovor na leto.

              https://www.maxbetsport.rs/zvezda-do...ajaksa-206015/
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Kako bi bilo dobro da Deki ozivi Melega...
                https://www.youtube.com/watch?v=-J9zSigeAtk

                Comment


                • Na YouTube kanalu ima Crvena zvezda-Keln 1989.
                  7 Prosinečki
                  8 Savićević
                  9 Pančev
                  10 Stojković

                  Atomska navala Crvene zvezde raznela Keln na Marakani pred više od 70.000 navijača.
                  Keln u kome su bili jedan Hesler i jedan Litbarski koji će samo šest meseci kasnije biti motor svetskog prvaka Nemačke na Italia 90.
                  Dejan Savićević je bio vanzemaljac te večeri!

                  Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Neka lepša vremena.

                    Deki, po navodima nekih portala, želi levog beka kog zna iz Intera, Brazilac Dodo. Inter, Roma, Sampdorija, Santos, Kruzeiro.
                    Last edited by FKCZ; 26-04-20, 09:53.

                    Comment


                    • Originally posted by FKCZ View Post
                      Neka lepša vremena.

                      Deki, po navodima nekih portala, želi levog beka kog zna iz Intera, Brazilac Dodo. Inter, Roma, Sampdorija, Santos, Kruzeiro.
                      Mač sa dve oštrice, momak u 29. godini života (čitaj 10+ godina profi karijere) ima jednu sezonu koju je izneo u fulu kao prvi izbor u ekipi.
                      Ako je za džabe daj, ili neko malo obeštećenje verovatno je nešto naučio u Italiji, sve preko 500k neka igra bolje Konatar.

                      Comment


                      • Eno Terzic najavljuje da ce da proda ona tri klinca koja su sad skoro zaigrala fudbal,ne moze covek da prezivi sa 20-30 miliona godisnje.

                        Comment


                        • Nisam iznenađen time što je najavio prodaju Gavrića, Nikolića ili Njegoša Petrovića.

                          Ovo stanje mu je dobrodošlo kao opravdanje a i ne može bez svojih šušmuš kombinacija.

                          Comment


                          • Za mene bi bilo iznenadjenje da ostane neko od klinaca iz Zvezdine skole,opet cemo da gledamo neke petoligaske fudbalere,stvarno je Milojevic bio madjionicar kad je s nekim Van La Parom,Garsijom,Tomaneom,Zanderom uspeo do LS da dodje. Mislim da se nece Stankovic zadrzati ako mu ovaj proda sve klince.

                            Comment


                            • Filip Kasa, pravi igrac za Zvezdu, slobodan, godinama igra, bolji igrac od ovog iz Arisa koga placamo ogromnim ciframa koje i nemamo ali placamo...
                              https://www.transfermarkt.com/filip-...spieler/186527

                              Comment


                              • OOOOOOO TERZOOOO ODLAZI !!!!

                                Comment

                                Working...
                                X