Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ajde, ispascemo iz lige...Boze sacuvaj.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Vesovic je dobro resenje za desnog beka.

      A kako bi ti Karteru hteo za predsednika kluba, uopste koja nova uprava da dodje? Nerviraju me ljudi kojima ce biti drago da Zvezda propadne samo da bi oni bili u pravu da je vode idioti. Vode je, ali newsflash - bolje nemamo.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Ma ajde, ispascemo iz lige...Boze sacuvaj.
        biti drugi ili ispasti iz lige je isti qrtaz za nas.. mi u ovoj mafijaskoj ligi moramo biti duplo bolji od pakistana, da bi osvojili prvnestvo, posto isto mozemo osvojiti samo u slucaju da pobedimo sve utakmice... a sada ne da se nismo pojacali, nego su svi glavni aduti pusteni niz vodu... i opet je lukic odradio najbolji prelazni rok, al za partizan...

        Comment


        • Vesovic ako malo poradi na nekim stvarima uopste ne bi bio los bek. Ima tu talenta ali i duplo vise kurcobolje. Duplo bolji od Mikica na toj poziciji u svakom slucaju, to ne treba toliko da vas brine.

          A sto se stopera tice, dali smo vam Krnetu, evo i Rni istekao ugovor tako da ste vi na potezu.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Vesovic je dobro resenje za desnog beka.

            A kako bi ti Karteru hteo za predsednika kluba, uopste koja nova uprava da dodje? Nerviraju me ljudi kojima ce biti drago da Zvezda propadne samo da bi oni bili u pravu da je vode idioti. Vode je, ali newsflash - bolje nemamo.
            ocigledno ne kapiras sustinu price

            za promenu, neko sposobno govedo a ne govedo koje je samo govedo...

            Comment


            • Originally posted by carter985 View Post
              biti drugi ili ispasti iz lige je isti qrtaz za nas.. mi u ovoj mafijaskoj ligi moramo biti duplo bolji od pakistana, da bi osvojili prvnestvo, posto isto mozemo osvojiti samo u slucaju da pobedimo sve utakmice... a sada ne da se nismo pojacali, nego su svi glavni aduti pusteni niz vodu... i opet je lukic odradio najbolji prelazni rok, al za partizan...
              A cekaj, je li ovo prvi puta u nasoj istoriji da prodamo dva igraca koja su nam medju boljima? Nemoj mi sada onu pricu kako je Lazovic nas najbolji igrac, kada nije. Kada je otisao Ninkov i kada ga je mogao zameniti mrtvi Mikic, onda cemo naci i zamenu za Tosica. Kukas na upravu, a kako oni da stvore pare kojih nema? Samo mi to objasni? Nacicemo vec neku zamenu, pa cemo videti na sta ce to da lici. Ne mora se odmah govoriti o propaloj sezoni.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Carter

                Kapiram ja sta si ti hteo da kazes, samo smatram da je Vesovic korisniji na beku nego na krilu.

                Sposobna goveda nas uspesno izbegavaju i tako ce ostati jos dugo. Ali hajdemo malo da pljuckamo u dalj, lakse je.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  A cekaj, je li ovo prvi puta u nasoj istoriji da prodamo dva igraca koja su nam medju boljima? Nemoj mi sada onu pricu kako je Lazovic nas najbolji igrac, kada nije. Kada je otisao Ninkov i kada ga je mogao zameniti mrtvi Mikic, onda cemo naci i zamenu za Tosica. Kukas na upravu, a kako oni da stvore pare kojih nema? Samo mi to objasni? Nacicemo vec neku zamenu, pa cemo videti na sta ce to da lici. Ne mora se odmah govoriti o propaloj sezoni.
                  Ne kapiras poentu. Receno je decidno da ce kostur ekipe ostati, a onda u jednom danu ostadosmo bez dvojice. Da je receno lepo da su momci dali sve Zvezdi i da zele da idu preko da zarede, pa da se ovo desilo, niko nista ne bi rekao. Ovako smo spali na to da Robi mora da juri neke Spance iz trece lige brze bolje.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Ne kapiras poentu. Receno je decidno da ce kostur ekipe ostati, a onda u jednom danu ostadosmo bez dvojice. Da je receno lepo da su momci dali sve Zvezdi i da zele da idu preko da zarede, pa da se ovo desilo, niko nista ne bi rekao. Ovako smo spali na to da Robi mora da juri neke Spance iz trece lige brze bolje.
                    Pa znam da je obecano, ali ajde sada iskreno ti meni reci. Da li bi ti prodao Lazovica za pet miliona? Iskreno mi reci..Krivo je i meni za Tosica, nadao sam se da ce nam svi ostati, ali jebiga, nije tako i sada moramo dalje. Ako neko ima strpljena i zivaca da ceka, valjda smo to mi majku mu. Ne moramo svaki puta u crno da se zavijemo...Verujem u Robija, naci ce valjda nesto da valja...U takvoj smo situaciji da nemamo prevelikog izbora. Ostaje da se nadamo da ce biti dobro, barem cu ja tako..Pa i da zadnji budemo, jebe mi se...
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Nije fer prema Robiju i navijačima a i prema igračima na neki način. Moral padne samo tako kad čuješ da odlaze najbolji igrači a pre 2 dana se pričalo da ostaju. Sad se pitaju i Mladenović, Milivojević, Maksimović, Milunović šta radi ovaj klub? Ciljamo na titulu, imamo dobru šansu ako nastavimo sa sjajnim igrama iz prolećnog dela a oni nas uništavaju sada? Robiju je mnogo krivo zbog prošle sezone gde se baš nadao tituli, mislim da je za ovu još ubeđeniji bio, kad ono...
                      Za navijače i da ne pričam koliko je stresno ovo.

                      Ne želim da kenjam sa onim iz košarke sledeća sezona, ali ubeđen sam da je ova ključna trebala da bude. Slobodno su mogli da odu sledeće godine i Laza i Duško i svi u slučaju da nisu uzeli titulu.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        A cekaj, je li ovo prvi puta u nasoj istoriji da prodamo dva igraca koja su nam medju boljima? Nemoj mi sada onu pricu kako je Lazovic nas najbolji igrac, kada nije. Kada je otisao Ninkov i kada ga je mogao zameniti mrtvi Mikic, onda cemo naci i zamenu za Tosica. Kukas na upravu, a kako oni da stvore pare kojih nema? Samo mi to objasni? Nacicemo vec neku zamenu, pa cemo videti na sta ce to da lici. Ne mora se odmah govoriti o propaloj sezoni.
                        t-mac ti je vec odgovorio.. sa tim da ja dodajem, da je lazovica trebalo prodati, a od tih para isplatiti zaostale plate, i zadrzati borhu, tosica i evandra, kao i dovesti bar raspalog knezevica za 200k... a umesto toga sta smo dobili? raskinilu sa borhom, pustili tosica, prodali lazovica a nije iskljuceno ni da sa mickom ne produzimo ugovor a naravno sad vise ne mogu ni raspalog knezevica dovesti.. a ako si ti zadovoljan sa takvim razvojom onda ok, svaka ti cast...

                        Comment


                        • Originally posted by carter985 View Post
                          t-mac ti je vec odgovorio.. sa tim da ja dodajem, da je lazovica trebalo prodati, a od tih para isplatiti zaostale plate, i zadrzati borhu, tosica i evandra, kao i dovesti bar raspalog knezevica za 200k... a umesto toga sta smo dobili? raskinilu sa borhom, pustili tosica, prodali lazovica a nije iskljuceno ni da sa mickom ne produzimo ugovor a naravno sad vise ne mogu ni raspalog knezevica dovesti.. a ako si ti zadovoljan sa takvim razvojom onda ok, svaka ti cast...
                          Tog istog Borja-u je psovalo 70% navijaca, ali kada nesto ne zadrzis naravno da se zalis, jer smo takav narod. Brat bratu, ja ga ne bi platio 650 000, nema Boga. Evandro ostaje kako stvari stoje i to nam je najvaznije, jer nam je daleko najbolji igrac. Milunovic je klasa za Knezevica, radije cu njega da gledam, nego ovoga. Nisam zadovoljan, ali nemam razloga toliko da pljujem klub koji volim. U teskoj smo situaciji, sta je tu je, nadati se u bolje sutra.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Kapiten Mika prodat Rostovu za fine pare.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Tog istog Borja-u je psovalo 70% navijaca, ali kada nesto ne zadrzis naravno da se zalis, jer smo takav narod. Brat bratu, ja ga ne bi platio 650 000, nema Boga. Evandro ostaje kako stvari stoje i to nam je najvaznije, jer nam je daleko najbolji igrac. Milunovic je klasa za Knezevica, radije cu njega da gledam, nego ovoga. Nisam zadovoljan, ali nemam razloga toliko da pljujem klub koji volim. U teskoj smo situaciji, sta je tu je, nadati se u bolje sutra.
                              mi smo(tj oni) bre ui 2 dana, raskinuli ugovor sa borhom koji je u poslednja 3 derbija koja smo dobili, bio zasluzan za 4 od 5 golova.. ej nismo ga prodali nego jebeno raskinuli ugovor.. a kao zamenu doveli macku u dzaku, i to macku u dzaku koja kosta 350k! o cemu mi pricamo?!?
                              za raspalih 600k(koje pritom necemo ni videti) je pusten tosic.. tosic koji za nas ima vrednost od 10 miliona.. da nam neko da milion eura da kupimo stopera, ne bi mogli da nadjemo nekog ko bi doprinosio koliko je doprinosio tosic, a niko nam nece dati milion..
                              i koje bolje sutra, pa uspeli su za 3 godine da dupliraju dugovanja, koja su se nakupljala 15 godina!!!

                              Comment


                              • Originally posted by carter985 View Post
                                mi smo(tj oni) bre ui 2 dana, raskinuli ugovor sa borhom koji je u poslednja 3 derbija koja smo dobili, bio zasluzan za 4 od 5 golova.. ej nismo ga prodali nego jebeno raskinuli ugovor.. a kao zamenu doveli macku u dzaku, i to macku u dzaku koja kosta 350k! o cemu mi pricamo?!?
                                za raspalih 600k(koje pritom necemo ni videti) je pusten tosic.. tosic koji za nas ima vrednost od 10 miliona.. da nam neko da milion eura da kupimo stopera, ne bi mogli da nadjemo nekog ko bi doprinosio koliko je doprinosio tosic..
                                i koje bolje sutra, pa uspeli su za 3 godine da dupliraju dugovanja, koja su se nakupljala 15 godina!!!
                                Ajde nemoj da me zajebavas. Kako da prodamo nekoga ko nije nas igrac? Ako ti se ne svidja Zvezda, nemoj je brate gledati, odmori se..Mozda izbacis mrznju iz sebe prema klubu za koji navijas.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X