Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jubilarni 50.rođendan Vladana Milojevića, sve najbolje bivši šefe!

    Comment


    • Originally posted by FKCZ View Post
      Ben nikad nije hajpovan kao mnogi, za mene je on mnogo vise dao nego Marin npr.
      Bravo.

      A mnogo je bolji igrač od Marina. Bar u Zvezdi.

      A to Stojanče izvlačim zaključak, sećam se koliko se plakalo za Kangom, koliko se plakalo za Donaldom, Boaće je Boćko, Bena više manje od svih tih igrača ljudi najmanje cene s obzirom na njegove doprinose.

      Ne treba da ide u istu rečenicu sa bilo kim od tih igrača.

      Boaće je predstavljan kao neka golgeterska zver, a zapravo je Ben postigao mnogo više bitnih golova od njega.

      Da ne pričamo koliko je bolji od Marina.

      Kad se podvuče crta, Marin 0 golova u derbiju, u Evropi asistencija je imao nekoliko, ali ništa na nivou Bena.

      Comment


      • Originally posted by poacher View Post
        Jubilarni 50.rođendan Vladana Milojevića, sve najbolje bivši šefe!
        I hvala ti za sve titule, LS i prolece u Evropi.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Gledam Gavrica kako "gura" loptu, pa to se odmah vidi cist fudbalski talenat, ja mislim da ce on bas daleko da dogura.

          Sto se Marina tice, necu da ga pljujem, ali nije lider, iskreno ne mogu da mu oprostim penal protiv Olimpijakosa. Tomane je sve rekao. A nesto ne vidim da smo gori bez njega, licno sam Kangu mnogo vise voleo.

          Comment


          • Originally posted by FKCZ View Post
            Ben je odličan igrač za nas i još bolji čovek. Novi ugovor odmah i zamenik kapitena.
            Ja mislim da će to uskoro biti završeno.
            Zdravi i spremni Sanogo, Boaći i Ben su velika snaga za kvalifikacije.
            Boaci ce se povrediti deset puta do kvalifikacija. Treba nam napadac, po mogucstvu da bude nas a ne stranac.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Boaci ce se povrediti deset puta do kvalifikacija. Treba nam napadac, po mogucstvu da bude nas a ne stranac.
              https://www.transfermarkt.com/detail...suche/19695915

              #4 napadač iz Srbije je Milan Pavkov...

              Sa ove liste Prijović jedino Prijović može biti pojačanje, a da je dostupan.

              Comment


              • Mislim da Pavkov ide na kraju sezone.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Prijovic je jedino domace pravo pojacanje, hteli smo ga zimus ali se nismo dogovorili, videcemo da li na leto postoji opcija, mislim da ce biti zelja.
                  Ostala dva imena su Pesic i Pavlovic, nema ko drugi. Miloje i Mrkela su mnogo hteli Nikolica dok je bio u Spartaku, odabrao je FKP i lose prosao, a mislim da je odlican igrac, steta sto je doneo tu odluku tad.

                  Comment


                  • Originally posted by FKCZ View Post
                    Prijovic je jedino domace pravo pojacanje, hteli smo ga zimus ali se nismo dogovorili, videcemo da li na leto postoji opcija, mislim da ce biti zelja.
                    Ostala dva imena su Pesic i Pavlovic, nema ko drugi. Miloje i Mrkela su mnogo hteli Nikolica dok je bio u Spartaku, odabrao je FKP i lose prosao, a mislim da je odlican igrac, steta sto je doneo tu odluku tad.
                    Mislim da nam dovođenje SL igrača trenutno nije dobro rešenje. Dekiju treba neko kvalitetan da ga malo rastereti kad krenu kvalifikacije, Prijović bi fino legao. Odličan strelac ume sam u napadu, ume sa još jednim u paru, ima iskustvo u Evropi, igrao LŠ sa Legijom, baš ispunjava brdo uslova. Šilja nije kvalitet za nas, bio je kvalitet onomad, trenutno mislim da nije upgrade na Boaćija i Pavkova, čak mislim da je Tomane i bolji od njega. Pavlović je meni upitnik, to je onaj rang pojačanja Dražić, Čavrić... a razlozi za povezivanje su više vezani za pasoš nego za fudbalske kvalitete. Ako može Prija daj, ako ne može Pavkov, Boaći out; dovedi stranca uz Tomanea i prekomanda Burmaza iz omladinske ili onaj Krstović ako odgovara i to je to. Više od 3 napadača nam zaista nisu potrebna, ako igramo sa jednim, pa i ako igramo sa dva u napadu. Ima igrača koji mogu da popune rupu ako dođe do neke povrede u toku polusezone pa u prelaznom roku se eventualno pojačati ako bude bilo potrebe.

                    Comment


                    • Slažem se. Prijović bi bio odličan, dok Krstović može da iznenadi. Momak ima iza sebe 3 seniorske sezone, dao je blizu 50 golova, bio je skautiran i od Partizana, Hajduka, Palerma, Lila, Anderlehta, ima on mnogo da radi, ali da ima onakve fizicke predispozicije u onim godinama je nesro sto treba iskoriatiti.

                      Sta mislite da li Deki moze na leto da ozivi Melega, ja bih isao na to?

                      Comment


                      • Moze Prijovic, to zvuci kao dobro resenje.
                        Plus jos dva napadaca, desni bek obavezno, Erakovic.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Prijović je bio zimus na pregovorima, kada je čuo koliko smo mu ponudili odgovor je bio "i zbog toga ste mene zvali čak u Beograd da dođem", okrenuo se i otišao pritom tražio novac za let iz Arabije do Beograda.

                          Ponuda je glasila 1 milion godišnje.

                          Tamo valjda ima nešto malo više od 300k mesečno.

                          To je nezvanična jedna informacija koju ja posedujem.

                          Comment


                          • Da nisu bacali pare na Žandere i Van La Pare mogli su da ponude adekvatnu cifru Prijoviću. Kad krene čistka na leto treba uporedo pregovorati sa Prijovićem i siguran sam da će se dogovoriti negde na pola puta. Koliko sam upućen on ni ne igra u ovom klubu gde je sad, zaradio je finu lovu, neće mu biti loše ni ovde a opet moći će da bude glavni napadač i da se vrati na evro scenu.

                            Comment


                            • Originally posted by FKCZ View Post

                              Sta mislite da li Deki moze na leto da ozivi Melega, ja bih isao na to?
                              Meleg treba pomoći sebi a on to odbija.

                              Ima talenat al nema volje za radom.

                              Ni Deki mu neće pomoći a i nisam za to da ga vraćamo nazad.

                              Comment


                              • Meleg je tačno tamo gde trenutno i pripada, trenutno i jeste rang Radničkog. Bolje umesto njega da razigramo neko dete nego da on zauzima mesto u prvom timu i pojavi se jednom u 2 meseca u nekoj kup utakmici.

                                Danijel Aleksic slabo dobija prostor u Basaksehiru, ne znam koliko bi nam on bio od koristi i da li bi ga Turci dali makar na pozajmicu.
                                Werder je pred ispadanjem iz lige, jeste nerealno da potpišemo Veljkovića ali bi to bilo fenomenalno pojačanje za nas.

                                Comment

                                Working...
                                X