Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko je Dinamo otisao daleko, ali ljudi znaju sta rade.

    https://sportske.jutarnji.hr/nogomet...tili/10065253/

    Comment


    • Ma Dinamova skauting služba nešto na šta bi se dva najveća naša srpska kolektiva morala ugledati. Ljudi rade brutalan posao. Svaka odluka čvrsto stoji na mestu. Kada prodaju nađu adekvatan način i tajming vremena + papreno zarade. Kupovine su im takođe za balkanske uslove vrh vrhova.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • To sto Partizan i Zvezda beleze je plod struke, nisi doveo teske dileje na klupi i rezultati tesko da ce izostati. Videcemo jos koliko ce potrajati.

        Comment


        • Kako ljudi ne shvataju da je Crvena zvezda ugrađena u temelje najsvetije evropske fudbalske tradicije, to je ogroman klub koji ne zavisi od random mišljenja nekog žutokljunca kome je mozak spržen od slušanja IDJTV autotjun "hitova".

          Crvena zvezda, Roter stern, Red Star, Stella Rossa, Etoile rouge, Estrella roja...
          Uvek je i uvek će da ledi krv u žilama širom starog kontinenta. Prag, Krasnodar, Keln, Salcburg, Liverpool, Kopenhagen, Bern su samo neki gradovi koje jeza tiha obuzme kada se sete njihovog susreta sa Velikom Belom ajkulom evropskog fudbala, Crvenom zvezdom.

          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Kopenhagen iznenađujuće izgubio kod kuće dok je Midtjilend rutinski trijumfovao u gostima i otišao na +12 2 kola pre play offa.
            Na Kipru je već krenuo playoff i u prvom kolu su slavili Omonija i Anortosis koji imaju +6 u odnosu na APOEL.
            U sledećem kolu APOEL dočekuje Anortosis i ukoliko ne pobede velike su šanse da neće uzeti titulu što je nama jako važno za predstojeće leto.

            Od liga koje bi takođe bile zanimljive za završni deo kvalifikacija tu je Holandija gde je AZ ozbiljan konkurent posustalom Ajaxu imaju isti broj bodova i bolji raspored od Ajaxa do kraja sezone.

            I naravno Austrija tamo je gotov regularni deo sezone i počinje playoff. Lask je preneo +3 boda prednosti u odnosu na Salzburg koji igra mnogo slabije nego jesenas kada su im tu bili Haland i Minamino.

            Takođe malo se zakuvalo i u Češkoj, Slavija igra dosta promenljivo a Plzen je ušao siloviti u drugom delu sezone. Zbog koeficijenta nama ne znači previše jer i Slavija i Plzen imaju bolji u odnosu na nas ali mi nekako deluje da je Slavija ozbiljniji klub pogotovo zbog partija u LŠ ove ali i LE prethodne sezone!

            Comment


            • Bitno je da Marakana bude puna protiv Napretka kao sto je bila protiv Vojvodine.
              Mislim da cemo igrati 3-5-2 neko vreme, ja sam to ocekivao od starta jer to igra i Inter i vecina italijanskih ekipa.
              Brat Tomane razbija do kraja prvenstva, sad se fino kretao i lepa asistencija. Jos Garsija da se ozivi i dupla kruna je blizu.

              Comment


              • Protiv Mačve nije tokom cele utakmice bilo 3-5-2.

                Bilo je i 4-4-2.

                Možda nam u ovom trenutku i 3-5-2 najviše odgovara. Ja sam inače više za formaciju 4-2-3-1.

                Problem je što se povredio Sanogo koji ako bude na nivou iz vremena njegovoe najbolje forme može biti značajan za našu igru.

                Vratio se i Jovičić, tako da sam mišljenja da će se Deki vratiti formaciji 4-2-3-1.

                Očekujem protiv Napretka Borjana, Gobeljića, Pankova, Degeneka, Konatara, Jovičića, Petrovića, Nikolića, Gavrića, Bena i Tomanea.

                Formacija protiv Mačve je bila i zbog povrede Rodića.

                Inače, Tomane je mnogo bolji u ovom trenutku od Pavkova, pogotovo za naš način igre.

                Šta mislite u vezi Bena, treba li mu ispuniti uslove?

                Ja bih pristao, deluje mi motivisano u nastavku sezone.

                Comment


                • Originally posted by Karamazov View Post
                  Šta mislite u vezi Bena, treba li mu ispuniti uslove?
                  Odmah, dok ne pojaca uslove uvidevsi koliku zapravo razliku pravi ili se ne pojavi neki klub koji ce te uslove lagano ispuniti, cak i dodati. Ne znam sta se ceka toliko.

                  Stranac koji se adaptirao, odlicno poznaje klub i ima zelju da ostane a jos pravi razliku na terenu.

                  A i ispalo bi dobro kao primer nekim narednim, iako to nije bila namera. Ako zelis jace uslove, nemoj da vices na sva zvona i budes nezadovoljan, nego pokazi na terenu da zasluzujes to. Zato mi je Ben igrac i covek kojeg ne smemo pustiti tako lako.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Ben je odličan igrač za nas i još bolji čovek. Novi ugovor odmah i zamenik kapitena.
                    Ja mislim da će to uskoro biti završeno.
                    Zdravi i spremni Sanogo, Boaći i Ben su velika snaga za kvalifikacije.

                    Comment


                    • Naravno da treba Benu ispuniti uslove, skroman i profesionalan, od prvog meča pravi razliku na terenu, posebno sa krila. Bilo je pokušaja da igra centralnog veznog, ali definitivno je opasniji sa strane..

                      Terza, ne se zajebavaš, produži brata Mohameda..

                      Comment


                      • A Ben nekim čudom nikada nije bio voljen kao Kanga, Boaće, Donald, zato sam ga ja od starta gotivio do maksimuma.

                        To je jedan čovek prva liga, nasmejan od pregleda kad je došao pa do sada. Uvek je raspoložen i dobar.

                        Ne treba zaboraviti da su nas on i Radonjić uveli u prvu LŠ.

                        On je za mene najveći stranac u Zvezdi i najbolje pojačanje Vladana Milojevića u Zvezdi.

                        Comment


                        • Originally posted by ?????? View Post
                          A Ben nekim čudom nikada nije bio voljen kao Kanga, Boaće, Donald, zato sam ga ja od starta gotivio do maksimuma.
                          Pa i ne bih rekao.

                          Mišljenja sam da je većini najomiljeniji stranac u Zvezdi.

                          Comment


                          • Zvezda i Ben pred dogovorom za novi ugovor

                            Potvrdio sportski direktor Mitar Mrkela

                            https://www.mozzartsport.com/fudbal/...-ugovor/352592

                            Comment


                            • Originally posted by Karamazov View Post
                              Zvezda i Ben pred dogovorom za novi ugovor

                              Potvrdio sportski direktor Mitar Mrkela

                              https://www.mozzartsport.com/fudbal/...-ugovor/352592
                              Citaju forum
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Ben nikad nije hajpovan kao mnogi, za mene je on mnogo vise dao nego Marin npr.

                                Comment

                                Working...
                                X