Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sutra se vraća Jovičić.

    Mada bih ga ja poštedeo protiv Mačve.

    Oni su gori mesari nego Inđija.

    Comment


    • Danas će biti najverovatnije nekoliko promena.

      Umesto katastrofalnog Milunovića najverovatnije Babić.

      Rodić je povređen. Ja bih voleo Konatara, mediji najavljuju Gajića na levom beku.

      I u napadu Pavkov umesto Boaćija.
      Last edited by Karamazov; 07-03-20, 09:59.

      Comment


      • Mačkva je najcrnja ekipa u ligu, sve sme lake pobede je kataklizma ptoziv prežaljene ekipe bez grama samopouzdanja.

        Comment


        • 3-5-2

          Borjan, Babic, Degenek, Pankov - Gavric, Njegos, Nikolic, Gobeljic, Ben ofanzivni vezni, napad Pavkov, Tomane

          Comment


          • Nece biti bas lako, ovde celo jutro pada kisa, sumnjam da ce teren biti u dobrom stanju. Verujem da ce prepisati recept od Indjije sa puno startova gde ce im teren dodatno pomoci.

            Vidim da se najavljuje ovaj Urosev sastav, videcemo kako ce to izgledati. Ako ipak bude sa dva stopera, voleo bih Pankova pre Babica, Jovicic umesto Tomanea.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment




            • Gledam kadete.

              Prelep fudbal igraju, daleko bolji nego omladinci.

              Obratite pažnju na Uroša Brankovića igrača sa brojem 10.

              Novi Piksi.

              Spoiler

              Comment


              • 5:1

                Poezija

                Comment


                • Igraci iz sredjenih i uredjenih drzava poput Spanije, Francuske, Italije itd, gde su gradovi jako lepi, klima dobra, more, kulturoloski na mnogo visem nivou, njima je jako tesko da se uklope i da imaju motiv u ovom sivilu i blatu. Mnogo je bolje igrati Seriju B nego nasu SLS.
                  Ja mislim da je nasa liga bolja od Poljske, ali oni imaju stadione bolje nego Italija i Francuska i igraci idu tamo jer je ambijent dobar, poljska liga je prema nekim analizama liga s najvecim potencijalom od manjih liga, ali su mnogo ulozili u ligu, regularnost, stadione.
                  Mi smo trenutno u 1950 godini po stadionima.
                  Last edited by FKCZ; 07-03-20, 14:37.

                  Comment


                  • Originally posted by FKCZ View Post
                    Igraci iz sredjenih i uredjenih drzava poput Sapanije, Francuske, Italije itd, gde su gradovi jako lepi, klima dobra, more, kulturoloski na mnogo visem nivou, njima je jako tesko da se uklope i da imaju motiv u ovom sivilu i blatu. Mnogo je bolje igrati Seriju B nego nasu SLS.
                    Ja mislim da je nasa liga bolja od Poljske, ali oni imaju stadione bolje nego Italija i Francuska i igraci idu tamo jer je ambijent dobar, poljska liga je prema nekim analizama liga s najvecim potencijalom od manjih liga, ali su mnogo ulozili u ligu, regularnost, stadione.
                    Mi smo trenutno u 1950 godini po stadionima.
                    Poljaci imaju neke brutalne ugovore za TV prava čitao sam o tom njihovom potencijalu ali za sada ništa posebno

                    Comment


                    • Sastav:

                      Borjan, Pankov, Degenek, Babić, Gobeljić, Petrović, Nikolić, Gavrić, Ben, Pavkov, Tomane.
                      Ispunila se želja Urošu.

                      Comment


                      • Zanimljiva varijanta neka 3-4-3
                        Konatar na klupi, nadam se da će dobiti bar 30 minuta.
                        Očekujem napad od prvog minuta i 3-4 gola u mreži protivnika!

                        Edit: Na klupi nemamo nijednog napadača, biće interesantno kako će rotirati Deki ako zaškripi u napadu
                        Last edited by poacher; 07-03-20, 14:34.

                        Comment


                        • Ajde sad Tomane, pokazi sta znas i nemoj da stajes do kraja sezone

                          Comment


                          • Ako nisu nešto menjali, tamo je teren loš i po lepom vremenu.. Nadam se da nećemo dobiti neke veće batine od Ivičinih, i bez povreda izvući pozitivan rezultat.

                            Comment


                            • Lele Pavkov.

                              Comment


                              • Pavkov

                                Comment

                                Working...
                                X