Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je Veljko Nikolić spreman za Zvezdinu “desetku” i šta Deki misli o Ivaniću, Van la Pari i Jovičiću

    https://www.mozzartsport.com/fudbal/...ovicicu/349887

    Comment


    • Comment


      • Izgleda da Degenek ipak odlazi u Kinu.

        Pominju se 3 miliona evrića.

        Comment


        • Sve se nadam da ce propasti kao i vecina vidjenih prodaja. A i Milos je pominjao da mu se ne ide.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Comment


            • Malo mi je smešno ovo svaljivanje loših rokova na Mitu, verujem da se Mita pita ko što se ja pitam. Milojević, Terzić, Kosanović, Mrkela, svi su odgovorni. A ne sad kao da li je Mrkela loš ili dobar, verujem da tu njegova reč najmanju težinu ima i najmanje se slušala.

              Proceduralna fukncija kao Tozina

              Comment


              • Отписани неће нигде, а Звезду ће да коштају 650.000 евра

                http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/9...u-650-000-evra

                Goleme pare smo u poslednje dve sezone profućkali na nove igrače.

                Sve promašaji. Užas.

                Comment


                • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                  Malo mi je smešno ovo svaljivanje loših rokova na Mitu, verujem da se Mita pita ko što se ja pitam. Milojević, Terzić, Kosanović, Mrkela, svi su odgovorni. A ne sad kao da li je Mrkela loš ili dobar, verujem da tu njegova reč najmanju težinu ima i najmanje se slušala.

                  Proceduralna fukncija kao Tozina
                  Ti si sportski direktor i ne pitaš se ništa, to se u srpskom rečniku ima jako jednostavan naziv - debil.

                  Comment


                  • Al su ga nagomilali Terza i Miloje svaka im dala. Bravo Miloje. Jebeš ti što on udje u evropska takmičenja kad ne ume da izabere igrača.

                    Kome sada prodati Kanjasa i Žandera pitanje za Terzića i Milojevića?

                    Bog nas pogledao pa došao Stanković. Onaj je neisplativ sve i da igramo LŠ svake godine.

                    Comment


                    • Da l nas je Bog pogledao sa Dekijem videce se u septembru. Puna podrska Dekiju, odnosno Misteru, kako je trazio da ga svi zovu.
                      Last edited by engleski_dopisnik; 11-02-20, 17:34.
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Što u septembru? Videće se već na derbiju kada pobedimo, to Vladan nije mogao da isporuči, jednom ga usralo poluvreme.

                        Batadjora dunsteriška.

                        Mi sa Dejanom već na dobitku. Afimracija mladih umesto Žanderova i Kanjasa, a sa Vladanom i LŠ skupa. Treba isplaćati plate njegovim krtnijama, Čaušima itd.

                        On uopšte nije radio na igračkom kadru, Srdjan Babić spava godinama na klupi, evo sad zmajče igra.

                        Samo polako. Dobili smo pravog trenera.
                        Last edited by Cassius Clay; 11-02-20, 19:17.

                        Comment


                        • Tad bih ja podvukao crtu. Kvalifikacioni ciklus za Evropu i dva prelazna roka iza sebe. Miloje je digao lestvicu, LS dve godine za redom.

                          Polako, to sto je ubacio mlade jos ne znaci nista. Pocinje prvenstvo, diskutovacemo o igrama na zvanicnim.

                          Dobio je Partizan dva puta, tako da mozes da iskljucis to kao argument.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Odradio je Miloje posao, sad ide level iznad, da l to može Deki starter da nam priušti videćemo.

                            Kad samo pomislim da je bio pomoćnik Stramaćoniju raspalom....au....ako počne da nam imputira njegovu fudbalsku ideologiju možemo slobodno da gasimo klub.

                            Pripremne utakmice zvane iz dvojke u keca ne priznajem, ma ne priznajem ni našu ligu izuzev derbija, to smo prekucali, priznajem samo Jang bojs i Kopenhagen, Salzburg, naravno.

                            Comment


                            • Pa sa Ludogorecom je bilo iz 1-1 i prvih 50 min nisu šutnuli na gol. Pripreme nisu merilo ali nije da nas u ligi čekaju neke ludačke ekipe. Ovako napadačkim fudbalom i presingom ih lomimo prvih pola sata sve.

                              Nema on veze sa Stramaćonijem očigledno, čak mi se to i svidja što je radio sa njim da zna šta ne treba da radi. Te početničke greške prošao je sa dunsterom sve.

                              Mora da se igra brzo, jako i efikasno. Bez nekih pederskih fora.

                              Tipa menjaš taktiku na derbiju i to. Moraju da znaju da ćemo izaći visoko i intenzivno i da nas ne zanimašto znaju, i verujem da ćemo igrati baš fizički protiv njih sa grubim faulovima.

                              U svakom derbiju do sada su nas prebili. U svakom. Kada god ne dominiraju, biju. Sada očekujem da ih pritisnemo visoko i premlatimo.

                              Comment


                              • Boaći je na 100%

                                https://www.mozzartsport.com/fudbal/...-na-100/350494

                                Comment

                                Working...
                                X