Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igra se mnogo bolje nego kod Vladana. Prvo, iskristalisao se prvi tim, sužen je broj igrača. Drugo, svi ali svi se bolje kreću. Boaće čak liči na igrača.

    Nema Matea nema VLP, iskristalisalo se ko je gde i to je to. Prvi tim gazi.

    Da ne pričam o prekidima za manje od mesec dana rada.
    Last edited by Cassius Clay; 05-02-20, 14:53.

    Comment


    • Николић и Гаврић лепо сарађују, преболећемо ми Марина врло брзо

      Comment


      • Veljko briljira.

        Comment


        • Ређају се атаци као на траци

          Comment


          • Gavrić.

            Odavno nismo imali igrača sa ovakvim prekidom.

            Comment


            • Надам се да ћемо остатак сезоне играти у оваквом ритму, нападачки, да одмах згазимо противника са брза 2 гола до полувремена. После може да се стане на лопту, да се експериментише.

              Comment


              • Originally posted by poacher View Post
                Николић и Гаврић лепо сарађују, преболећемо ми Марина врло брзо
                Toliko koliko su navijači glupi. Gušiti Velika matorim Marinom bila bi glupost decenije.

                Samo zli ljudi neće priznati koliko bolje izgledamo. Zli ljudi i idolipoklonici. Ja ću prvi opet terati Dekija za 2 i po godine a masa će ga braniti.

                Svi su dobrodošli dok Zvezda napreduje. Kad se stagnira, pedala.

                Pri tom Miloje ispao gospodin i sam se povukao, jednostavno nije išlo. Baš je ispao car i svaka mu čast.

                Comment


                • Zvezda mora da gazi ritmom bez davljenja lopte.

                  Pogledajte samo kako klizi lopta i jako brzo igramo.

                  Comment


                  • Ala kidišemo posle izgubljene lopte.

                    Po dvojica a i trojica jure protivnika.

                    Comment


                    • Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Petrović

                      Comment


                      • Jebite deeco jebite. Jebite deco

                        Comment


                        • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                          Toliko koliko su navijači glupi. Gušiti Velika matorim Marinom bila bi glupost decenije.

                          Samo zli ljudi neće priznati koliko bolje izgledamo. Zli ljudi i idolipoklonici. Ja ću prvi opet terati Dekija za 2 i po godine a masa će ga braniti.

                          Svi su dobrodošli dok Zvezda napreduje. Kad se stagnira, pedala.

                          Pri tom Miloje ispao gospodin i sam se povukao, jednostavno nije išlo. Baš je ispao car i svaka mu čast.
                          Да се разумемо под МИ сам мислио на навијаче који су Марина гледали као у Бога, не сврставам себе у ту категорију људи. Поготово не када је реч о његових последњих 6 месеци у Звезди.
                          Лично ми је криво што Марина нисмо искористили за неке његове контакте по Немачкој и свету генерално, да буде спона у довођењу неког звучног имена. Играчки кад је било битно он се није видео, а заправо је доведен да у дербију и Европи прави разлику.
                          Звездина звезда

                          Comment


                          • Šta kažeš Uroše na igru Jovančića? Majstoriše.

                            Comment


                            • Slažem se sve. I ja često menjam mišljenja ali se ne držim kao pijan jednog. Ja Miloja volim ali mi moramo da počneno da igramo fudbal a to je ovo.

                              Tranzicioni period gde smo igrali blok i defanzivu, sve je to lepo, ali mora da se igra moderno i ofanzivno.

                              Jovanči svaka čast. Podržavam i Boaćija ako će ovako da igra. Nikoga ja ne pljujem jer ih mrzim. Samo neka igraju fudbal kako se igra.

                              Comment


                              • Boaći se uklapa u ovaj način igre.

                                Ostao nam je dužan i moraće mnogo toga da uradi kako bi se iskupio.

                                Gavrić i slobodnjake odlično izvodi.

                                Comment

                                Working...
                                X