Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neće biti dolazaka, jedino ako bude odlazaka. Tipa ako ode Jovančić uz Kanjasa, može se očkeivati defanzivni vezni. Ostalo ništa. Samo mladi će biti dovodjeni.

    Stanković je rodjen za sportskog direktora, kao trener ne znam kakav će biti, ali će malo raščistiti situaciju u klubu.

    Nadam se da ide i Mirko Ivanić.



    Novi igrač prvog tima.
    Last edited by Cassius Clay; 04-01-20, 11:47.

    Comment


    • Suska se suska da nam dolazi Dusko....
      To bi vec bilo ozbiljno pojacanje..
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Spašava posrnuli brak pa da bude bliže Jeleni.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Terza prodade Marina u Al Ahli

          Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Ekstra potez uprave i Dejana Stankovića. Marin je tralala olalala. Zato je stavljen veto na Bena. Sve što sam ovih meseci i želeo, dešava se.

            Sad će to biti mnogo tečnije a pogotovo za Evropu je bitan Ben kao ofanzivni vezni/shadow striker.

            Marin je imao dosta lepih poteza, ali je debelo podbacio u Evropi. Lepa asistencija Benu protiv Napolija, Pavkovu, samo je mnogo počeo da gazduje i da se vraća po loptu.

            Očigledno će se igrati jako na loptu i traže se pluća i KONAČNO da se radi bez da se dodvorava navijačima.

            Sledeći je Boaći za prodaju.

            Comment


            • Ne zna se koji je gori potez, sistematski se uništava sve ono što je Vladan Milojević stvorio i to može da ide samo na vodenicu Sava Miloševića.

              Marko Marin je daleko najbolji igrač Crvene zvezde i ekstremno je loš potez prodati takvog igrača.

              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Ako prodamo Gobeljica I Ivanica odoh odmah u kafanu.
                Samo da ih ne vidim vise u Zvezdinom dresu.

                Zajebi, dodaj I Lampardovog napadaca na tu listu.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Ne tako davno drug Terza poče da se frlja ciframa koliko naš tim vredi, od tog dana prodao je Savića i Stojkovića za krompir i evo sada ponajboljeg igrača Marina za sitno, a kako igraju ova nova pojačanja tipa VLP ima da doplaćujemo da odu negde.

                  Što se Marina tiče pocepana su mi osećanja, ne mogu da kažem da nije majstor, ali opet kapiten koji u Pireju ne sme da šutne penal neka i ide.

                  Comment


                  • Terzić:

                    Terzić i konkretno odgovara da li je zadovoljan učinkom letos dovedenih stranaca.

                    „Naravno da jesam. Nismo ih doveli da pobede Totenhem i Bajern, već da naprave 11 bodova prednosti u odnosu na Partizan. I oni su to ostvarili. Doveli smo ih da nas uvedu u Ligu šampiona, da igraju protiv Jang bojsa i Kopenhagena. I to su uradili. Nama je Garsija golom protiv Jang bojsa doneo 9.000.000 evra. On se samo tim golom isplatio. Rekao mi je Dejan (Stanković) da bi voleo i da Van la Para ostane, jer je igrao dobro u Premijer ligi i Čempionšipu pet godina“.

                    Comment


                    • Veliko je pitanje i zašto narod prodrugljivo gleda na taj Čempionšip. Valjda su se ti Englezi hvalili da je medju 5-6 liga u Evropi, a koliko znam startni reprezentativni napadač nam je iz te lige.

                      Sad ćemo da vidimo kao sa Le Talekom posle odlaska Grofa kod Milojevića kako je proigrao, ili to, ili prodaja na leto.

                      Comment


                      • A mene zanima šta je to toliko spektakularno odigrao i tom Čšipu da bi nam ga preporučilo kao čoveka koji nešto može da donese u LŠ. Zapravo on nam ništa nije doneo ni u domaćici.

                        Le Talek je na debiju dao gol, mada ruku na srce tankovao je, ali kao ovaj sigurno nije, plus nije toliko vredeo.

                        I manimo se Terze demagoga, intervju na Mocartsportu što je dao je klasično jajarenje, naši stranci ovo i ono, a mi ove naše strance ne možemo ni džabe nekom da prodamo, dok oni eto prodaju ovog špica za silne milione. Pa ko je ovde lud ?

                        Comment


                        • Ne pušim ja Terzinu demagogiju niti mi se Van la Para pokazao samo kažem da je taj rezon "zašto dovodite igrača iz Čempionšipa" i "smejao nam se Totenhem kad je video da lik iz Čempionšipa igra LŠ", ja onda razmišljam da nama startni špic na koga bacaju drkicu igra u Fulamu u tom istom Čempionšipu.

                          Videćemo kako će izgledati ali mi stranca ne umemo da pogodimo, to je jasno kao dan. I ne verujem da se tu radi o namernim promašajima, već o čistom neznanju.

                          Zato su mi i dokurčili stranci pa sam jedno vreme ponosno nosio titulu rasiste jelte. A za VLP, kad je tu, neka proba još 6 meseci.

                          Ne može da nastupa za 3. klub, platili smo ga već, bolje da se proba da proigra pa šta bude.

                          Naravno Gavrić mora startovati u kvalifikacijama.

                          Comment


                          • Za sve stiže ponuda samo za onog debilnog Boaćea niko ni milion i po da ponudi.

                            On je živi dokaz da navijači Zvezde nemaju pojma sa životom. Boćko, Boćko, Boćko, jeste eno ga sa Pulišićem i Abrahamom dominira u PL.

                            Igrač zvani kurac goli kurac.

                            Ovako je on gotiva, gotiva mi je svako ko nosi naš dres (sem Mirka Ivanića grobarčine), ali brate dečko pojma nema, pojma.

                            Više sam od Sadika video prodora i poteza nego sve vreme od Boaćija. Samo je Sadiku realizacija loša inače za klasu bolji igrač od Boaćea.

                            Comment


                            • Kod nas prolaze stranci koji imaju srca, i igraju dalje od aut linija( Ibanjez izuzetak). Sva ta krila stranci koji se dovode na osnovu video materijala najboljih poteza su 9 od 10 puta promasaji.

                              Lako ce se poprimiti stranac tipa Djenka Miler ili Ibanjez Ugo (Nejca i Jaku ne gledam kao strance) kad te motivisu pune tribine. Takvi smo mi, nemamo strpljenja da kvalitet ispliva ali cemo lakse podrzati one koji imaju dobru "komunikaciju" sa nama, navijacima.

                              VLP ima fizicke predispozicije ali nista vise od toga. Pokusati koje kolo posle pripremnih, ako ne napravi razliku neka se pocne sa trazenjem kluba. Na vreme.

                              Opet se Rodicu trazi klub, znaci da dolaze dva nova leva beka?
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Holandjani su se pokazali kao 0 kod nas. Afrikanci kako kad. Brazilci haos loši.

                                Hugo Portugalija, Ibanjez Argentina.

                                Kada sam pričao oni su pričali da brojim krvna zrnca. Ali ne. Mi treba da jurimo po Istočnoj Evropi talente, nekoga ko će se lako prilagoditi. Nije realno da jurimo Brazilce kada su najtraženiji i sve što valja uzme neki Real.

                                Dalje, treba gledati druge lige liga 5. Nama su Žule i Degenek došli iz Cvajte.

                                Treba nam neko ko će se prilagoditi i ko je mlad.

                                Van la Para je već namlatio novca i u godinama je i boli ga dupe možda da se cima. On na ovaj CV može posle ovoga u Kinu čak i ništa da ne odigra.

                                Hoću da vidim mladog reprezentativca Bugarske, Rumunije, Slovačke itd u Zvezdi.

                                Najbolje prospekte iz tih zemalja Zvezda mora da kupi. Druga opcija su prekaljeni igrači koji imaju iskustvo u tim evropskim ligama, a mogu kasno da se upale i budu dobri kao bekap opcije ili starteri.

                                Jovančić u zenitu u 29 godina, Ostojić iz Partizana zaigrao LE u 35 god vrhunac karijere.

                                Pečnik i Kelhar su takvi igrači i danas bi oni mogli da igraju u Zvezdi da su u onoj formi. Pogotovo onaj Kelhar, retko hladan tip i tih.

                                Treba gledati sa kog kulturnog podneblja dolaze igrači. Brazilci ne mogu da se obuzdaju, Afrikanci ima ih sa katastrofa temperamentom, Sadik priča na telefon za vreme utakmice, Kanga crveni na poluvremenu Ludogorec, Suma koliko je problema pravio...

                                Le Talek bi bio primer igrača kakvog treba da iskopamo svaki put.

                                Comment

                                Working...
                                X