Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://fmdataba.com/19/s/3720/federico-pannoncini/

    Neke njegove ocene valjda iz FM-a. Ovo mi prvo izbacilo, a to valjda prave fanatici.

    Comment


    • Veliki sam skeptik oko angažovanja Stankovića i tumbanja svega što je donosilo neverovatne uspehe.
      Ogroman sam skeptik.

      Savo Milošević jedva čeka start proleća.
      Debelo će da se okoristi o ova nelogična tumbanja koja se dešavaju u jednom u najuspešnijih stručnih štabova u istoriji Crvene zvezde.

      Jedini pravac u kome može da krene brod kapetana Stankovića je prema dole.
      Očekujem strmoglav pad Crvene zvezde u narednom periodu i gomilu problema za Stankovića.

      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Ovo je uzas, svaki dan se izbacuju clickbait naslovi i bombe u novinama, gde ce pola ljudi ( od prosecnih normalnih Zvezdinih navijaca koji nisu pasionirani JSL pratioci) koji se zateklo u tom trenutku citajuci ih, a ne prati desavanja intenzivno, da se napali citajuci o pojacanjima. Evo par dana kako je Stankovic trener, kod nas dolaze Bane Ivanovic, Balotelli, Quaresma, John Obi Mikel, Kuzmanovic... Ocekujem narednih dana Milita i Cambiassa ionako mnogi ni ne znaju da su se povukli, a za pomocne trenere pomocnih trenera cekaju Sneijder i Crespo.
        Last edited by colchonero; 25-12-19, 21:49.

        Comment


        • Terzina kužina radi punom parom.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Zvezda objasnila kaznu UEFA: Penali zbog Ivana Ilića

            https://www.mozzartsport.com/fudbal/...a-ilica/346064



            E jesu idioti. Oni mislili njihove muti smuti kombinacije će tek tako proći, još su mislili i Siti da prejebu.

            Ko pročita tekst biće mu jasno zašto je pre neki dan prodat mali Pantović u Siti.

            Pitanje i da li je prodat, verovatno je zbog ovih problema sa Sitijem otišao mufte ili za neku siću.

            Comment


            • Nije prodat a ceo transfer je neobjašniiv i Siti ima učešća tu.

              Comment


              • Pa idioti verovatno stopirali onog trenutka kad su bili svesni da će se saznati za ovaj idiotizam sa Sitijem.

                Umesto 480 'iljade evrića hteli da pošalju Pantovića.

                Comment


                • Stanković: Nikada nisam ni pomislio da dovedem Balotelija, Kuzmanovića, Kvarežmu...

                  https://www.mozzartsport.com/fudbal/...varezmu/346094

                  Comment


                  • Nekad:



                    I sada:


                    Nekada se igrao fudbal na Marakani a danas je ostalo samo sećanje.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Ne možeš stvoriti tim iste snage, ako se jedan takmiči sa Surdulicom i Banovim brdom, a onaj istinski gigant u evropskim okvirima se brusio na Poljudu, Koševu, Kantridi, Grbavici i na Maksimiru.

                      Snaga lige određuje snagu tima, tako je bilo oduvek i tako će ostati zauvek.
                      Bundesliga je iznedrila Bajern Minhen, a Prva savezna liga je iznedrila Crvenu zvezdu.
                      Lige moraju biti približne po snazi, da bi i šampioni tih liga bili ravnopravni takmaci.

                      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Енглези потврдили да Пантовић из Звезде иде у Сити

                        http://www.zurnal.rs/fudbal/super-li...zde-ide-u-siti

                        Comment


                        • Srećna NG ciganšture. Počelo je dobro, Žander i Kanjas out, veto na odlazak Bena. Već fenomenalni potezi Stankovića.

                          Mali Slovenac dolazi u Grafičar, a klinac jedan iz Grafičara prelazi u prvi tim.

                          Van La Para će imati 6 meseci da se pokaže u novom sistemu.

                          Boći najverovatnije ide.

                          Voleo bih da ne dovedemo nikoga, Jovančić takodje ide verovatno. Spominjao se Leh.

                          Comment


                          • Milojević je za kraj sklopio sredinu terena Njegoš-Ivanić, Marin ispred, Mateo i Aleksa krila, Tomane centarfor.

                            Videćemo šta je Stankovićeva ideja.
                            U svakom slučaju ima mnogo mleka da popije da dođe na nivo Vladana Milojevića koji je sa jednim Čukaričkim šamarao Partizan u finalu kupa.

                            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Ben najverovatnije će produžiti ugovor do 2022.



                              Ovaj momak je novi naš igrač, tačnije igrače za Grafičar do kraja sezone.

                              Comment


                              • Pojačanje je i oporavak Branka Jovičića.

                                Comment

                                Working...
                                X