Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Ajde Uroše daj to balonče rakije, šta čekaš.

    Comment


    • Ne volim kada se menja dobitna formula.
      Bez obzira na sve, Dejan Stanković zadužuje punu podršku, ali će morati ekstremno da se potrudi da bi dostigao trenerski status koji je imao kao elitni profesionalac u Seriji A.

      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Može balonče posle pobede u derbiju od 4-0

        Comment


        • Kondicioni će biti Italijan 90%.

          Comment


          • 90% da hoće biti italijan a 100% da neće..
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Biće biće. možda budu i domaći i strani tako je rekao. Uvek sam se pitao zašto ne dovedemo tu nekoga iskusnog i stranca.

              Do skoro nam bio Bata Radulović, koji smeh hahahah. Zvezda Ludogorec 70ti minut, Le Talek diše na škrge.

              Comment


              • Comment


                • Gledam sad Ajax I shvatam da bih najvise zeleo da nam budu role model u odnosu na nacin kako funkcionosu kao klub.

                  U ligi bukvalno gaze, nema zatvaranja, atraktivan fudbal visokog inteziteta. A tako I treba igrati, ovaj Den Hag je ekvivalent nekom Javoru iz nase Ping Pong lige, naravno da su jaci od Javora nije to poenta nego kada se posmatra odnos najjaceg kluba i kluba iz sredine tabele, kao sto su kod nas jos Proleter, Napredak itd, nebitno.

                  Ugazice ih sa 5-0 jer tako treba, za toliko su jaci, nece se preseravati, zatvarati posle vodjstva nego bas suprotno.

                  Uz to sansu dobijaju igraci iz akademije, danas tri debitanta.
                  Nasa greska je sto igrace iz akademije ne jebemo ni dva posto, bolje je da nam igra matori Jander nego Terzic kojeg prodamo za sicu.
                  Klub koji igra evropska takmicenja ne sme sebei da dozvoli da svake godine pravi tim koji se zasniva na izradjenim strancima, nemacima pojma a zatim da prodaje decu kojoj nisu pruzili sansu za pisljivu tepsiju ribe s obzirom na ludo fudbalsko trziste gde svakakvi balvani kostaju po deset miliona.

                  Nedopustivo je da igrace prodajemo po najnizim cenama, koliko znam nismo vise u tolikoj finansijskoj krizi.

                  Ajax takodje ima strance ali imaju Desta ( 19 godina) Martinez ( 21) Traore (18) Ziyech ( 26 ) Alvarez ( 22 ) itd.

                  Normalno je da mi ne mozemo biti Ajax ali mozemo da kupimo sve kvalitetnije mlade igrace iz regiona, Bosne, Crne Gore, Makedonije, Slovenije. Da guramo akademiju koja ima dosta talenta, da nam ne igra mrtvi Boace iz Celzija, da igramo ofanzivno a ne onu tugu od fudbala gde gubis 4:0 pa izbacujes odfanzivnog igraca kako bi ubacio jos jednog defanzivca da ne izgubis 8-0. Kao da je bitno da li je 6-0 ili 8-0.

                  Ako Terzic mrtvi bude opet izjavio da smo duzni 30 miliona I da je neophodno prodati Pantovica kako bi klub finkcionisao, oterati ga u pizdu materinu I zapaliti stadion.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Xa xa jbte Deki kao da ce prvi put da jbe i to neku top picku, prenapaljen. Kalinic levat pojma nema

                    Srecno Deki, da uradis pola ko Miloje odlican posao.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Ako uradi pola od Vladana Milojevića biće upola slabiji, a to je neprihvatljivo.

                      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Masimo Ćelino, prvi čovek Breše, nedavno je izjavio da je Baloteli tužan jer u Italiji ne može da se fokusira samo na fudbal.

                        "U januaru je slobodan igrač i može da bira novi klub bez obeštećenja", poručio je nedavno Ćelino.
                        Кам ту Ред Стар бро

                        Comment


                        • Одлази ли најбољи? Марин бира између Звезде и Арабије

                          http://www.zurnal.rs/fudbal/super-li...ezde-i-arabije

                          Sa Benom ćemo najverovatnije produžiti ugovor.

                          Treba pokušati vratiti Krstičića. Deluje da i on ima želju da se vrati.

                          Comment


                          • Normalno da treba probati oko povratka Krstičića....i njegovog i oko povratka Magica !

                            Comment


                            • УЕФА казнила Звезду због кршења финансијског фер-плеја!

                              http://www.zurnal.rs/fudbal/srpski-k...skog-fer-pleja

                              Trt, ne cveta cveće ni u naše preduzeće.

                              Ко би од бивших Станковићевих саиграча могао на Маракану? Кузмановић стара жеља!

                              http://www.zurnal.rs/fudbal/super-li...ic-stara-zelja

                              Comment


                              • Dobili smo novog kondicionog trenera:
                                https://www.srbijadanas.com/sport/fu...zdu-2019-12-24
                                "Novi kondicioni trener crveno-belih biće Federiko Panonćini, piše Informer. Reč je o treneru koji je radio u Romi, Černomorecu, Interu, Udinezeu, Panatinaikosu, Sparti iz Praga, a poslednji angažman mu je bio u Fudbalskom savezu Italije."
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X