Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam, ja sam zaista oduševljen da jedan tako kvalitetan kadar dolazi u Zvezdu.
    Gospodin Nebojša Milošević je veliki plus za klub, samo da još jednom ponovim.

    Ono što ostaje kao dilema je kako će biti očuvan militarizam u timu, uspostavljen od strane Vladana Milojevića.
    Vojna disciplina i hijerarhija u timu, gde se kao prirodni komandant nametnuo Vujadin Savić, je nešto što će pod hitno morati da bude obnovljeno.
    Njegoš Petrović je prototip takvog lidera, ali treba malo da sazre.

    Borjan
    Gajić Milunović Degenek Rodić
    Njegoš Jovičić
    Gobeljić Vulić Aleksa
    Pavkov

    Ovo je prototip ratničkog tima u kome dominiraju univerzalni vojnici tipa Marka Gobeljića.
    Oni nikada i ni od koga ne bi primili tri komada, a kamoli više.

    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Borjan, pojačanje, Milunović, Degenek, Gajić, Bakula(Njegoš) defanzivni, levi vezni Marin, desni vezni Garsija, Ben ofanzivni, Tomane i Pavkov. Bekovi visoko, Štoperi i Bakula kupe, pritisak na loptu i ćao. Nema šta mi da se natežemo u ligi sa 4-5-1. Ni u derbiju.

      Može i Ben skroz napred pa da se to transformiše u odbrani, Vulić umesto Pavkova, i ovo ostalo isto.

      Samo ofanzivno u ligi, svaki tim mora biti zgažen.

      Comment


      • Nisam očekivao da Deki dođe, ali pošto je došao: Dobro došao majstore i da se pokažeš kraj terena kao što si znao na terenu.
        Imaš reputaciju velikog igrača i velikog čoveka, imaš reputaciju i velikog zvezdaša - prema tome puna podrška Dekiju!
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Pižon Dekijev savetnik ali neće sedeti na klupi.

          Comment


          • Jel debeli Kosan još uvek u klubu?

            Comment


            • On I kumara mu samo sto ne prate karling sekciju Crvene Zvezde tako da mi je sa te strane drago.

              Da druge strane nista mi ne znaci ako se I dalje bude insistiralo na defanzivi I nemacima pojma iz Arube I Holandskih Antila.

              Samo Zvezdina deca I domaci igraci, ostalo me ne zanima.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • http://sportklub.rs/Blog/Dragan-Cica...o-Svedsku.html

                Naš novi trener iz senke ispred koga će biti Dejan Stanković. Naravno Deki će se pitati ali verujem da je Miloje II Dekijev naslednik.

                “Poslednjih nekoliko godina sam sebe usmerio da mi je osnovna filozofija dominacija intenzitetom i tempom. Trenutno Liverpul igra tako, ali ja sam se više ugledao na nemačku reprezentaciju od pre nekoliko godina, kada je bila zaista dominantna. Naravno, lako je to reći, a teško ostvariti jer morate da budete svesni kvaliteta igrača koje imate. Preferiram osnovni sistem 4-3-3, visok intezitet, što ne znači nužno i visok presing. Važan mi je radni učinak igrača, radne navike, uz veliki energetski kapacitet. To su osnovne stvari koje gledam," objašnjava Miloš i odmah nastavlja da govori o tome na koji način priprema i motiviše igrače."

                To je to
                Last edited by Cassius Clay; 19-12-19, 13:21.

                Comment


                • И даље ми је најемотивнија конференција она кад је Роби отишао из Звезде, велико хвала Милојевићу што је вратио веру навијачима и што је клуб вратио на фудбалску мапу Европе. Отишао је као господин, оставио Декију лепу бодовну залиху и прилику да селектира тим за предстојеће квалификације (надам се за ЛШ).
                  Нисам пратио ове помћнике Станковића, по причи делује да има материјала и да ће се створити здрава средина јер су људи блиски Црвеној Звезди.

                  Comment


                  • Deki će tu biti po mojoj proceni autoritet, da prepozna klince, da posavetuje, da motiviše. Verujem da će Milojević biti mozak strategije i igre. Stanković će biti u neku ruku menadžer a ne trener, moje mišljenje. Ne mislim da će samo statirati ali se neće previše zaletati sam u neke svoje imaginacije. Zato će imati dosta podrške i savetnika oko sebe.

                    Ovaj Milojević je tek fanatik kakvog sam želeo. To je taj tip nekog Buvača o kom sam maštao. Što se mene tiče deblji mu je CV nego Lalatu, za 2 godine otići iz 3. u prvu ligu švedske... Ma kakva da je liga, to uraditi i u Moldaviji je uspeh.
                    Last edited by Cassius Clay; 19-12-19, 13:29.

                    Comment




                    • Možda..

                      Comment


                      • Urose, to sto gore pises su reci sa rsb foruma od pre pola sata, a ne tvoje misljenje. Jedino ako se tamo ne potpisujes kao Delija sa Severa.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                          Deki će tu biti po mojoj proceni autoritet, da prepozna klince, da posavetuje, da motiviše. Verujem da će Milojević biti mozak strategije i igre. Stanković će biti u neku ruku menadžer a ne trener, moje mišljenje. Ne mislim da će samo statirati ali se neće previše zaletati sam u neke svoje imaginacije. Zato će imati dosta podrške i savetnika oko sebe.

                          Ovaj Milojević je tek fanatik kakvog sam želeo. To je taj tip nekog Buvača o kom sam maštao. Što se mene tiče deblji mu je CV nego Lalatu, za 2 godine otići iz 3. u prvu ligu švedske... Ma kakva da je liga, to uraditi i u Moldaviji je uspeh.
                          Е букв ми је ово пало на памет кад сам видео онај текст на СК. Шведска лига је интересантна гледао сам пар пута имају игру, овај Мјелби је био прволигаш раније чини ми се да их се кроз маглу сећам из листе пре неких 7-8 година док сам се кладио на буквално све живо

                          Comment


                          • Originally posted by NSG View Post
                            Urose, to sto gore pises su reci sa rsb foruma od pre pola sata, a ne tvoje misljenje. Jedino ako se tamo ne potpisujes kao Delija sa Severa.
                            Ne, ne. Nemam akaunt tamo. Moje i lično moje mišljenje.

                            Comment


                            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                              Ne, ne. Nemam akaunt tamo. Moje i lično moje mišljenje.
                              Oprosti, moja greska.

                              Dace Bog da bude tako, previse lepo zvuci.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Ma opušteno. Pa to je moja logika, sada diskutujem sa drugarima na WA. Ovaj Milojević deluje ozbiljno, Stanković nema previše iskustva. Ne kažem da Deki neće biti glavni, ali mislim da će ovo biti naš Buvač i mozak iza genpresa.

                                Ja sam o ovome pisao mesec i po dana da ovo želim. Kako se izgubi lopta istog momenta da se napadne. U tehnički ograničenoj ligi i taktički, može rezultirati samo rezultatima 4,5 - 0 za Zvezdu,

                                Prizivao sam Buvača došao je ovaj Milojević koji je tako pasioniran izgleda za akademiju i omladince sudeći po intervjuu.

                                Comment

                                Working...
                                X