Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskreno, zabole me za Lazovica, prodali su mi bre omiljenog igraca nakon sto je izjavio da zeli da ostane ALOOOOOOOOOOOOOOOOOO. Da je Toske izjavio "videcemo", "ne znam jos nista" itd pa i da razumem, al' covek jasno kaze hocu da ostanem i oni ga debili prodaju, sad neka vrate Tutoru, pa da napadamo Evropu!
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • evo malo i o tosketu
      http://www.redstarbelgrade.info/fudb...u-spaniji.html

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Ne mislim na Mocart, nego na upravu, pun mi je kurac vise.
        Znam nego opravdavam postavljen link A sad pisu da je Tosic usro da su mu dali velike pare.

        Comment


        • Ne znam sta se cudite,tacno se zna sablon rada nasih klubova.Igrac nije na prodaju dok ne stigne ponuda,cim stigne ponuda to ce se resiti u 2 dana.Price oko zadrzavanja tima,igraca itd je klasicna sarena laza.

          Comment


          • Sto se tice Tosica, samo cu reci, Ivane Ivanovicu, molim te vise ne navijaj za nas. Kao boga te molim.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Laza i može ići, ali zašto Tošketa prodajemo..
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Sto se tice Tosica, samo cu reci, Ivane Ivanovicu, molim te vise ne navijaj za nas. Kao boga te molim.
                Hahahahha nevezano za sve lik je jedan od najneduhovitijih na televiziji, i to me iznenadilo jer je Taxi radio vrhunski.

                Comment


                • http://www.mondo.rs/s248999/Sport/Fu...t_miliona.html

                  Ako je neko dovoljno lud da ga plati 5 miliona pa makar i u 100 rata, ja bih ga licno spakovao i poslao u Austriju sa masnicom na glavi.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    http://www.mondo.rs/s248999/Sport/Fu...t_miliona.html

                    Ako je neko dovoljno lud da ga plati 5 miliona pa makar i u 100 rata, ja bih ga licno spakovao i poslao u Austriju sa masnicom na glavi.
                    Sta poslao, odneo

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Sta poslao, odneo
                      Bukvalno. Decko je dobro odigrao jednu veliku utakmicu u zivotu. Slovima, jednu od desetak.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Tosketa im necu oprostiti nikad, pa makar sad doveli Castillo-a, Renteria-u i Ronaldinho-a u paketu!
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Tosketa im necu oprostiti nikad, pa makar sad doveli Castillo-a, Renteria-u i Ronaldinho-a u paketu!
                          Nije samo do uprave, naravno da je najvise njihova krivica, ali je i on ispao sisa.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Dokle ce neki da upadaju na ovoj temi,dokle!
                            Ovo za Tosica,uzas!Ja jos ne vjerujem,nadam se da je patka..


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              Dokle ce neki da upadaju na ovoj temi,dokle!
                              Ovo za Tosica,uzas!Ja jos ne vjerujem,nadam se da je patka..
                              Nema sta da upadaju, svako moze da price svugde, i nama i njima je povremeno potrebno da neko pogleda sa strane i ima realniji pogled od onih koji su navijaci.

                              To za Tosketa nije nikakva patka. Sigurno je koliko i da se veceras smrkne.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by Duka View Post
                                Dokle ce neki da upadaju na ovoj temi,dokle!
                                Ovo za Tosica,uzas!Ja jos ne vjerujem,nadam se da je patka..
                                u ovu temu* Druga stvar ne pise ti u IP adresi za koga navijas pa ti je zabranjeno da pises u suparnickim temama. Ne pravi se pametan kad nisi.

                                Comment

                                Working...
                                X