Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stisli smo ih.

    Comment


    • Ma dali nam loptu, povukli se malo, igraju koliko im treba. Ali ok, ima mesta valjda za 1 bar
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ma dali bi nam 7 da mogu. Nisu se povukli. Nego smo ih mi pritisli gore pošto su svi engleski klubovi sem Liverpula i Sitija trenutno balvanski to je dovoljno. Mnogo bolje nego ono kad smo se na startu nabili u gol.

        Hitno Buvač u Zvezdu. Da se gaji genpres od mladjih kategorija do prvog tima. Da gazimo bar Engleze.

        Protiv Španaca i Talijana bunker.
        Last edited by Cassius Clay; 22-10-19, 20:43.

        Comment


        • E moj Marin, tako iskusan igrač ovako da pogreši.

          Comment


          • To je to. Laku noć, vidimo se u nekom sledećem filmu.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • A taman smo počeli igrati fudbal i onda se napravi ovakva glupost.
              Last edited by Karamazov; 22-10-19, 21:12.

              Comment


              • Glumi Kangu. Samo Kanga ovakve lopte ne gubi. Sve u svemu, taktički loše i fali centralni veznjak da nosi igru.

                Borjan šupalj mesec i po dana.

                Nismo ih ni prebili, ništa...

                Baš bezveze. Ali ako se provučeš u Kruševcu jedva ne treba očekivati u Londonu pobedu.

                Comment


                • Počeli smo igrati fudbal kada smo ovim balvanezerima izašli visoko i gde su se pogubili jer samo znaju da trče i jaki su fizički. Umesto da smo od starta tako izašli, Vladan se nešto nabio u gol. Jede govna. Ta nam se kurvinska taktika isplati možda protiv nekih balans ekipa gde ćemo da ih čekamo na kontru, a ovde ti moraš taktički da ih iznenadiš.

                  Trebali smo napasti visoko od starta.

                  Comment


                  • Realno ne postoji igrac u Zvezdi koji moze ovog Sona da cuva,covek je munja za ove nase bekove,rano je primljen gol iz kornera i tako je propao Milojevicev bunker.
                    Last edited by Karamazov; 22-10-19, 20:54.

                    Comment


                    • Zato treba izaći visoko i kupiti na pola lopte, bolje to gde je 50-50 rizik, nego se povući da on igra 1na1.

                      Zgazićemo ove balvane u Beogradu. Zgaziti.

                      Stavljam kuću. Izgubiće se kao mi ovde. A ova tekma će nam biti iskustvo da možemo sa njima. Poješćemo ih na Marakani.

                      3 boda pišem odmah u glavi.
                      Last edited by Cassius Clay; 22-10-19, 20:53.

                      Comment


                      • Borjan nije ništa kriv, bekovi su nam rak rana. Kod prvog gola Degenek zakasnio za Kejnom (Milunović mu napravio blok), kod drugog gola Gobeljić bleji negde oko centra a kod trećeg gola Marin zaboravio loptu a brži su od nas mnogo.
                        Ipak, izašli smo da igramo fudbal a ne da se branimo autobusom.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Pa sad, bekovi rak rana. Lomio je taj Son i mnogo jače bekove. Nije realno očekivati da Gobeljić od 100k evra čuva Sona.

                          Treba nam brz štoper i desni bek hitno. Ako mene pitate.

                          Comment


                          • Sve mi je jasno, jasno mi je i da Gobeljić ne zna da trči, ali mi nije jasno na koju foru nas neko prejeba da platimo ovog Holanđanina sa dva miliona ?

                            Čovek gol dao samo Trepči, ni 1 na 1, ni centaršut, ni pas, baš onako jedan apgrejdovan Onjilo.

                            Comment


                            • Zvezda vapi za desnim bekom, Krsticicem i krilom koje igra 1 na 1.

                              Ocekivan pristup Totenhema, i igracima i strucnom stabu potrebna injekcija samopouzdanja.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Bolje da smo doveli Randjelovića plus desnog beka za te pare. Ali jbg.

                                Mislim ne mogu u životu kriviti Gobeljića. Isto kao kada bih krivio Vanju Marinkovića kad ga dobije LeBron u 1 na 1. Ne ide.

                                Comment

                                Working...
                                X