Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Krle View Post
    Verovatno si slušao novi Karleušin singl...
    Neka brate, ne konzumiram ja tu vrstu muzike.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Neka brate, ne konzumiram ja tu vrstu muzike.
      Šta bre... Sodoma i Gomora!



      Podržimo Duška, trebaće mu...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • http://www.zurnal.rs/2012/06/13/dusk...sku/index.html Ima da bude hit u Turskoj...
        Kaze brat Toske ,,Ja odmalena slusam Jelenine pesme''

        Svi kazu da je predobar covek, dusa jedna ali i da je priglup
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by Condition23 View Post
          http://www.zurnal.rs/2012/06/13/dusk...sku/index.html Ima da bude hit u Turskoj...
          Kaze brat Toske ,,Ja odmalena slusam Jelenine pesme''

          Svi kazu da je predobar covek, dusa jedna ali i da je priglup
          Tačno Ali odmalena sluša Jecine pesme, šta će

          Mada možda i ona ima neki uticaj pa će on ostati i dalje u Zvezdi. Neće više da se sele a i kupili su neku vilu u Bg-u sada. Ko bi rekao da osoba kojoj je polni organ mozak može da bude od koristi!?
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Hahahahahahhahahaha

            Kao kada je Velja Ilic rekao da je odrastao na pesmama Samante Foks....

            Nema sta,Dusko Ajnstajn...
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Neka je glup koliko hoce, ima ogromno srce i bori se kao lav. Ne bih ga dao za celu odbrambenu liniju Partizana, i jos da se doplati.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Neka je glup koliko hoce, ima ogromno srce i bori se kao lav. Ne bih ga dao za celu odbrambenu liniju Partizana, i jos da se doplati.
                Pijanica, ne vredi. Ne pomoze tebi niko.

                Comment


                • I drugi mogu da se bore... Ali Duško ima kvalitet i veliko iskustvo. Ne bih ga dao bre za Arbelou!
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Ma znam bre normalno Toske profi do kraja... Kad izadje na teren siguran sam da misli da nije u braku sa Sodomom i da nema dve cerke...samo igra u glavi, lopta, igrac, prostor zavrsi pos'o pa kuci na je**nje
                    Ja mu barem u ocima vidim da je dobar covek, ne mora niko da mi kaze kakav je ne varam se sigurno

                    Odlazim u off zbog Vidane

                    Spoiler


                    Spoiler
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Pijanica, ne vredi. Ne pomoze tebi niko.
                      Ja pijem i time se ponosim. I nista mi nije lepse nego kada imamo Cigancinu za kapitena. Neka ostane dok moze da igra, ja se necu buniti.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Pijanica, ne vredi. Ne pomoze tebi niko.
                        Ne bogohuli! Bogotac Dusko i Robi su nedodirljivi ovde!
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Ne bogohuli! Bogotac Dusko i Robi su nedodirljivi ovde!
                          Robi je nesto drugo, ne slazem se ni za to al' nema veze. Dzaja je Dzaja i to je to, svi ostali treba da vam budu kerov kurac ako ne daju krv klubu. Dusko daje slazem se i Robi ali to je kratak period. Dragan Dzajic je bre 40 godina pravio ono sto su majmuni srusili za 5. Ne smete u zivotu da bilo koga dovedete ni blizu njega.

                          Comment


                          • Dzaja je untouchable, to se nikada nije ni dovodilo u pitanje, ja govorim za trenutno vreme.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Nema potrebe da se porede ni sa kim. Oni igraju/treniraju sada. Istorija ce im suditi kao i svima drugima. Ali ne vidim potrebu da sada ikoga gledamo u odnosu na Dzaju. Pri tom, mislim da je Dzaja mnogo vise doneo posle karijere nego tokom igrackog dela, nije da se nesto nauzimao trofeja.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Robi je nesto drugo, ne slazem se ni za to al' nema veze. Dzaja je Dzaja i to je to, svi ostali treba da vam budu kerov kurac ako ne daju krv klubu. Dusko daje slazem se i Robi ali to je kratak period. Dragan Dzajic je bre 40 godina pravio ono sto su majmuni srusili za 5. Ne smete u zivotu da bilo koga dovedete ni blizu njega.
                                sta bi smo mi bez tebe


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X