Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo nam je bilo potrebno.

    Da vratimo smopouzdanje, živnemo, izađemo iz dremeža.

    Bez obzira na igrača više ekipa je pokazala da može vrhunski napadački odigrati.

    Nismo stali u drugom poluvremenu.

    Videli ste i razliku kod pojedinaca u prvom i drugom poluvremenu.

    Garsija bez greške u drugom, vrhusnki odigrao. Gobelja takođe.

    Ma svi su u drugom poluvrmenu posle igrača više majstorisali.

    Bravo bre Zvezdo!
    Last edited by Karamazov; 01-10-19, 22:00.

    Comment


    • Nije ovo znanje Miloja učinilo već lako potezanje sudije za kartonima, hvala mu. Zatim je voda došla do grla i uveo je umesto indisponiranog Jovanče (duže vreme) Vulića i na kraju Boćka kako bi zaigrao ofanzivnije sa dva špica. Posrećilo nam se jer u jednoj akciji su imali mat (srećom pored gola šutirao),.
      Čak je i Marin zaigrao sa malo više želje i trčanja.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Pa igrali smi sa igracem vise i na vreme dali gol. Mnogo truda Miloja a da nismo dali gol u 85m opet bi ga pljuvali razni strucnjaci.

        Tanka je linija, veoma tanka...mnogo strucnjaka a malo pljuvacke.. Gazi ih SVE!!!
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Trebalo je da dvojica lažnih fudbalera izađu (Jovančić i van la Parra),
          sudija olako da dodeli crveni karton protivniku, da preokrenemo.

          Vrlo, vro dobro.

          Zadovoljan sam.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Nije ovo znanje Miloja učinilo već lako potezanje sudije za kartonima, hvala mu. Zatim je voda došla do grla i uveo je umesto indisponiranog Jovanče (duže vreme) Vulića i na kraju Boćka kako bi zaigrao ofanzivnije sa dva špica. Posrećilo nam se jer u jednoj akciji su imali mat (srećom pored gola šutirao),.
            Čak je i Marin zaigrao sa malo više želje i trčanja.
            Ipak je ubo sa izmenama kad je trebalo. Sto se tice odbrane, tesko je da ti oni ne naprave sansu, Krasnodaru su dali 6 golova u dve utakmice, a gol su postigli greskom golmana.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Nije ovo znanje Miloja učinilo već lako potezanje sudije za kartonima, hvala mu. Zatim je voda došla do grla i uveo je umesto indisponiranog Jovanče (duže vreme) Vulića i na kraju Boćka kako bi zaigrao ofanzivnije sa dva špica. Posrećilo nam se jer u jednoj akciji su imali mat (srećom pored gola šutirao),.
              Čak je i Marin zaigrao sa malo više želje i trčanja.
              Šta hvala mu, mi smo dobili više kartona. To što je Olimpijakos imao glupog igrača koji se nakon dobijenog žutog nije prilagodio kriterijumu je samo njegov, odnosno njihov problem. Kakva voda, kakvo grlo, čista pobeda ko sunce, preokret je krenuo u drugom poluvremenu. Dosta bre nipodaštavanja!
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Slusam Miloja a vidim Radonjica... kako skroman covek..suze mi krecu kad ga slusam..koliko realan i dobar covek..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Olimpijakos treba da se raduje više od nas. Mi koga dobijemo taj osvoji LŠ.
                  Odoh malo da gledam tabelu. Jeste Bajern ispred nas, ali tek dolazi u BG. A ako su pametni zanaju da im poraz nidi šansu da osvoje LŠ. Neka Klopa pitaju.
                  Last edited by forum1nick; 01-10-19, 22:26.

                  Comment


                  • Velika si Zvezdo, veliki mec i druga pobeda u eliti, bravo!.

                    Comment


                    • Comment


                      • Ufff kakvo sranje od igre, pa ono je uzas! Ajd malo se skockali posle njihovog crvenog [emoji849]ali nista mi se ono ne svidja, prvo pogotovu. Kad pomislim jos protiv grobara kako je bilo brrrr

                        Ali bitna i lepa pobeda. Bar nesto
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Comment


                          • Mora se osvojiti jos neki bod pre Pireja. Tesko je tamo izbeci poraz.
                            Kad se pogleda rezultat Bajerna u Londonu, onih 3-0 u Minhenu izgleda prilicno podlnosljivo.
                            Last edited by Дијаз; 01-10-19, 22:33.

                            Comment


                            • Comment


                              • Miloje, samo nastavi ovako, ne brinem dok si motivisan na klupi. Jbga, pravis pricu od onoga sto ti ostane od pokusaja da se sve sto valja proda.

                                Zivo me zanima kakvi ce Grci biti domacini ako im bude bila potrebna pobeda za evropsko prolece u poslednjem kolu.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X