Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    https://fcbayern.com/de/news/ticketi...uf-gruppenphas

    Mi., 18.09.2019 (21:00) FC Bayern München - Roter Stern Belgrad
    Mi., 06.11.2019 (18:55) FC Bayern München - Olympiakos Piräus
    Mi., 11.12.2019 (21:00) FC Bayern München - Tottenham Hotspur

    Für unsere Heimspiele wurden folgende Eintrittspreise festgelegt:

    Kategorie 1 100 €
    Kategorie 2 80 €
    Kategorie 3 60 €
    Kategorie 4 50 €
    Kategorie 5 30 €
    Ma izlupetao se čovek.

    Ovo sa cenom je nestvarno i sramotno.

    Comment


    • Nema tu straha, samo sam nestrpljiv da što pre obezbedimo titulu i krenemo u pripreme za LŠ za narednu sezonu.

      Comment


      • Razmazena deca kad-tad naidju na tezak period u zivotu

        Comment


        • Ne znam samo dal' je veća faca Orban ili Vučić?
          Videćemo..

          Comment


          • Jbg Bajern ima 40k sezonaca, Zvezdu u SLS gleda 6-7 hiljada. Moraju negde da uzmu pare.

            Comment


            • Još si ti zelen malac, nema gde oni ne uzimaju pare. Od transfera, preko ulaska u LŠ, do neplaćanja kafe kuvarice
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Originally posted by T-Snell View Post
                Adžić podnosi ostavku!

                Sportski direktor Crvene zvezde Ivan Adžić podneće ostavku

                Sportski direktor Crvene zvezde Ivan Adžić podneće ostavku na tu funkciju zbog zahtevai najvatrenijih navijača da se ne pojavljuje na stadionu.

                U subotu uveče, oko 21 čas, sat vremena po završetku utakmice sa Partizanom, grupa od 50 viđenijih "delija" došla je ispod zapadne tribine "Marakane" kako bi ušla u prostorije kluba. Glavni zahtev navijača je bila ostavka sportskog direktora Ivana Adžića, koju navijači traže duže vreme. Navijači su bili izričiti i konkretni, naglašavajući da je Adžić glavni krivac za poslednje neuspehe kluba i da ne žele više da ga vide na "Marakani".

                Kako Presspub saznaje sportski direktor je nakon toga odlučio da podnese ostavku

                Presspub



                Boze, hvala ti do neba, prva i verovatno jedina pozitivna stvar onoga od juce.
                Pre 8 godina, prva stranica teme. Krenulo čišćenje već se znalo ko sledeći dolazi na vlast. Inače je najjači post na prvoj strani Oljin.

                Grobari teraju godinama uprave, naših 50 dodje i reši. Uvek je tako bilo.
                Last edited by Cassius Clay; 01-09-19, 21:48.

                Comment


                • A kad je nas Terza predriblao ostavkom posle skandiranja nakon Kairata?

                  Comment


                  • Originally posted by 7528. View Post
                    ...........................

                    Grobari teraju godinama uprave, naših 50 dodje i reši. Uvek je tako bilo.
                    Uvek me je zanimalo zasto je to tako

                    Comment


                    • Zato što su zajedno od 1994. Brigate, Ultra Boysi, Heroes i Ultras izneli tribinu. Bili su mladji tada. Nikada nije bilo podela niti bilo čega, cigani su uvek homogeni.

                      Bilo je otpadaka a da ja znam da je prešlo za Rad 90tih i kasnije ovo za Partizan, ali to je to. Bilo da se terao Džaja posle Zenita 2004. ili bilo ko, uvek su svi otišli.

                      Da su hteli i Terzića bi oterali, ja i dalje verujem da su im date garancije a da je napravljen lažni sukob Terza - Kokeza, jer obojica imaju slićne nalogodavce. I da postoji lični animozitet, ne može mi niko reći da Tončevi i Kokeza nisu i dalje zvezdaši.

                      Samo smo se rasporedili po ligi.

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Ma izlupetao se čovek.

                          Ovo sa cenom je nestvarno i sramotno.
                          Ove cene je u intervjuu najavio Terzić, nije rekao kolike će biti ali je rekao da je prošle godine mogao da proda još toliko koliko je prodato i vrv je "trust mozgova" u upravi odlučio da digne cenu. SRAMNO.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                            Ma ovo je neka crvena izbledela, žensko rublje boja dresa za gej populaciju.
                            Katastrofa od dresa za Ligu šampiona.
                            Mada živim u Sidneju, jednoj od svetskih prestonica gej populacije, sebe ne smatram za jednog od njih [emoji23]. Ako ćemo iskreno, prosečna gej osoba ima više stila i ukusa u odevanju od prosečnog Srbina... A što se tiče novog dresa, samo ću reći da mi je upravo stigao DHL paket i da je prelep, nešto najbliže Admiralovim dresovima koje smo imali, i konačno neka varijacija na izdrndan šablon... Nasuprot plavom koji je, bar meni, seljana...

                            Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
                            Last edited by Hobbit73; 02-09-19, 08:52.

                            Comment


                            • Ma La Jugoslavia ti je kao onaj lik u Vrućem vetru - Mile Kontraš.

                              Гарсија: Један од најлепших голова у каријери

                              http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/8...ova-u-karijeri

                              Comment


                              • Ove godine nema podele bodovapa je svaki kiks rivala veliki korak ka tituli.

                                Comment

                                Working...
                                X