Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • Hm, da li se vraca Sime?
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Daj Boze da dodje, ima onu ,,lepu'' tehniku bas za oko ;) taman da uzivam sa istoka ohoho dace Bog.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Ma ja sam i dalje ubedjen da od toga nema nista i da gledamo novog Dragutinovica, ali hajde...
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Meni do jaja sto stize mali Babalj, ima potencijal da postane nas Dzeko, a tako mi izgleda. Prilicno je visok, Oziji kazu da ima odlicnu tehniku za svoju visinu, da nije preterano spor i da ima odlican osecaj za gol.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Ma ja sam i dalje ubedjen da od toga nema nista i da gledamo novog Dragutinovica, ali hajde...
            Ovog leta tesko, sledeceg bi vec mogli i on i Lukovic koliko sam ja upucen.
            sigpic

            Comment


            • Bilo bi super, red je da pogodimo i kojeg napadaca.

              Originally posted by S-Nash View Post
              Ovog leta tesko, sledeceg bi vec mogli i on i Lukovic koliko sam ja upucen.
              To su neke informacije koje i ja imam, ali hajde sacekajmo.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                Ma koji Knezevic al ono sto je sigurno,ovoga puta.................Ninkkovic je nas!;)
                Originally posted by NebojsaNS View Post
                A sto se tice Ninkovica, mozes se opustiti, sigurno ne dolazi ni ovo leto.
                Ovako si mi govorio prije nesto vise od 10 dana,i to si jos ubjedljiv
                E sad odje mogu da podrzim Milijasa jer bi se fantasticno uklopio sa Evandrom i Milosem...plus kad bi jos i Lukovica parafirali Mada to su vec vlazni snovi,jer imati recimo Evandra Milijasa Ninkovica Milivojevica i Mijailovica plus KaduaNajbolja sredina na Balkanu,a to je nemoguce,ipak imamo 33 miliona duga..a da imamo ovo,hm...iluzija koja kratko traje
                Ali Milos Ninkovic je tako blizu
                To kad sam govorio,nije se vjerovalo...da sacekamo jos malo...Bio sam u pravu


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Nista jos nije potpisano, nije uopste tako blizu kao sto se prica. Ovo pricam da se ne razocarate. Milosu je jos uvek prvi cilj da nadje nesto zapadno (kada kazem nesto, mislim gotovo bilo sta), tek kada bude 100% siguran da ne moze da se napravi nista, onda ce mozda doci kod nas. Zurnal je shit od novina i kada pise dobro i kada pise lose o nama, ne zaboravite to. Dakle bez euforije, ono sto sam ja cuo je da je ovo trenutno (sa naglaskom na trenutno) dalje nego sto je bio Dragutinovic.
                  Mislim da ne bude nejasno, ovo je jedna od onih retkih situacija kada se iz petnih zila nadam da sam pogresio, ali znam da mogu da verujem onima od kojih samo ono gore cuo.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Nebojsa,naravno da nista nije gotovo,ali sa njim se pregovara vec neko vrijeme.Nista nije zavrseno ali sanse su vece nego sto su bile,i dogovor jeste blizu..ostaje jos da vidimo kako ce izgledati 'poslednja runda';)


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Vece su nego sto su bile prosle godine, kada ih gotovo nije ni bilo. Ali opet kazem, nikako se ne treba iznenaditi ako ode na pozajmicu u neki slabiji tim na zapadu. Menadzer gleda da ga ugura tamo. Zato se ne sme praviti euforija, svaki put kada se to desi navijaci se isprazne i ispumpaju kada pukne. Malo umerenosti je uvek dobro ;)
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ja dok ga ne vidim u press centru da potpisuje ne verujem. Što se tiče Milijaša nisam za to da se on vrati. On je suviše spor za ovu Robijevu igru.
                        Last edited by zusz; 27-05-12, 10:39.

                        Comment


                        • http://www.mojacrvenazvezda.net/3343...ovic-ni-blizu/
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • I, Milijas dolazi 100%, video sam ga kod Pravnog fakulteta sa Dragom i Kufreom pije fuka.





                            Naravoucenije, MCZ cesto lupa kao i ostali portali.





                            EDIT: Sto ne znaci da u ovom slucaju nisu u pravu, samo da znate za ubuduce.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • http://sportal.rs/news.php?news=75094

                              http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=613167

                              Prvo je izjava od Stefanovica da sigurno ne dolazi (jes da je glupavi sportal, ali izjava je izjava, nije bitno kome je data), drugo je vest od 10 puta kredibilnijeg portala nego sto je to Zurnal. I treba odmah spustiti loptu, a ne drzati tihu tenziju kao prethodnih godina, nema se para, ne dolaze, cao, doci ce neko drugi, nadajmo se takodje dobar. Milosu sve najbolje u karijeri.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by gagablues View Post
                                Ja dok ga ne vidim u press centru da potpisuje ne verujem. Što se tiče Milijaša nisam za to da se on vrati. On je suviše spor za ovu Robijevu igru.
                                Za njegovu ulogu na terenu nije brzina presudna. On ima sve sto treba, moze da zavuce loptu gde 'oces, pregled igre, ume da se postavi, kreativan, korner, slobodnjak, strasan sut.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X