Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inače, Vornok se izvinio, priznao da je lupio, a koliko je glup lik u tvitu tagovao naš kk umesto fk

    Comment


    • hahahahahaha. Ne zna ovaj gde se nalazi
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Ne razume on naše skraćenice, ali ne verujem da nije otvorio tviter da vidi da su tamo zapravo košarkaši, ne fudbaleri.

        Comment


        • Poslao sam mu poruku preko nekih ljudi da se izvini da ne bi bilo čupanja ušiju. Naravno, odmah je počeo da kuka i da se izvinjava, ja sam rekao nikakav problem, samo objavi na twitteru.

          Comment


          • Ne znam da li je uzeo Olimpijakos titulu, ali znam da im PAOK mrsi račune prethodnih sezona.
            Nije to više onaj neprikosnoveni lider. Partizan je lagano odigrao 2-2 u Atini pre par godina u kvalifikacijama za Ligu šampiona, mogao čak i da ih izbaci.

            Bajern nema više Robena i Riberija, a i Niko Kovač nije svakako najbolji trener u istoriji.
            Šansa postoji i protiv Bajerna.

            Što se Totenhema tiče čudna je to zverka, može da se traži šansa u promašenoj selekciji Poketina, ali sa druge strane ako krene paljba iz svih oružja, može i da ne bude dobro, ako se raspucaju Ndombele, Dele Ali, Eriksen, Lukas Moura, Kejn, Son, Lo Selso...

            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Oly je strasno odigrao Q ove godine 4-0 plzenj i 6-1 krasnodar. Gledao sam ih i u grckoj ligi, dobro igraju. Daleko da nemamo sansi, bolja grupa od prosle za klasu, samo da ne bude pljuvanja posle ako nas dobiju, ipak kao sto 1 moj drug kaze Grci kuci, su Grci kuci. Ali zna ih Miloje Hajmo Zvezdo do proleca ove sezone!

              Comment


              • Neće se Totenhem proslaviti protiv Zvezde.
                Ostrvljani nam leže u fudbalu.
                Da je tu Dinamo Kiev zabrinuo bih se.

                Bajern već zna da natrpa, ali Zvezda je tvrda ekipa.

                Olimpijakos, ne pratim ih ali ako su kao protiv Partizana slični kvalitetom onda je to egal sa ovom Zvezdom.

                Comment


                • Bas se vole

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • gostujuć evropa, domaći je užasan

                    Comment


                    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                      Ne znam da li je uzeo Olimpijakos titulu, ali znam da im PAOK mrsi račune prethodnih sezona.
                      Nije to više onaj neprikosnoveni lider. Partizan je lagano odigrao 2-2 u Atini pre par godina u kvalifikacijama za Ligu šampiona, mogao čak i da ih izbaci.

                      Bajern nema više Robena i Riberija, a i Niko Kovač nije svakako najbolji trener u istoriji.
                      Šansa postoji i protiv Bajerna.

                      Što se Totenhema tiče čudna je to zverka, može da se traži šansa u promašenoj selekciji Poketina, ali sa druge strane ako krene paljba iz svih oružja, može i da ne bude dobro, ako se raspucaju Ndombele, Dele Ali, Eriksen, Lukas Moura, Kejn, Son, Lo Selso...

                      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                      Nije Oli prvak tamo dve poslednje godine, jedne je uzeo AEK kad je onaj gazda PAOK-a potezao pošitolj na terenu, a prošle sezone PAOK.

                      Ove godine su napravili respektabilan tim, uzeće titulu lagano čak i da je PAOK na nivou od prošle godine.

                      Doveli su Valbuenu i oko njega se sve vrti, Gerero najistureniji, imaju krilo neko dobar dribler Podens, štopere kao dve kule od kojih je jedan Semedo i sijaset nekih Grka, da dodam da su oni Grci iz repke, što su glavne karike u repki da budem precizan na klupi, prvi među njima tzv. "grčki Mesi" Forcunis, a potom i Torosidis.

                      Gledao sam ih protiv Plzena obe, prvu bio bolji Plzen ali su se dobro odbranili, drugu su rašrafili Plen, mučili se prvo poluvreme nisu dali gol, a posle kad je uleteo prvi te se ovi malo otvorili odmah još tri.

                      Bolji tim od našeg sigurno, zato sam i napisao da se ne radujem njima obzirom da će na tribinama biti karnevalska atmosfera, a ne na kakvu smo navikli kad je Zvezd u pitanju.
                      Last edited by Brajkula; 30-08-19, 07:04.

                      Comment


                      • Ne znam što uvek mora neki dres da se zasere. Na provm su trebale tanje pruge, jače boje, ili neka aplikacija kao na drugom - linija života...

                        Ok je da bela prevlada ali ja nisam za tu opciju.

                        Comment


                        • Makron od fantazije 2017. preko ok 2018 do loše 2019, a ovo sada je da povratiš. Legea je pravila bolje dresove od ove ružičaste sramote za Ligu šampiona.
                          Gostujući je ok, mada podržavam 7546 u stavu da domaći mora biti crveni, a gostujući aristokratski beli:

                          Spoiler






                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Nisam siguran kako ce Totenhem odigrati u Atini. Nadam se da ce igrati punim gasom. Ne bi valjalo da kiksnu prvo kolo. Dresovi su nam nekako neuobicajni za ovu godinu. Ja sam navikao na crveno, crveno, crveno- belu kombinaciju, Jel imamo mi ove sezone uopste crveni sorc...
                            Sto se Olija tice lako je igrati na strani kada razvalite nekog kuci 4-0, otuda i dupla pobeda protiv Krasnodara. Da je bilo neizvesnije u prvoj drugacije bi Oly igrao u Rusiji. Sve u svemu Bolje Oly nego Liverpul, Bolje Oly nego Napoli....

                            Comment


                            • Ma ovo je neka crvena izbledela, žensko rublje boja dresa za gej populaciju.
                              Katastrofa od dresa za Ligu šampiona.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Ni meni se ne svidja. Drugi može da prodje. Za sledeću godinu već bilo glasanje.

                                Za treću garnituru.



                                Nije loše.

                                Možda i da se eksperimentiše sa 3. sa nekom levom bojom. Ja bih uzeo ljubičastu iako mi se ne svidja samo zbog Grafičara.

                                Umeju tako klubovi da stave za 3. neku ludu boju. Real je od crvene do plave do ne znam čega.
                                Last edited by Cassius Clay; 30-08-19, 09:54.

                                Comment

                                Working...
                                X