Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zato sam rekao Dinamo Z ili Inter. Ako ne bude Juve bice Bajern garant Dobre su kvote u meridijanu ako se pogodi 2 tima sa kojim ce Zvezda biti u grupi, evo mojih tipova:

    Juve i Real
    Juve i Dinamo
    Bajern i Real
    Bajern i Dinamo
    Bajern i Inter
    Last edited by tamonajugu; 29-08-19, 08:47.

    Comment


    • Dobar dan drugovi, vreme je za najnovije vesti.

      Ja sam Stojanče, NATO zveri jebem li vam nanče.

      Pa da krenemo:

      Ove godine najverovatnije od LŠ ima da se oparimo sa 25 miliona evrića. Tako re'ko Terza, a ono što on rekne nikad ne porekne. Istina i samo istina.

      Naši omladinci će i ove sezone igrati LŠ. Zajedno sa Brodarcem.

      Don Terzinjo je rek'o i da ga je zvao Savo radi čestitke na plasmanu u LŠ kao i prcač silikonskih pevaljki i radodajki Vučela.

      Odnosi među dve uprave su bolji, uskoro će verovatno uz trubače proslaviti te bolje odnose.

      Igrač koji je pokazao čudovišno herojstvo Vukanović kazao je da se čuo sa Vučkom pre utakmice i da mu je ovaj poželeo da postigne gol.

      I bi tako, Vukan ga tutnuo i sad s razlogom treba se praviti važan kao da je seo na carski presto.

      Vreme danas sunčano i sparno. Uključite klimu, ventilator, pravite promaju, ladite svoja muda, pakleno je ovih dana.

      Čujemo se uskoro sa najnovijim vestima.

      Comment


      • Inače je ostalo ispod radara, pet poslednjih utakmica u Evropi bez pobede, nula kući sa JB, nula na strani sa JB, nula na strani sa FCK, nula kući sa FCK, poraz u Helsinkiju, a pre toga i nula u Suduvi.
        Dve pobede ovoga leta, kući sa Suduvom i Helsinkijem.

        Sve ovo treba debelo da zabrine i da se pod hitno dovedu pojačanja koja će da preokrenu ovu rezultatsku letargiju, nikako nije vreme za izjave kao što je bila juče na Oku RTS, "popunjeni smo na svim pozicijama, možda bude samo jedan ili nijedan dolazak".
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Ja to pravdam nekako u mozgu da se igralo jedino i isključivo na rezultat, na prolaz dalje.

          Da se u svakom meču išlo na pobedu, na tri boda, možda bi skor bio i lošiji.....a možda i bolji.....nikad nećemo znati.

          Comment


          • Der kleine König von Belgrad

            Mali kralj iz Beograda
            Spoiler




            Velik odjek u Nemačkoj povratka Marka Marina vrh evropskog fudbala.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              jedino i isključivo na rezultat
              Nekako i simbolika tenka i oklopnog vozila predstavljaju metaforu Crvene zvezde Vladana Milojevića.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment




              • Drhtali su mnogi na žrebu nekada.
                Otmar Hicfeld, trener Grashopersa, kada je gledao i špijunirao kako Zvezda demolira Radnički 6-0 na Marakani samo je procedio "Gledao sam horor film"


                U emisiji Oko Dejan Savićević javno pozvan od strane Terzića da bude gost na utakmicama Lige šampiona.
                Last edited by La Jugoslavia; 29-08-19, 12:03.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Baš će doći. Samo što dalje od kluba. Nema taj obraza

                  Comment


                  • Kaže Tadić da bi bilo lepo da Zvezda i Ajaks budu i istoj grupi.

                    Ja na to odgovaram " Kako za koga".

                    Comment


                    • Bolje Ajaks nego Atletiko.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Ja kuvam jaja od prepelice u krvi od lisice i vračam Dinamo i Zvezda da se spoje.

                        Comment


                        • Ajax bez De Jonga i De Lihta, lagano. Priželjkujem ih. Pogotovo jer su prošle godine igrali bolje na strani nego kući u Lš ako se sećam, a na Mari mogu da se sagnu.

                          Comment


                          • Comment


                            • Kad je žreb?

                              Comment


                              • Za 5 minuta.

                                Comment

                                Working...
                                X