Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ostaje samo da ustanem i dam svesrdnu podršku predsedniku Vučiću i direktoru Terziću.
    Jasno je o kakvim se ljudima radi, ali oni sa ovim stavovima oko kompletne izgradnje novog stadiona tipa Totenhema, bez patoloških traka oko terena, kristalno je jasno da su dorasli modernim pozicijama i pogledima na fudbal.

    Još jednom odobravam plan izgradnje namenski fudbalskog stadiona za svetskog velikana Crvenu zvezdu, pošaljite zapišanu huligansku rupetinu na dno septičke jame istorije-tamo gde joj je i mesto.

    Što se tiče finansiranja stadiona, radi se o zabavnoj igri reči i otvoreno rečeno debeloj kurčini koja se servira marvi.
    Stadion ne finansira nikakva država, već isključivo privatni investitori, isti oni koji će debelo profitirati od sadašnjeg i budućeg elitnog statusa Crvene zvezde.

    Što se tiče potenciranja Srba u igračkom kadru u emisiji Oko, to je samo još jedno u nizu svedočanstava o dubini potonuća našeg novinarstva i mentalnoj zakržljalosti tih jadnih ljudi.
    Crvena zvezda nikada nije, niti je, niti će ikada biti bazirana na nekavim primitivnim i zaostalim i pre svega bolesnim nacionalističkim osnovama.

    Darko Pančev, Dejan Savićević, Robert Prosinečki, Refik Šabanadžović, Muhamed Ben, Mičel Donald, Ričmond Boakje nemaju veze sa nekim zatucanim naklapanjima o tome "kako je dobro što su većina Srbi u timu".
    Isto važi i za mitomaniju o nekakvoj školi.
    Siniša Mihajlović i Miodrag Belodedić, zajedno sa Markom Marinom nikada nisu ni prišli školi Crvene zvezde i upravo takve veličine su model za budućnost.
    Last edited by La Jugoslavia; 28-08-19, 19:11.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Terzić najavio da se traga za brzim krilom kao pojačanjem za Ligu šampiona.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • 7528. Ovo za pojacanja sto si napisao je apsolutno tacno.

        Comment


        • https://draw.inker.one/#/cl/gs

          Meni izašla grupa Mančester siti, Atletiko, Inter, Zvezda.
          Prava noćna mora.

          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Meni Juventus, Šahtjor, Leverkuzen i Zvezda. Kamo lepe sreće, da dodje C Ronaldo u Bg a i klali bi se za 2. mesto.

            Comment


            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
              https://draw.inker.one/#/cl/gs

              Meni izašla grupa Mančester siti, Atletiko, Inter, Zvezda.
              Prava noćna mora.

              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by 7528. View Post
                Meni Juventus, Šahtjor, Leverkuzen i Zvezda. Kamo lepe sreće, da dodje C Ronaldo u Bg a i klali bi se za 2. mesto.

                Comment


                • Sve stari poznanici

                  Comment




                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Celzi, Ajaks, Leverkuzen, Zvezda, takve sam srece bio na zrebu.

                        Comment



                        • Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Ja ću da se kladim u Meridijanu na sledeći bet

                            "Zvezda iz prvog šešira izvlači Čelzi"

                            pa kako mi bude.

                            Comment


                            • Iz prvog sesira garantujem Juventus Drugi, Real, Ajax ili mozda Benfika......treci, Dinamo Z ili Inter. U zrebovima cesto ima nekih sudbonosnih nota....Jovic da zaigra u Bg u dresu Reala, Inter Dejana Stankovica, Dinamo kao prizivan klub nakon svih desavanja u Kninu i slicno....bice tako neka igra sudbine.
                              Last edited by tamonajugu; 29-08-19, 08:33.

                              Comment


                              • Ne mogu dva iz iste zemlje u jedan šešir, dakle otpisuješ ili Inter ili Juve.

                                Comment

                                Working...
                                X